Jump to content
Czarownica

Ćwiczenie - emocje(ZAKOŃCZONE)

Recommended Posts

Czarownica

Trochę inne pytania niż zwykle, ale zobaczymy co z tego wyniknie :)

Jakie emocje towarzyszyły mi dzisiaj w drodze do koleżanki?

Jak przebiegła podróż do niej?

Jakie mam nastawienie do jej męża?

karolka365

10 pik, król pik (o), dama kier - trochę nie wiedziałaś co cię spotka ze strony tego pika, starałaś się zachować optymizm, ale coś tam mogło zgrzytać.

walet trefl, walet pik, walet kier (o) - z przebojami jakimiś? coś z pojazdem albo środkiem komunikacji którą się poruszałaś? Albo coś z młodymi ludźmi, którzy "umilili" ci podróż.

As kier (o), 9 trefl (o), dama kier (o) - hmmm raczej pozytywne, ale ta 9 trefl trochę nie daje mi spokoju.... Tak jakbyś uważała, że on ma zły wpływ na tę koleżankę, albo jej życie niszczy? Nie wiem, plotę głupoty pewnie :)

• Like 1

Czarownica
10 pik, król pik (o), dama kier - trochę nie wiedziałaś co cię spotka ze strony tego pika, starałaś się zachować optymizm, ale coś tam mogło zgrzytać.

walet trefl, walet pik, walet kier (o) - z przebojami jakimiś? coś z pojazdem albo środkiem komunikacji którą się poruszałaś? Albo coś z młodymi ludźmi, którzy "umilili" ci podróż.

As kier (o), 9 trefl (o), dama kier (o) - hmmm raczejpozytywne, ale ta 9 trefl trochę nie daje mi spokoju.... Tak jakbyś uważała, że on ma zły wpływ na tę koleżankę, albo jej życie niszczy? Nie wiem, plotę głupoty pewnie :)

Wow, bardzo dobrze Ci poszło, szkoda, że nikt więcej się nie zgłosił. Podróż w stresie, bo w połowie drogi zdałam sobie sprawę, że jadę na oparach paliwa i musiałam zawracać na stację benzynową, cały czas bojąc się, czy samochód nie rozkraczy mi się na środku jezdni :lol:

Do niego mam bardzo pozytywny stosunek, lubię gościa, niestety zdecydowanie reszta jego rodziny jest nie za bardzo i dokładnie, uprzykrzają życie koleżance.

Dzięki za udział :slonko:

karolka365

Faktycznie, w tym asie odwróconym wyszła ta rodzina, ale tego nie odczytałam.