Jump to content

Czy do końca roku zmienię pracę?

maddie88

Recommended Posts

Witam :)

Położyłam celta na pytanie, czy zmienię pracę do końca tego roku... W obecnej pracy jest mi już ciężko, nie rozwijam się, jak i wiem od przełożonego, że jeśli chcę iść dalej w tym samym kierunku (a taki by mnie najbardziej interesował w tej firmie, aczkolwiek docelowo nie jest to to, co chcę robić), to na razie nie ma na to większych opcji... Obecnie szukam pracy w innej branży, związanej z moim wykształceniem...

To jest: 6 Kielichów - troszkę się już zadomowiłam w obecnej pracy...

To dochodzi do tego: Król Buław - może mój przełożony? Aczkolwiek ja jako buławowego bym go nie widziała... Może własnie chodzi o to, że nie zależy mu na moim rozwoju...

To będzie rozpoznane: 3 Mieczy - odłożę emocje na bok...zawsze dużo się angażowałam...ale teraz może zmienię podejście, zacznę bardziej myśleć o sobie...

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów - niedawno wydarzyły się pewne niemiłe rzeczy, poczułam się bardzo niedoceniona...może więc jest to dojście do ładu z własnymi emocjami...

To odchodzi: Kochankowie - okres niezdecydowania, wahania... Pojawiały się oferty, ale rezygnowałam.

To nadchodzi: Cesarz - zdecydowane szukanie, dążenie do celu...

Tak widzę to ja: Rycerz Buław, 3 Buław - już bardzo chce zmiany...mam ciśnienie :D

Otoczenie: Wieża (odpowiedź), tło: Gwiazda, 6 Buław, Sprawka => Kochankowie - oferty, możliwości, co do których miałam duże nadzieje, nie wypaliły...

Do tego to prowadzi: Sąd (odpowiedź), tło: Cesarzowa, Rycerz Mieczy, 8 Denarów => Cesarz - jest szansa...że wreszcie będę robić coś, co bardziej mi leży... Praca w każdym bądź razie jest, i to dużo...może być nerwówka...albo współpraca z kimś, kto może będzie mnie przygotowywał do stanowiska...

Dziękuję z góry za każdy pomysł :usmiech:

Pozdrawiam,

Maddie

To jest: 6 Kielichów

Myślenie o tym, jak fajne były początki w tej pracy, perspektywa na rozwój. Trochę bujanie w obłokach i takie plany w Twojej głowie, co by zmienić, jak mogłoby być. Jak by tu iść dalej.

To dochodzi do tego: Król Buław

Stanowisko i postawa szefa. Tak mi się w pierwszej chwili z nim skojarzyło.

To będzie rozpoznane: 3 Mieczy -

Coraz większe zmęczenie, odcięcie, zniechęcenie.

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów

Spotkania kwalifikacyjne, rozmowy z innymi nt nowej pracy. Takie od słowa do słowa i może coś z tego wyjdzie.

To odchodzi: Kochankowie

Niestety nie do końca łapię tą kartę na tym miejscu.

To nadchodzi: Cesarz

Konkretne decyzje, zdecydowane działania.

Tak widzę to ja: Rycerz Buław, 3 Buław

Działanie, zmiany, wyjazdy. Zapał. Ładne karty muszę przyznać :)

Otoczenie: Wieża (odpowiedź), tło: Gwiazda, 6 Buław, Sprawka => Kochankowie

Zmiany, nawet powiedziałabym, ze szybkie i gwałtowne :D które będą dla Ciebie bardzo zadowalające.

Do tego to prowadzi: Sąd (odpowiedź), tło: Cesarzowa, Rycerz Mieczy, 8 Denarów => Cesarz

Zmiany na lepsze jak dla mnie. I jak wspomniałam – rycerzowi mówi o szybkości a 8 denków – doskonalenie siebie, swoich umiejętności, rozwój.

Powodzenia :)

• Like 1

Ugrzęzłaś w obecnej pracy. Jest w niej przyjemnie i bezpiecznie, ale do tego stopnia, że człowiek zaczyna gnuśnieć (6 kielichów). Niby chciałoby się czegoś innego, ale nie chce się szukać i działać, bo przecież tu jest tak dobrze. Stąd wynikały wahania i rozterki (kochankowie), które odejdą. Widać zmianę postawy. Więcej zdecydowania i konkretnych działań ukierunkowanych na osiągnięcie celu (cesarz). Choć myślę, że równie dobrze to może być jakiś przyszły pracodawca, który złoży Ci propozycję nie do odrzucenia (2kielichy). W obecnej pracy czujesz, że wszystko co było do osiągnięcia już osiągnęłaś i dojdziesz do świadomości, że czas się rozstać i pożegnać (3 miecze). Masz zapał i energię do roboty (rycerz buław), ale takiej , w której będziesz mogła odkrywać nowe lądy, którą będziesz oceniać jako rozwojową i perspektywiczną (3 buławy). Widać zdecydowanie zmiany na lepsze. Nie jestem pewna czy będzie to nowa praca czy jednak coś się zmieni w tej i otrzymasz w niej szansę na rozwój. Widać przypływ sił, szanse na rozwój, doskonalenie w branży, w której będziesz pracować (sąd, cesarzowa, rycerz, 8 monet). Bardziej jednak skłaniam się ku nowej pracy-zmiana otoczenia w wieży i odcięcie od tego co jest w sprawiedliwości. Wydaje mi się, że możesz podjąć pracę w zupełnie nowej branży. Przyszło mi do głowy tez samodzielne stanowisko, może kierownicze? Albo związane z zarządzaniem ludźmi.

• Like 1

To jest: 6 Kielichów - szukasz stabilizacji, ciepła, spokoju

To dochodzi do tego: Król Buław - będziesz coraz aktywniej szukała pracy

To będzie rozpoznane: 3 Mieczy - czeka Cię trochę rozczarowań

To będzie wyczuwane: 2 Kielichów - widać, że bardzo Ci zależy i z czymś już byś się chciała związać na stałe

To odchodzi: Kochankowie - okres niezdecydowania, wahania...

To nadchodzi: Cesarz - szukanie twardego gruntu pod nogami

Tak widzę to ja: Rycerz Buław, 3 Buław - chciałabyś czegoś nowego, ale także rozwijać, uczuć się, trochę też uciec

Otoczenie: Wieża (odpowiedź), tło: Gwiazda, 6 Buław, Sprawka => Kochankowie - tak jakby nie wszystko szło po Twojej myśli, ale masz dużo nadziei

Do tego to prowadzi: Sąd (odpowiedź), tło: Cesarzowa, Rycerz Mieczy, 8 Denarów => Cesarz - myślę, że będziesz jeszcze szukała innej pracy i to bardzo aktywnie. Może nawet uda Ci się ja znaleść, bo jest 8 denarów.

Ugrzęzłaś w obecnej pracy. Jest w niej przyjemnie i bezpiecznie, ale do tego stopnia, że człowiek zaczyna gnuśnieć (6 kielichów). Niby chciałoby się czegoś innego, ale nie chce się szukać i działać, bo przecież tu jest tak dobrze. Stąd wynikały wahania i rozterki (kochankowie), które odejdą. Widać zmianę postawy. Więcej zdecydowania i konkretnych działań ukierunkowanych na osiągnięcie celu (cesarz). Choć myślę, że równie dobrze to może być jakiś przyszły pracodawca, który złoży Ci propozycję nie do odrzucenia (2kielichy). W obecnej pracy czujesz, że wszystko co było do osiągnięcia już osiągnęłaś i dojdziesz do świadomości, że czas się rozstać i pożegnać (3 miecze). Masz zapał i energię do roboty (rycerz buław), ale takiej , w której będziesz mogła odkrywać nowe lądy, którą będziesz oceniać jako rozwojową i perspektywiczną (3 buławy). Widać zdecydowanie zmiany na lepsze. Nie jestem pewna czy będzie to nowa praca czy jednak coś się zmieni w tej i otrzymasz w niej szansę na rozwój. Widać przypływ sił, szanse na rozwój, doskonalenie w branży, w której będziesz pracować (sąd, cesarzowa, rycerz, 8 monet). Bardziej jednak skłaniam się ku nowej pracy-zmiana otoczenia w wieży i odcięcie od tego co jest w sprawiedliwości. Wydaje mi się, że możesz podjąć pracę w zupełnie nowej branży. Przyszło mi do głowy tez samodzielne stanowisko, może kierownicze? Albo związane z zarządzaniem ludźmi.

Jest dokładnie tak, jak piszesz... Już czuję, że miarka się przebrała... Dziękuję, rokszpunko :buziak::uscisk: :uscisk: