Jump to content

Życie uczuciowe w sierpniu... ;)

maddie88

Recommended Posts

Witam,

Jak na razie na horyzoncie na nic poważniejszego się nie zanosi...stąd moje zdziwienie po rozłożeniu kart... Celtyk na uczucia w sierpniu:

To jest: Rycerz Buław - pan, który daje o sobie znać od czasu do czasu

Do tego to dochodzi: Diabeł - dosyć dużo emocji, dużo ograniczeń...myślę, że pan będzie dosyć często się odzywać...

To odchodzi: Wisielec - stagnacja taka w 100%, chęć przeczekania...

To będzie rozpoznane: 9 Kielichów (odp.), tło: Rydwan, Umiarkowanie => Księżyc - niby wszystko ok, wyjścia, imprezy...ale mimo wszystko brak poczucia spełnienia emocjonalnego... Chociaż coś ruszy...zacznę chyba bardziej podchodzić do wszystkiego na luzie, cieszyć się z tego, co jest ;)

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów - moje większe otwarcie się na nowe możliwości :)

To nadchodzi: Kochankowie (odp.), tło: Cesarz, 4 Denarów, 9 Denarów => Świat - I tutaj może zjawić się jakiś pan...ale raczej będzie to ktoś, kto nie będzie szukał zmian, nie będzie chciał się angażować...taki zadowolony z życia singiel :D Co lepsza, ten pan może mieć na oku jeszcze inna panią...

Tak widzę to ja: 6 Buław - chyba jakieś małe postępy zaczną się dziać mimo wszystko...

Otoczenie: 10 Buław - mogę czuć się przytłoczona wszystkim, widać zmęczenie...zniechęcenie...może być tak, że jak zaczną się schodki, to już sobie daruję po prostu...

Do tego to prowadzi: As Kielichów (odp.), tło: 10 Kielichów, Królowa Kielichów, Gwiazda => Wieża - nadzieje na coś nowego... Może poznam nowych ludzi, wejdę w nowe towarzystwo... Widać, że odżyję emocjonalnie...zburzę w sobie stare "struktury", zacznę patrzeć na wszystko inaczej...

Jak myślicie?

Pozdrawiam, :usmiech:

Maddie

Witam,

Jak na razie na horyzoncie na nic poważniejszego się nie zanosi...stąd moje zdziwienie po rozłożeniu kart... Celtyk na uczucia w sierpniu:

To jest: Rycerz Buław - pan, który daje o sobie znać od czasu do czasu

dynamiczny i zdecydowany facet:) ekscytujace przezycia,nowe znajomosci,przygoda,podróz ,poczatek czegos nowego:)

Do tego to dochodzi: Diabeł - dosyć dużo emocji, dużo ograniczeń...myślę, że pan będzie dosyć często się odzywać...

silne ,uzalezniajace emocje....bedziecie na siebie działac:)

To odchodzi: Wisielec - stagnacja taka w 100%, chęć przeczekania...

Za Toba czas zawieszenia i czekania :)

To będzie rozpoznane: 9 Kielichów (odp.), tło: Rydwan, Umiarkowanie => Księżyc - niby wszystko ok, wyjścia, imprezy...ale mimo wszystko brak poczucia spełnienia emocjonalnego... Chociaż coś ruszy...zacznę chyba bardziej podchodzić do wszystkiego na luzie, cieszyć się z tego, co jest ;)

Szykuje sie przyjemnie spedzony czas,dobre samopoczucie,bedzie się działo duzo i szybko,ale mega uczuć tu jako takich nie widzę.

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów - moje większe otwarcie się na nowe możliwości :)

etap poznawania sie ,spotkanie kogos na kogo się czekalo :)

To nadchodzi: Kochankowie (odp.), tło: Cesarz, 4 Denarów, 9 Denarów => Świat - I tutaj może zjawić się jakiś pan...ale raczej będzie to ktoś, kto nie będzie szukał zmian, nie będzie chciał się angażować...taki zadowolony z życia singiel :D Co lepsza, ten pan może mieć na oku jeszcze inna panią...

No bedzie miec dylemat :) ale to facet co mocno stoi na ziemi i wie czego chce :)

Tak widzę to ja: 6 Buław - chyba jakieś małe postępy zaczną się dziać mimo wszystko...

Pokonasz przeszody,poczujesz sie dumna i szczęsliwa,odetchniesz z ulga i bedziesz sie cieszyc tym co zdobyłas:)

Otoczenie: 10 Buław - mogę czuć się przytłoczona wszystkim, widać zmęczenie...zniechęcenie...może być tak, że jak zaczną się schodki, to już sobie daruję po prostu...

zmeczenie,zmeczenie i jeszcze raz zmeczenie

Do tego to prowadzi: As Kielichów (odp.), tło: 10 Kielichów, Królowa Kielichów, Gwiazda => Wieża - nadzieje na coś nowego... Może poznam nowych ludzi, wejdę w nowe towarzystwo... Widać, że odżyję emocjonalnie...zburzę w sobie stare "struktury", zacznę patrzeć na wszystko inaczej...

Sporo emocjonalnych kart ,więc mysle ze faktycznie odzyjesz emocjonalnie...a wieza...to zburzenie starych ram ,które Cie ograniczały :)

Pozdrawiam :)

• Like 1

co znaczy odp? że dociągnięte karty?

Niby wszystko w tym rozkładzie jest ok..Pojawi się rycerzyk, który wyrwie Cię z zawieszenia...Będziesz radosna.. tylko ten diabeł...

Otoczenie 10 kijów... Może otoczenie będzie miało jakieś ''ale'' do tego faceta? że nie jest dla Ciebie

Wiem,że większość interpretuje diabła jako pozytywny seks i magnetyzm, ale z mojego doświadczenia wynika,że związki z diabłem nigdy nie są dobre... Mimo wszystko radziłabym Ci zachować ostrożność w uniesieniu miłosnym:)

Niemniej powodzenia:) Fajnie,że ktoś się trafił

co znaczy odp? że dociągnięte karty?

Niby wszystko w tym rozkładzie jest ok..Pojawi się rycerzyk, który wyrwie Cię z zawieszenia...Będziesz radosna.. tylko ten diabeł...

Otoczenie 10 kijów... Może otoczenie będzie miało jakieś ''ale'' do tego faceta? że nie jest dla Ciebie

Wiem,że większość interpretuje diabła jako pozytywny seks i magnetyzm, ale z mojego doświadczenia wynika,że związki z diabłem nigdy nie są dobre... Mimo wszystko radziłabym Ci zachować ostrożność w uniesieniu miłosnym:)

Niemniej powodzenia:) Fajnie,że ktoś się trafił

odp. = karta główna będąca odpowiedzią, reszta to tło, uzupełnienie ;) właśnie wiem...ten diabeł mnie też zmartwił...może pan będzie zbyt nachalny...patrząc po tej 10 buław... eh...i tak źle i tak niedobrze :P Dzięki, Arcan :)

To jest: Rycerz Buław

Oj jakiś Pan się kręci bądź zacznie niebawem. Ale to raczej karta romansowa, przygody niż czegoś stałego. Wakacyjny romans :D

Do tego to dochodzi: Diabeł -

No mówiłam, ze romans i to ognisty :D

To odchodzi: Wisielec

Zastój, marazm, nicnierobienie.

To będzie rozpoznane: 9 Kielichów (odp.), tło: Rydwan, Umiarkowanie => Księżyc [/b

Spotkanie na łonie natury, w większym gronie lub we dwoje ale po koleżeńsku. Niby nic ale gdzieś tam Was tknie ;) i zrywu nie bd od razu ale po jakimś czasie. Wydaje mi się, że bd jakieś tygodniowe podchody.

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów

Chęć zarandkowania, spotkania no ale nie wiadomo jak zagadać ;)

To nadchodzi: Kochankowie (odp.), tło: Cesarz, 4 Denarów, 9 Denarów => Świat

Spotkania, spacery, spotykanie się ale na razie, wg mnie, tak delikatnie, bez szału.

Tak widzę to ja: 6 Buław -

Potencjał na zabawę, na przełamanie marazmu i nudy. Ruch.

Otoczenie: 10 Buław

Chyba ciężko bd Ci pogodzić życie osobiste, starych znajomych i nowego znajomego czasowo razem. Jeśli pracujesz to tutaj też może to tak lekko przeszkadzać.

Do tego to prowadzi: As Kielichów (odp.), tło: 10 Kielichów, Królowa Kielichów, Gwiazda => Wieża

Do miłych spotkań z potencjałem ;)

Powodzenia :okok:

To jest: Rycerz Buław - jest pan, nawet fajny, młody, energiczny ale rycerze lataja z kwiatka na kwiatek

Do tego to dochodzi: Diabeł - ja nigdy nie wiem co myslec o diable, ale chyba zazywczaj wychodzi mi na cos niepewnego

To odchodzi: Wisielec - stagnacja, wiec mozliwe, ze cos sie za chwile rozrusza

To będzie rozpoznane: 9 Kielichów (odp.), tło: Rydwan, Umiarkowanie => Księżyc - cos sie ruszy wzgledem tego co bylo, ale bez szalu

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów - mysle, ze masz szanse na jakies uczucie, ale szkoda, ze nie dociagnelas drugiej karty

To nadchodzi: Kochankowie (odp.), tło: Cesarz, 4 Denarów, 9 Denarów => Świat - mozesz kogos poznac, ale to nie bedzie do konca pewne, bedzie duzo wahania sie, zastanawiania, troszke jakby niedoceniania sie tego co sie ma

Tak widzę to ja: 6 Buław - liczysz na sukces

Otoczenie: 10 Buław - troche jakbys za duzo brala sobie na glowe, wiecej luzu

Do tego to prowadzi: As Kielichów (odp.), tło: 10 Kielichów, Królowa Kielichów, Gwiazda => Wieża - tak jak wspomnialam wczesniej, masz szanse na poznanie kogos, nawet zwiazek, szkoda, ze nie dolozylas nic do asa bo nie wiem w ktora strone pojdzie..ponieważ pojawiła się wieża możliwe, że potrzebne będą zmiany do uzyskania pełni szczęścia.

• Like 1