Jump to content

Tydzień 11.VIII - 17.VIII : III Miecze- VI Pucharów - Diabeł(ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Tydzień 11.VIII - 17.VIII : III Miecze- VI Pucharów - Diabeł

Jak upłynie ten tydzień ?

III Miecze - smutek,rozczarowanie,delegacje

VI Pucharów- spotkania rodzinne,zblizenie sie do siebie po okresie obustronnego oziebienia, dominacja przeszłości nad przyszłością.

Diabeł - słabośc ,uzaleznienia

Moja interpretacja.

Tak, w tym tygodniu czeka mnie 2-dniowa delegacja( III Mieczy), to pewne.A patrząc na towarzystwo VI Pucharów znów to będzie tydzień gdzie bedę walczyc ze smutkiem,rozczarowaniem i odrzuceniem.Pewnie znów bede zyc wspomnieniami zamiast isc do przodu.Diabeł pokazał własnie tą moja słabośc,moje uzaleznienie od przeszłości ,cos od czego nie umiem sie odciąć. VI Pucharów to tez spotkania z dawno nie widzianymi osobami,wiec chyba uda mi sie spotkac z przyrodnia siostrą która mieszka dośc daleko ,a z którą od jakiegos czasu próbujemy sie spotkac:)

Pozdrawiam :)

Guest Noa20

Jak dla mnie- może się mylę, nie pojedziesz w tą delegację lub coś Cię z niej zawróci- jakaś sprawa rodzinna lub z przeszłości, którą będziesz musiała załatwić. Pod koniec tygodnia możliwa jakaś impreza lub większe spotkanie.

Guest Euterpe

możliwe, że może się zdarzyć jakaś przykra sytuacja związana z osobą z przeszłości (3 miecze + 6 pucharów)

ale samo 6 pucharów to przyjemna karta, więc jakieś ciepłe wspominki, mały podarunek do kogoś...

6 pucharów + diabeł - możliwe, że będziesz mieć problem, aby oderwać się od czegoś/kogoś emocjonalnie, myśli, które krążą wokół jednej osoby i nie można ich zatrzymać

Tydzień 11.VIII - 17.VIII :

III Miecze- VI Pucharów - Diabeł

Jak upłynie ten tydzień ?

Oj koleżanko będą wspomnienia, które niekoniecznie wprawią Cię w dobry nastrój.

Coś mi się jednak zdaje, że nie pojedziesz na delegację, nie zdziwię się, jak zostanie oddelegowany ktoś inny, co w Tobie wzbudzi ogromną frustrację.

Dużo rozmyślań i prób uspokojenia nerwów.

Guest gość5

jka na mój gust ktoś Cie niezle zrani i wnerwi przy okazji- ktos kto wyciągnie sprawę z przeszlości

Edited by gość5
literowka
jka na mój gust ktoś Cie niezle zrani i wnerwi przy okazji- ktos kto wyciągnie sprawę z przeszlości

...no i wnerwiona jestem....wszystko dzis jest na nie i mnie wkurw......właściwie nawet nie wiem dlaczego...chyba mega zły dzień...:/

Weryfikacja:)

Delegacja...niestety...doszła do skutku.Tydzień minał całkiem przyjemnie ,biorąc pod uwage jaki był napięty ;)Wspominki były,ale raczej "ponadawałam" na pana S rozmawiając z psibziółką i mi ulżyło.( nawet nie zacytuję jakie słownictwo lecialo):):):)ale takie "uzewnetrznienie" ma swoje dobre strony.Oczysciłam sie złych emocji.Był smutek i żal, potem wsciekłośc a teraz wchodze w fazę zobojetnienia- jesli chodzi o tego pana. W małzeństwie...cud malina...dawno tak dobrze nie było.:):):)Zaczynam sie usmiechać i czasem czuję sie naprawde szczęśliwa.To takie miłe a zapomniałam jak dobrze je czuc:)

Pozdrawiam.

• Like 1