Jump to content

Drzewo z kwiatami


czerwona róża

Recommended Posts

Sen był krótki ale wyraźny. Stałam pod drzewem kwitnącym białymi kwiatami. Nie wiem jaki to był gatunek drzewa ale miało mnóstwo kwiatów na sobie , gęsto osadzonych, pięknych i dorodnych. Drzewo zaczęło obsypywac mnie tymi kwiatami mimo wszystko kwiatów na nim nie ubywalo a ja wręcz tanczylam w bieli tych kwiatów i jakby kąpalam się w nich. Po czym oprócz kwiatów drzewo sypnelo na mnie błyszczący srebrny pył. Sen był piękny a odczucia po przebudzeniu bardzo pozytywne wręcz kojące. Niestety prędzej potrafię zrozumieć i interpretować czyjś sen niż swój własny dlatego też bardzo proszę o interpretację mojego snu :)

Link to comment
Share on other sites

Piękny sen :) Pamiętasz większość snów ? Codziennie ? I ten był wyjątkowy ? Czy był to sen spośród dawno niepamiętanych wyjątkowo pozostały w pamięci ? W podstawowej interpretacji jest prosty, oznacza osiągnięcie stanu spełnienia i czerpanie pełni kożyści z tym związanych .... spróbuj to odnieść to niedawnych wydarzeń w życiu... śni się to o czym się myśli.... lub to czego nam brakuje za dnia.

 

Kolorowych...

Bassteq

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam większości snow a te które zdarza mi się pamiętać najczęściej śnią mi się nad ranem i są to sny albo ostrzegawcze albo przepowiadajace. Niektóre z tych snow nauczyłam sie juz interpretować ze względu na sytuacje które powtarzały się już kilka godzin po przebudzeniu np. Snila mi się jakaś osoba której dawno nie widziałam i do głowy by mi nie przyszło ze w kilka godzin po przebudzeniu ta osoba nagle zapuka do moich drzwi. Za każdym razem kiedy mi się snila ta osoba to jeszcze w ten sam dzień pojawiała się u mnie. Zaznaczam że nie mam z tą osobą kontaktu na codzień ze względu na pewne przykre doświadczenia które spotkały mnie z jej strony. Z zadziwiająca dokładnością spełniają mi się również sny jeśli chodzi o pieniądze oraz kłótnie z partnerem. Tak jak napisałam wcześniej większości snow nie pamiętam a te które pamiętam najczęściej coś oznaczają. Sen opisany przeze mnie powyżej niestety nie potrafię zinterpretować ani odnieść do czegokolwiek co by pasowało w moim życiu. Ostatnio zastanawiam się nad drugim dzidziusiem być może chodzi o to. Inną przyczyną może być radość z powodu wyjazdu do Polski po trzech latach nie widzenia się z rodziną. Chcę do siebie sprowadzić mamę o ile to jest istotne dla tego snu. Chciałam jeszcze zaznaczyć ze w tym śnie czułam tak jak by to drzewo dawało mi mnóstwo pozytywnej energii. Dziękuję za zainteresowanie moim snem i odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie :icon_smile:

Link to comment
Share on other sites

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna rzecz , czy ten sen może mieć coś wspólnego z rozwojem duchowym? Jeśli tak można nazwać ćwiczenia widzenia aury.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...