Jump to content

wyjazd, urlop

panna.marta

Recommended Posts

Planuję na początku września wymarzony urlop. Chcę trafić jakieś fajne last minute, ale już widzę, że to co fajne to drogie lub jeśli w dobrej cenie, to rozchodzi się jak świeże bułeczki i nie ma miejsc. Czy uda mi się wyjechać za granicę na urlop na początku września?

3 buławy, papież V, 6 buław dołożone 9 monet dołożyłam asa monet

uda się. 3 bulawy karta brama, karta podrozy, nie wiem co mialby tu oznaczac papiez, bo i 6 bulaw jako sukces. 9 monet to mnie zastanawia, ale bedzie trzeba troszke na to wydac albo trafi się okazyjnie za dobrą kwotę, bo 9 monet to też karta satysfakcji.

Uda się Martunia uda :icon_smile: Ten Papież może biuro podróży oznacza? Tak tylko zgaduję teraz. Ewentualnie... może zostaną opcje takie, które nie będą Cię satysfakcjonować do końca, ale koniec końców zdecydujesz się na którąś (dalej o tym Papieżu). 9 Monet tak, to też karta satysfakcji, ale biorąc pod uwagę temat urlopu to i pewnie też wydatek z tym związany. Tak widząc na końcu tego Asa Monet i tę 9 Monet przed, przyszło mi do głowy, że może zajść taka sytuacja, że mimo braku spełnienia Twych wymogów co do podróży, to za pewną dodatkową dopłatą znajdzie się miejsce satysfakcjonujące Cię w tym wojażu.

Czy uda mi się wyjechać za granicę na urlop na początku września?

Uda się ale czy za granicę.... Tutaj bym się zastanawiała. W pierwszej chwili skojarzyło mi się, że Papież to jednak taka stoicka osoba ale p chwili skojarzenie z Franciszkiem podróżującym po świecie to może może :)

Odnoszę wrażenie po tych kartach, ze wyjedziesz (3 buław na samym początku) i znajdziesz coś w dobrej cenie (9 monet).

Często jednak 3 monet pokazywała mi podróże do 250km od miejsca zamieszkania.

wyjeżdżasz! :) pojawi się okazja, myślę, że nie popuścisz...masz jakieś ramy, jakąś wizję i tego będziesz się stanowczo trzymać (Papież) i słusznie, bo dopniesz swego (6 Buław) :D będziesz zadowolona (9 Denarów).

udanego urlopu :D

Uda się ale czy za granicę.... Tutaj bym się zastanawiała. W pierwszej chwili skojarzyło mi się, że Papież to jednak taka stoicka osoba ale p chwili skojarzenie z Franciszkiem podróżującym po świecie to może może :)

Odnoszę wrażenie po tych kartach, ze wyjedziesz (3 buław na samym początku) i znajdziesz coś w dobrej cenie (9 monet).

Często jednak 3 monet pokazywała mi podróże do 250km od miejsca zamieszkania.

W grę wchodzi tylko wyjazd za granicę.

Witaj:)

3 buław cudownie obrazuje, że o tym wyjeździe marzyłaś i jesteś wręcz zdeterminowana aby to zrealizować - i tak trzymaj:)

Wszystko dojdzie do skutku, nie odpuścisz/9 den,As den/ - ale i wyłożysz sporo kasy aby zrealizować swoje pragnienia.

Papież to prawienie kazań - ktoś zapewne będzie chciał cię odwieść od tego wyjazdu - na zasadzie zastanów się, a nie wypada itd.- ale Ty w pełni oddasz się

temu wyjazdowi, zrealizujesz to co zamierzałaś/3 buł,6 buł,9 den/ -

Wal Kapłana i jego rady -

Powodzenia Panno.marto - postaw na niezależność i własną decyzję/9 den/ - a będziesz usatysfakcjonowana i zadowolona/6 buław/.

W Asie Monet ujawnia się Twój start w samodecydowaniu.