Jump to content

Gotować grochówkę dla kotów/ biała myszka i króliki


kaffka

Recommended Posts

Sen odbywał się w kuchni i widziałam w zasadzie tylko piekarnik.

Śniło mi się że gotowałam (a w zasadzie piekłam - w piekarniku) grochówkę... do nakarmienia dwóch kotków które wyglądały jak kotki mojej młodszej siostry (zajmowałam sie nimi w wakacje). Na co zwróciłam uwagę to to że ta grochówka była bez grama mięsa, po prostu gotowany, atomatyczny, gęsty groch.

 

A potem w miejscu w którym był piekarnik (i dookoła) nagle były jakby klatki ze zwierzątkami, jak w sklepie zoologicznym. Pamiętam ze bawiłam się białą myszką, trzymałam ją w rękach. Później odłozyłam ja do klatki i ktoś na mnie nakrzyczał że nie powinnam jej odkładać do klatki z królikami tylko do takiej przeznaczonej dla myszek.

 

A później ktoś mi tłumaczył że "jak będę dla ludzi za dobra to oni sprzedadzą mnie na organy". :D

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W innym przypadku kuchnię zinterpretowłbym jako zaburzenie w sposobie odrzywiania lub jako sprawy rodzinne ale moim zdaniem ten sen dotyczy jakichś twoich postanowień czy obietnic samej sobie dotyczących innych osób bo to właśnie symbolizują moim zdaniem te kociaki. Piekarnik to symbol tego że dane zamiary miałby byc wprowadzane wżycie powoli ( tak jak w piekarniku posiłek przygotowuje się dłużej) ale nie dobrałaś odpowiednich środków do danej osoby czy zadanie ( stąd ten groch kotom) owocem tego było to że twoje dobre zamiary spaliły na panewce i dostało ci się po głowie ( to ta scena z myszą). Dodatkowo klatki ze zwierzętami - królikami wskazują na to że ten twój plan składał się z wileu delikatnych kroków - etapów ale niestety juz na starcie się otrzymałaś odwrotny cel od zamierzonego.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Sławomir jak zawsze niezawodny :))

 

I co prawda ja jestem teraz na diecie (a raczej na poście) dla oczyszczenia organizmu i umysłu. Jem tylko niskocukrowe owoce i niskoskrobiowe warzywa. Grochu mi (jeszcze) nie można. Trudno mi powiedzieć kim są/kogo symbolizują te kociaki... Tak teraz mi się skojarzyło że naturalnym pożywieniem kotów są myszy a ja przecież z jednej strony miałam nakarmić koty - a z drugiej bawiłam się (białą) myszką i ta zabawa przynosiła mi bardzo dużo radości. Głaskałam ją i w ogóle była taka słodka.

Pamiętam że jak ją odkładałam do tej klatki to ten głos mnie strofował że klatka dla królików to nie jest właściwe miejsce - tak jakby te króliki mogły zjeść moją myszkę, jakby nie była z nimi bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...