Jump to content

sarna, kolejka za chlebem,


Krispina
 Share

Recommended Posts

Witam,

postanowiłam poprosić o pomoc. Miałam dziś dość dziwny sen, który wbił mi sie w pamięć.

Chciałam kupić chleb, tylko tego mi brakowało. Gdy doszłam do lady obsługujące Panie gdzieś zniknęły i zaczęła sie za mną tworzyć kolejka. Przy innych stanowiskach obsługa szła sprawnie. Po chwili wszystkie obsługujące panie zniknęły, a za drzwiami wewnętrznymi zaczęło sie cos dziać. Ochrona wyganiala ze sklepu sarnę. Kazalam sie wszystkim odsunąć, by zwierze sie nie wystraszyło i spokojnie wyszło. Ludzie sie odsuneli. Zwierze wyszło z zaplecza, ale miało zamknięte drzwi na zewnątrz. Martwiłam sie ze sie przestraszy, ale jedna z Pan stojących przy drzwiach wahadlowych spokojnie wyszła i przytrzymala drzwi dla zwierzątka.

Cała sytuacja przebiegała dość spokojnie, tylko ja jakoś tak czułam niepokój o zwierze, by sie nie wystraszyło. Samo zwierze tez spokojne było. Po czym wszyscy ludzie tez zniknęli a ja zostałam przy ladzie sama i ciagle czekałam. Na koniec prosiłam z płaczem Panią (okazało sie ochroniarz) by zawołała obsługę, bo chciałabym kupić chlebek dla mojej rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

 

Może dziwnie to zabrzmi, ale mi jak się śni, że stoję w kolejce za pieczywem, kupuję je lub jestem w piekarni itp. to w najbliższym czasie mam niespodziewany przypływ dodatkowej gotówki. Dwa razy miałam taki sen i za każdym właśnie coś mi dodatkowego wpadło. Żałuję tylko, że częściej nie mam takich snów :-)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

niespodziewany przypływ dodatkowej gotówki.

oj przypływ gotówki to by mi sie bardzo przydał. :) Oby sen miał takie znaczenie. Tylko czemu sie popłakałam na koniec i nie dostałam tego chleba. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...