Jump to content

Gdzie są ksiązki?

Guest LA

Recommended Posts

Witajcie,

zawieruszyły mi sie dwie książki, ważne, zawsze noszone razem, często używane. 1,5 roku temu odłożyłam je w tak dobre miejsce (z myslą, że do nich wrócę), że teraz nie mogę ich znaleźć.

Zapytałam kart: Gdzie mam szukać książek?

4 Kielichów, 10 Kielichów, MAG

Nie potrafie tego obiektywnie zinterpretować. Co mogą znaczyć kielichy? Już sprawdziłam miejsca ze szkłem. Kielichy to prawa strona, woda.

Z kart stwierdzam, że mogą być w jakimś opakowaniu teczka, siatka (4 Kielichy) wśród innych ksiażek (10 Kielichów), czuję twórczą moc (Mag) i ich potrzebuję. Zakładam, że książki są w domu i nikt ich nie wyrzucił. Mag - ksiązki są tam gdzie moje rzeczy. Na karcie Mag jest stół - na stole ich nie ma.

Mag też mów, że ksiązki znajdę. Kiedy znajdę ksiązki? 10 Buław - za 10 dni.

Co myslicie? Gdzie szukać?

Zapytałam kart: Gdzie mam szukać książek?

4 Kielichów, 10 Kielichów, MAG

W miejscu, które lubisz, jest jakby twoje. Taki mały azyl w domu.

Miejsce, do którego często wracasz.

Książki wg mnie się odnajdą.

Kiedy znajdę ksiązki? 10 Buław - za 10 dni.

Ja bym stawiała jakoś na początek września.

Guest paulinqa123

w domu, schowane gdzieś nisko, bliżej podłogi, myślę że leżą w jakiejś szafce do której rzadko zaglądasz, w pomieszczeniu które jak już dziewczyny powyżej napisały- jest Twoim azylem, może to być jakieś biuro, mały kącik, bilbioteczka domowa

uważam ze znajdziesz ją do 10 dni, po tym jak przekopiesz pół domu

Guest Euterpe

mag:

- tam, gdzie coś tworzysz: kuchnia, laboratorium, pracownia malarska...

- dbasz o siebie: łazienka

4 puchary: szczerze to nie wiem :(

10 pucharów: stawiam na miejsce, gdzie bardzo dobrze się czujesz, jest cudowna atmosfera, może to dom rodzinny - miejsce, które jest Ci bardzo dobrze znane

z HB masz diabła - też kojarzy mi się z kuchnią (piec/piekarnik)

To już 8 dzień intensywnych poszukiwań, dzięki czemu zrobiłam gruntowne porządki. Książek nie znalazłam. Teraz szukam już trzech. Weszło mi to na ambicje i nie odpuszczam, chociaż 4 kielichów może mówić o zniechęceniu i czasem mnie ono dopada.

Droga Euterpe, to prawda, że książki są w moim domu rodzinnym. Nie mieszcze sie w mieszkaniu, a wszystko co zbędne wywożę do rodziców. Mało tego, mam pracownię malarską i właśnie tam składuję wszystkie moje graty.

Ponownie zapytałam kart: Gdzie są książki?

z przełożenia 9 Pałek - czytam: masz to w zasięgu ręki

1. 8 Kielichów - szukam, chodzę z kąta w kąt

2. XIX Słońce - tam gdzie jest jasno (koło okna?)

3. XX Sąd - jest w jakimś pudełku lekko otwartym

Wydaje mi sie, że już wszystko przejrzałam. Jestem blisko...

to może wróć jeszcze raz do miejsc, które wydaje Ci się, że przeszukałaś - 8 kieli

tak, jakbyś była blisko, juz w tym miejscu szukałaś, ale nie zauważyłaś - 4 kiel

i pewnie w pracowni - 10 kiel + Mag

4 kielichy to zdecydowanie coś czego nie dostrzegasz i ogólnie nie widzisz sensu zaglądania tam a to właśnie tam jest, 10 kielichów hmm albo dom rodzinny, albo jakiś barek, ewentualnie biurko bo dalej jest mag.

• 7 months later...

Dziewczyny, przychodzę z dobrą wiadomością. Znalazłam książki dwa tygodnie temu w czwartek. Po pół roku od gruntownych poszukiwań.

Dziękuję za pomocy, bardzo dobrze typowałyście, tylko nie znalazłam ich w domu, ale w pracy. Mam w pracy kantorek na poddaszu, który należy tylko do mnie. Rzadko tam przychodzę, bo są tam odkładane rzeczy, których właściwie się nie używa. Poszłam tam, w ramach spaceru, jest tam szafa, do której w życiu nie zaglądałam. Otworzyłam ją i zobaczyłam dużo różnych książek, starych rocznikowo, a w tym moją. Była podpisana więc to na 100% moja, dalej znalazłam kolejną, a na niższej półce było pudełko z moim nazwiskiem. To była książka, której szukałam! Rzeczy te zostały spakowane przed moim urlopem rocznym przez kogoś z pracy, ja byłam przekonana, że tak ważne dla mnie materiał wzięłam do domu. Inez, Twoja interpretacja witrynki też się zgadza, bo ten mój kantorek na poddaszu ma bardzo duże okna.

Jeszcze raz dziękuję, jesteście świetne!

Guest Euterpe

10 buław chyba pokazał schyłek Barana :)

karty teraz widzę tak:

4 pucharów - miejsce zapomniane, zamknięte

10 pucharów - kolejna karta mówiąca o zamknięciu (10 jako pełnia)

mag - miejsce pracy :)

Taaa tylko bądź mądry wtedy i przepowiedz z kart, że książki są w pracy.

Swoją drogą i moja "teoria" wzięła już w łeb. Pod takim pytaniem o szukanie czegoś/gdzie? - to jak do tej pory gdy Mag występował w kartach to znaczyło, że rzecz musi być gdzieś blisko. I tak też okazywało się przy weryfikacjach.

A w tym przypadku - jakie to blisko jeśli książki były w miejscu pracy?

Znowu czuję się sfrustrowany co do kart.

• Maestro
Taaa tylko bądź mądry wtedy i przepowiedz z kart, że książki są w pracy.

Swoją drogą i moja "teoria" wzięła już w łeb. Pod takim pytaniem o szukanie czegoś/gdzie? - to jak do tej pory gdy Mag występował w kartach to znaczyło, że rzecz musi być gdzieś blisko. I tak też okazywało się przy weryfikacjach.

A w tym przypadku - jakie to blisko jeśli książki były w miejscu pracy?

Znowu czuję się sfrustrowany co do kart.

Mi Mag też sie z miejscem pracy nie kojarzy, w tym przypadku karta raczej mówi o osobie, która te ksiazki schowała i tyle.