Jump to content

Energia Do Kwadratu


Kedrigern

Recommended Posts

energia-do-kwadratu.jpg

 

Ciekawy tytuł prawda?

 

Wiedza zawarta w tej książce opiera się o tzw „Prawo Przyciągania” i nie, nie chodzi tutaj o prawo z fizyki. Nie jest to typowa, następna książka o tym prawie. W skrócie prawo to mówi, iż każdy z nas po przez myśli, przyciąga do siebie zdarzenia, przedmioty itp. Nie będę go tłumaczył dokładniej ,gdyż wielu zna to prawo a pozostałym pozwolę się w nie dokładnie zagłębić np. przez tą książkę.

 

Plusy hm… na pewno dużym plusem jest nietypowy i bardzo żartobliwy styl pisania. Autorka nie chce by był on typem podręcznika, więc tłumaczy swoje podejście opierając się o historie z jej życia. Jedna z nich mówi nawet o sławnej aktorce i jej przeszłości. Następnym jest fakt ,iż książka zawiera 9 eksperymentów na udowodnienie jej teorii.Nie musisz ślepo wierzyć lub nie, możesz sam sprawdzić czy to prawda po przez konkretne i bardzo proste eksperymenty, których efekty są zaskakujące. Na końcu każdego rozdziału znajduje się Karta raportu laboratoryjnego gdzie można zapisywać swoje notatki a także, jest już tam opisany cały eksperyment.

 

Minus ahh jak ja ich nie lubię… No ale dla szczerości, jednym z minusów jest długość książki. Co prawda potem każdy z nas pisze włąsną historie z tym prawem ,jednak czyta się ją tak przyjemnie ,że aż szkoda że się kończy. Ale taka już natura rzeczy. Nie podoba mi się też nazewnictwo eksperymentów np „Zasada 101 Dalmatyńczyków”. Co prawda każda nazwa eksperymentu ma swoje odniesienie w praktyce, jednak nazwy mogły by być jak dla mnie bardziej wzniosłe, ale to już kwestia subiektywna.

 

Ogólnie książki nie da się źle ocenić,jest napisana z sercem i trafia do czytelnika. To prawda ,że książek o tej tematyce jest wiele, jednak pamiętajmy ,że mimo powtarzalności tematów w książkach, każdy może rzucić nowe światło na sprawę. Na pewno mogę polecić ją osobą które chcą zmienić swoje życie i zagłębić się w to prawo.

 

Ocena 8/10

 

Sklep – Energia do kwadratu - Talizman.pl

 

Wydawnictwo -http://www.studioastro.pl/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...