Jump to content

Czy w sierpniu zrealizuje sie mój wyjazd z panem do Skandynawii?

madzia30

Recommended Posts

Pomiędzy mna a panem były pewne niesnaski.Wyprowadziłam sie od pana.Teraz pogodzilismy sie i postanowilismy spróbowac jeszcze raz.Pan chce mnie w sierpniu zabrac do Skandynawii

Królowa denarów, królowa buław, 7 denarów

Dziwne karty, czyżbym musiała jeszcze poczekac, bo pojawi sie jakas pani, która będzie przeszkoda?

Edited by madzia30

Pomiędzy mna a panem były pewne niesnaski.Wyprowadziłam sie od pana.Teraz pogodzilismy sie i postanowilismy spróbowac jeszcze raz.Pan chce mnie w sierpniu zabrac do Skandynawii

Ja również w sierpniu nie widzę tu wyjazdu.... Czekanie na lepsze czasy, lepsze warunki,. Mnie również zastanawia królowa buław, ale czasem karty dworskie pokazują mi sytuacje, energię. Ale rzadko. Nie znam tak naprawdę powodu waszego rozstania, sytuacji i to trochę strzelanie w ciemno.

czy to ten sam pan?

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81085-jak-potoczy-sie-moje-zycie-z-mezczyzna-w-niedalekiej-przyszlosci.html

Zdecydowanie nie. Denarowa i 7 denarów za mocno wstrzymują buławową, która de facto by chciała.

Będziesz się mocno wahała i jeśli już stawiam na wrześniowy wyjazd (najwcześniej).

Ja również w sierpniu nie widzę tu wyjazdu.... Czekanie na lepsze czasy, lepsze warunki,. Mnie również zastanawia królowa buław, ale czasem karty dworskie pokazują mi sytuacje, energię. Ale rzadko. Nie znam tak naprawdę powodu waszego rozstania, sytuacji i to trochę strzelanie w ciemno.

czy to ten sam pan?

[url=http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81085-jak-potoczy-sie-moje-zycie-z-mezczyzna-w-niedalekiej-przyszlosci.html]http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81085-jak-potoczy-sie-moje-zycie-z-mezczyzna-w-niedalekiej-przyszlosci.

Tak, to jest ten sam pan.

czy to ten sam pan?

[url=http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81085-jak-potoczy-sie-moje-zycie-z-mezczyzna-w-niedalekiej-przyszlosci.html]http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81085-jak-potoczy-sie-moje-zycie-z-mezczyzna-w-niedalekiej-przyszlosci.

Tak, to jest ten sam pan.

Madziu, t ja na tamten rozkłąd patrzyłabym troche inaczej. Jakby sie jakieś przeszkody miały pojawic w waszym zwiazku. Moze utrudnienia. Nie piszę o końcu relacji, ale spokoju tu nie ma.

Dziwne karty, czyżbym musiała jeszcze poczekac, bo pojawi sie jakas pani, która będzie przeszkoda?

teraz to nijak mi się widzi i to zamieszkanie i ten wyjazd. Wszystko jakby palcem na wodzie pisane. Pan naprawdę chce? Czy tylko tak obiecuje?! 7 denarów to jakby tylko teoretyczne rozważania.....

teraz to nijak mi się widzi i to zamieszkanie i ten wyjazd. Wszystko jakby palcem na wodzie pisane. Pan naprawdę chce? Czy tylko tak obiecuje?! 7 denarów to jakby tylko teoretyczne rozważania.....

Teraz, to pan nalega na ten wyjazd.Ma już nawet wykupione dla nas bilety...

To bd musiał przebukowac ;)

Ty chyba podchodzisz dość racjonalnie dot ego wszystkiego.

Lub - własnie w denarowej się pokazało, ze jesteś teraz adorowana itd (bo denarowa to taka cesarzowa w lżejszym wydaniu wg mnie trochę)

Madzia30;625386]

Otóż, tak jak Trida napisała, może być. U mnie jak wypada Denarowa, to pani pełną gębą, osiąga swój cel. Buławowa też zaradna, ale wprowadza czasami w nastrój "podminowanego terenu". W powiązaniu z 7 denarów niepokój o przyszłość a jednocześnie zniecierpliwienie - no kiedy wreszcie i czy aby na pewno skutek będzie pozytywny?

Może, jednak, 7 denarów (owe teoretyczne rozważania) to znak Twojego długoterminowego przebywania tam, Twoja asymilacja w nowych warunkach?

No myśle, że mogą byc z tego nici

o! a dlaczego? Wiesz, denarowa jak poprzedniczki piszą to kobieta, która wie, czego chce. Nie jest rozchwiana emocjonalnie. On wie. I osiaga to, co chce. A chcieć moze niekoniecznie to, co aktualnie jej sie WYDAJE. Czasem spychamy swoje prawdziwe pragnienia wgłąb, nie pozwalajac im ujrzec światła dziennego. I zyjemy czymś, co nam sie WYDAJE, ze jest dobre. A tak naprawdę chodzi o coś innego.

Proszę mi wyjaśnić, dla kogo Pan ma wykupione bilety, bo wątek zakładała madzia30 a propos "swojego" pana, a nie widzę nigdzie, by sama coś takiego napisała, co wyklucza cytat.

Proszę mi wyjaśnić, dla kogo Pan ma wykupione bilety, bo wątek zakładała madzia30 a propos "swojego" pana, a nie widzę nigdzie, by sama coś takiego napisała, co wyklucza cytat.

Ale jaja....madzia nie pojedzie, bo pan zabierze początkującą :D. Interesująca sprawa...

• Maestro
Obawiam się, że może ich być jeszcze więcej :D

ha ha ha początkującaaa pojedzie z madzią, zaraz poszukam czy aloa i sonia też są brane pod uwagę