Jump to content

Czy ten zwiazek mozna jeszcze wskrzesic?

luiza1976

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio odnowilam kontakt z moim dobrym znajomym O. (20.3.78) z ktorym randkowalam 6 lat temu. Niestety mieszkamy w 2ch roznych krajach I to sie rozpadlo.

Poki co jest milo I troche rozmawiamy. O chce do mnie przyjechac w odwiedziny. Na razie nie wiemy co z tego moze byc bo 6 lat to duzo.

Oboje jestesmy wolny, ja na pewno. On- trudno jest mi miec te 100% pewnosci bo karty na to co ukrywa sie podejrzane.

Postawilam rozklad RTG partnera. Niestety wiekszosc pytan narusza regulamin!

Jednak pierwsze pytania dot. jego osoby np. intencje, oczekiwania. Interpretacja nie byla trudna (jesli dobrze to zobilam)

Karty byly dosc pozytywne dla mnie. (bylo troche pucharow)

Jedynym znakiem zapytania jest 'Co ukrywa?'

Nie wiem czy moge dawac tutaj czesciowy rozklad bez pelnego rozkladu ale nurtuje mnie interpretacja zwlaszcza ostatniego pytania.

Bardzo bym byla wdzieczna gdybym mogla otrzymac pomoc w interpretacji choc na te pare pytan (tutaj usmiech do Admina)

Zaczne od pytania 7

7 - czego ja oczekuje? - Rycerze Monet

Oczekujem ze tym razem O bedzie bardziej szczery ze mna, nie rozmarzal sie o przyszlosci tylko byl bardziej realista. Bedzie uczciwy I godny zaufania I ze sie na nim nie zawiode

8 - Co moge dac z siebie? - 10 mieczy

zaprezentuje sie jako ktos zupelnie inny niz 6 lat temu. Ta stara'JA' odeszla.

9 - Obraz relacji teraz - Ksiezyc

Wszystko w blasku Ksiezyca, nic nie jest jasne, rozjasni sie jak sie spotkamy. okaze sie czy chemia miedzy name nadal istnieje.

10 - Jego dzialania wobec mnie -do 1 miesiaca - tu pomijam bo niestety to pytanie narusza regulamin

11 - W jakim kierunku zmierza ta relacja? - Smierc, Arcykaplan, 6 monet

Tu 2 karty Bramy. Dla mnie pierwsze skojarzenie dosc pozytywne. Smierc (na poczatku) moze oznaczac zakonczenie 6 letniego okresu rozlaki,

Pokazuj wszelkie zmiany lacznie zmiany sposobu myslenia stad Arcykaplan. 6 monet - Karta Brama - moze byc zwiastunem sformalizowania relacji.

Nie jestem pewna czy dobrze to odczytuje.

Byc moze to co pisze wyzej jest dosc subiektywne, ale gdzies nasze drogi znowu sie spotykaja I oboje jestesmy dosc pozytywnie nastawieni na to co bedzie.

Nie wiem czy moge dawac tutaj czesciowy rozklad bez pelnego rozkladu ale nurtuje mnie interpretacja zwlaszcza ostatniego pytania.

Bardzo bym byla wdzieczna gdybym mogla otrzymac pomoc w interpretacji choc na te pare pytan (tutaj usmiech do Admina)

Można można ;)

Rozwoju sytuacji. Ty raczej patrzysz, czekasz, obserwujesz. Nie podejmujesz pochopnych kroków.

,

Rozmowy. Rady, porady. Miecze to intelekt a 10 to pełnia. Więc nie zamykaj się na propozycje spotkań, smsów itd. :)

Póki co nie ma za duzo, więcej wyobrażeń.

Witam,

10 - Jego dzialania wobec mnie -do 1 miesiaca

Zadaj pytanie inaczej –jak bd wyglądała Wasza relacja w ciągu miesiąca i wyciągnij karty. Jesteś w stanie przecież we wrześniu nam to zweryfikować ;)

Niektóre punkty w regulaminie można zastąpić łagodniejszymi :)

Witam,

O to już prędzej nieregulaminowe niż to 10 pytanie ;)

Niewiele z tej relacji bd, koleżeństwo głownie. Śmierć może ‘zabijać’ wszelkie plany, uczucia. Kapłan – on patrzy racjonalnie. A 6 monet – wymiana w tym wypadku ale taka bardziej koleżeńska wg mnie. No dziwne te karty, bo po 6 monet, gdy zaczniecie się poznawać, wiele może się zmienić :)

Powodzenia :)

Edited by Trida
wpisałam interpretację nie tu, gdzie trzeba ;)

Pytanie 10 -

'Zadaj pytanie inaczej –jak bd wyglądała Wasza relacja w ciągu miesiąca i wyciągnij karty. Jesteś w stanie przecież we wrześniu nam to zweryfikować ;)

Niektóre punkty w regulaminie można zastąpić łagodniejszymi :)'

tak zrobie, zadam pytanie inaczej :)

Ubolewam, ze Regulamin ma tak duzo punktow, bo przez to nie moge pokazac co karty mowia o nim i jego oczekiwaniach- a sa dosc pozytywne.

Pytanie 11:

'Niewiele z tej relacji bd, koleżeństwo głownie. Śmierć może ‘zabijać’ wszelkie plany, uczucia. Kapłan – on patrzy racjonalnie. A 6 monet – wymiana w tym wypadku ale taka bardziej koleżeńska wg mnie. No dziwne te karty, bo po 6 monet, gdy zaczniecie się poznawać, wiele może się zmienić :)'

- wiem, ze troche dziwne. 6 monet to ponoc bardzo dobra karta dla zwiazkow, dlatego wydawalo mi sie ze karta Smierci na poczatku oznacza odciecie sie od tego co bylo wczesnie a przede wszystkim od rozlaki. Kaplan pomaga spojrzec na sprawy racionalniej, bardziej dojrzalej. W koncu tego typu powroty nie czesto sie zdarzaja. Ludzie przez 6 lat potrafia sobie poukladac zycie na nowo.

Nam sie nie udalo. Jedynie zastanawiam sie czy on jednak kogos nie ma lub nie ma dziecka - mimo iz mowi nie na obydwa pytania (zadalam je zaraz przy pierwszej rozmowie, dosc niezobowiazujacej)

Jakie karty na to wyszly i to czy je dobrze odczytuje nie moge pokazac bo regulamin,

Guest Euterpe

szczerości,

wyrozumiałości,

trwałej przyjaźni,

znajomości, która ma szansę na rozwój

że może ofiarować Ci coś cennego (cokolwiek to jest)

czuję, że ten rycerz denarów mógłby przebaczyć, puścić wszystko w zapomnienie (na mojej karcie osoba patrzy w przyszłość)

nie będziesz wracać do tego, co było

przed Tobą nowy etap

niepewność, może nawet myślisz o nim dużo wieczorową porą, marzysz o spotkaniu, ale odczuwasz też niepewność, lęk, jeszcze nie ma nic wyjaśnionego, są jeszcze karty, które trzeba będzie odkryć

na początku masz transformację, przejdziecie łagodnie z jednego etapu w drugi, wymienicie się doświadczeniami, opowiecie trochę o sobie, co się do tej pory u Was działo, ale wszystko może to być pod kontrolą, czyli za dużo każde z was może nie mówić

Niestety, moim zdaniem nie można. Karta Śmierć jest dość "słaba" na wskrzeszenie. Gdybyś, np. Sąd wylosowała, to tak. Żyjecie w dwóch różnych, innych światach.. i jesteście tego świadomi. Wg mnie brakuje w Was odwagi, chęci podjęcia ryzyka.