Skocz do zawartości

ona koziorożec on wodnik


shini

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym związku ja koziorożec (06.01.93) on wodnik (22.01.90). Jesteśmy razem od 1,5 roku i układa nam się dobrze. Oboje wiążemy ze sobą duże plany i nadzieje. Mój chłopak jest dość wrażliwy i uczuciowy (bardziej ode mnie) i niestety bardzo zaborczy co mi trochę przeszkadza, choć może sama ma też tą ceche, ale w mniejszym stopniu.Zarówno ja jak i on jesteśmy nerwowi, gwałtowi, kłócimy się o głupoty, łatwo wybaczamy, jesteśmy lojalni i dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, jesteśmy także dojrzali. A co wy sądzicie czy nasz związek będzie udany w przyszłości co mówi horoskop, czy jesteśmy dobrani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Warto spróbować, chociaż związek nie należy do łatwych. Pan Wodnik może zawrócić w głowie partnerce spod Koziorożca. Jego swobodny styl życia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i niczym nie skrępowane zachowanie zaimponują powściągliwej Pani Koziorożec. Przy nim poczuje się zupełnie inaczej, a na pewno przestanie przejmować się obowiązkami i trudami dnia codziennego. Pan Wodnik natomiast będzie zauroczony skromnością i powściągliwością Pani Koziorożec. Jako partnerka wprowadzi w jego życie ład i porządek. Będzie pilnowała jego spraw, przy niej jego sytuacja finansowa na pewno się poprawi. Oboje mają tak różne charaktery, że albo będzie im to odpowiadać, albo szybko się sobą znudzą. Wszystko zależy od układów gwiazd w indywidualnych horoskopach.

 

Niechętnie patrzysz na wszelkie nowości, szanujesz raczej to, co wypróbowane. Twój partner jest natomiast niezależnym buntownikiem. Trudno mu narzucić swoją wolę, opiera się tradycyjnym zasadom. Wyżej stawia nowatorstwo i odmienność niż stare i sprawdzone wartości. Problemem Waszych wzajemnych stosunków jest to, że zbyt małą wagę przywiązujecie do spraw osobistych.

 

Źródło - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oboje należą do najbardziej samotnych znaków z zodiaku. Żaden z nich nigdy nie miał ochoty ożenić się, Koziorożec, ponieważ widzi w małżeństwie próżne trwonienie czasu i pieniądza; Wodnik, ponieważ wie dobrze, że zobowiązanie tego rodzaju ograniczyłoby bez ucieczki swoją wolność. Miłość może narodzić się tylko po długim czasie, dzięki któremu oboje odkryją, że czują się wspaniale u boku drugiego żyjąc styl życia kompatybilny czując jeden do drugiego podziw, oddanie i przyjaźń.

 

Źródło:Horoscopofree > Usługi darmowe > Podobieństwo pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 06.01.93 - jesli zostalas poczeta w kwietniu '92 to on cie wykonczy - trzebaby sprawdzic majac date twojej mamy.

on 22.01.90 - denerwujesz go, moze dojsc do takiego momentu, za sam twoj widok go bedzie denerwowal.

 

Oboje ze stycznia jestescie wiec jesli nie bedziecie ciezko pracowac to niczego nie osiagniecie, dodatkowo Ty nie czujesz rodziny, typowa pracoholiczka jestes/bedziesz, ale powinnas byc bardzo wrazliwa, ale chlopak jest pieszczochem i potrafi pewnie wyrazac uczucia. Uklady miesieczne urodzenia macie identyczne - filozofowanie, brak szczescia, dobre osobki z was, pewnie potraficie innym pomagac, nie powinniscie byc zaborczy ale on jest raczej zazdrosny, chyba, ze jest poczety w kwietniu '89 to bedzie czasami zaborczy. On jako dwojka sam nie wie czego chce nawet jesli ma wszystko, a Ty jestes cholernie nadopiekuncza i figlarna malpeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...