Jump to content

pracowo niejednoznaczne

maja123

Recommended Posts

Jak bedzie mi sie tutaj pracowac do konca luteg ?

Mag. ....3 bulaw. .....as mieczy / moc / dwa miecze /5 mieczy

Sytuacja: obecnie pracuje na śmieciowej umowie i ogólnie mało co tam robie. Praca biurowa Karty mało pracowe.

Moze sama odejde albo ę w asie jest normalna umowa pierwsze trzy karty to odp a reszte dobralam zeby zobaczyć co po asie jest.

Tak samo jak do tej pory i raczej rozglądając się za czymś nowym.. Rozumiem, że dalsze karty są dociągnięte do asa: Jak chodzi o tę pracę to taka bezradność Cię czeka spowodowana tym, żę nie bardzo sama będziesz umiała/mogła zawalczyć o swoje. Nie będzie jakiś sprzyjających możliwości, taka będziesz pozostawiona sama sobie i trochę 'w kropce'. Już przy koncówce będziesz raczej pracować automatycznie i zastanawiać się bardziej co dalej i gdzie.

Jak bedzie mi sie tutaj pracowac do konca luteg ?

Mag. ....3 bulaw. .....as mieczy / moc / dwa miecze /5 mieczy

Za przeproszeniem - jaki marazm :D

Ciągle to samo to samo to samo.

Wg mnie bd jakaś tam szansa na zmianę ale chyba bd się za długo zastanawiać nad zmianą. Ważyć każde za i przeciw.

Ale zmian nie widać.

Guest Daffne

będzie Ci się dość dobrze pracowało, wiadać, że będziesz starała się pokazać pewna siebie i zaradna (moc), ale troszkę nerwowa będziesz i niepewna wewnętrznie (5 mieczy) co może zrodzić w Tobie zamieszanie. Ogólnie jednak dobra współpraca się szykuje. Powodzenia :okok: