Skocz do zawartości

sarna, kolejka za chlebem,


Krispina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłam poprosić o pomoc. Miałam dziś dość dziwny sen, który wbił mi sie w pamięć.

Chciałam kupić chleb, tylko tego mi brakowało. Gdy doszłam do lady obsługujące Panie gdzieś zniknęły i zaczęła sie za mną tworzyć kolejka. Przy innych stanowiskach obsługa szła sprawnie. Po chwili wszystkie obsługujące panie zniknęły, a za drzwiami wewnętrznymi zaczęło sie cos dziać. Ochrona wyganiala ze sklepu sarnę. Kazalam sie wszystkim odsunąć, by zwierze sie nie wystraszyło i spokojnie wyszło. Ludzie sie odsuneli. Zwierze wyszło z zaplecza, ale miało zamknięte drzwi na zewnątrz. Martwiłam sie ze sie przestraszy, ale jedna z Pan stojących przy drzwiach wahadlowych spokojnie wyszła i przytrzymala drzwi dla zwierzątka.

Cała sytuacja przebiegała dość spokojnie, tylko ja jakoś tak czułam niepokój o zwierze, by sie nie wystraszyło. Samo zwierze tez spokojne było. Po czym wszyscy ludzie tez zniknęli a ja zostałam przy ladzie sama i ciagle czekałam. Na koniec prosiłam z płaczem Panią (okazało sie ochroniarz) by zawołała obsługę, bo chciałabym kupić chlebek dla mojej rodzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Może dziwnie to zabrzmi, ale mi jak się śni, że stoję w kolejce za pieczywem, kupuję je lub jestem w piekarni itp. to w najbliższym czasie mam niespodziewany przypływ dodatkowej gotówki. Dwa razy miałam taki sen i za każdym właśnie coś mi dodatkowego wpadło. Żałuję tylko, że częściej nie mam takich snów :-)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodziewany przypływ dodatkowej gotówki.

oj przypływ gotówki to by mi sie bardzo przydał. :) Oby sen miał takie znaczenie. Tylko czemu sie popłakałam na koniec i nie dostałam tego chleba. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...