Jump to content

kurs hiszpanskiego(ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Zapisalam sie na kurs jezyka hiszpanskiego,ale niestety bylo takie oblezenie, ze na dzien dzisiejszy jestem na liscie rezerwowej.

Postawilam karty i zapytalam ich czy uda mi sie dostac na ten kurs z listy rezerwowej na wlasciwa (czy po prostu dostane sie na ten kurs)?

Zweryfikuję jakoś we wrześniu jak ruszą kursy :)

as buław, 7 buław, słońce XIX, gwiazda XVII

Myślę, że jeszcze będę musiała poczekać, ale pod koniec rekrutacji może się zwolnić miejsce :D

Wydaje mi się, że się dostaniesz, ewentualnie, ktoś zrezygnuje na początku kursu, albo będziesz musiała podejść do biur i dopytać sama czy aby nie zwolniło się miejsce, powodzenia.

• Like 1
Postawilam karty i zapytalam ich czy uda mi sie dostac na ten kurs z listy rezerwowej na wlasciwa (czy po prostu dostane sie na ten kurs)?

Wg mnie bedziesz musiała trzymać reke na pulsie, pytać. Słońce mi pokazało nie raz po prostu wyjasnienie danej sytuacji. I nieważne, czy to była zła wiadomosć, czy dobra. Po prostu: jasność, pewność. Gwiazda .... jestem ciekawa wyniku. Z sum jest głupiec i HB siła (ewentualnie sprawiedliwość). Stawiam na tak:) I zyczę powodzenia

A wg mnie powinno się udać ale musisz podpytywac, pokazać, że Ci zależy na tym kursie itd.

A ta 7 buław skojarzyła mi się z kursem, owszem, ale w innej szkole - jest taka możliwość?

A wg mnie powinno się udać ale musisz podpytywac, pokazać, że Ci zależy na tym kursie itd.

A ta 7 buław skojarzyła mi się z kursem, owszem, ale w innej szkole - jest taka możliwość?

nie tylko tam, i jest to rejestracja internetowa - on line.

Koleżanka ubiegała sie o staż w szpitalu, była w sytuacji przegranej, ale nie odpuszczała. Karty pokazały Słońce - dostała go. I Ty dostaniesz sie na kurs.

Guest Euterpe

w asie buław jest ta szansa i energia, która mobilizuje do walki o swoje (7 buław)

słońce może być pozytywne jak najbardziej, a tutaj jeszcze obok gwiazdy, która wyskakuje mi na związki i odległość :)

właśnie - będziesz musiała tam dojeżdżać?

Zapisalam sie na kurs jezyka hiszpanskiego,ale niestety bylo takie oblezenie, ze na dzien dzisiejszy jestem na liscie rezerwowej.

Zweryfikuję jakoś we wrześniu jak ruszą kursy :)

Myślę, że jeszcze będę musiała poczekać, ale pod koniec rekrutacji może się zwolnić miejsce :D

Si:) Mogą być lekkie problemy w tych 7 kijach, ale finalnie się dostaniesz.... Słońce i gwiazda... Masz chyba zdolności językowe, co?:)

• Like 1