Jump to content
tamik74

Prosze o wyjasnienie pewnej kwestii

Recommended Posts

tamik74

uwazam, ze przesladuje mnie imie Iwona. Poznałam chłopaka, który jak mówił, chciał rozejść sie z dziewczyną o imieniu Iwona. Zaczelismy sie spotykać, zabrałam go do angli,gdyż zaplanowałam wyjazd zarobkowy. Po roku mnie zostawił i wrócił do Iwony i sciagnął ja do anglii. Poznałam następnego faceta. Był wolny, jak twierdził, rozstał sie z dziewczyną Iwoną. Po jakimś czasie odnowili swoja znajomość i zostawił mnie dla tej własnie Iwony. Twierdziłam, ze nie chce mieć do czynienia z facetem, którego była ma na imię Iwona. Poznałam fajnego faceta. Wreszcie bez Iwony w przeszłości. Bylismy razem 3 lata. W pewnym momencie nasz zwiazek zaczął sie sypać. Pojechał do polski i poznał Iwonę. No poprostu mnie zwaliło z nóg. Dość, ze rozstanie jest dla mnie mega bolesne, to jak zobaczyłam w jego telefonie imie Iwona, to wręcz nie mogłam uwierzyć w ten zbieg okoliczności. Proszę, moze ktoś zagłębi sie w mój problem. jak pozbyc sie tego "przesladowania" przez Iwony. Z góry dziekuje za zajecie się moja prosbą.

Tamara 07.05.1974