Jump to content

Osobiste do końca roku (ZWERYFIKOWANY)

szmergel

Recommended Posts

Zadałam kartom pytanie jak będzie wyglądało moje życie osobiste do końca tego roku

Kochankowie - Król Pucharów - Król Mieczy

hmm

czyżby pojawiła się konieczność wyboru między dwoma panami?

dodam, że jestem samotną osobą

ma ktoś jakiś pomysł?

kiepska jestem niestety w interpretacjach...

Edited by szmergel
Guest Euterpe

kochankowie to wybór, ale czasami pokazuje też dobre porozumienie - może więc masz jakiegoś kumpla, z którym dobrze się rozmawia?

kochankowie + król pucharów - możesz rozmyślać o jakimś panu, nie będziesz pewna, o co może mu chodzić albo Tobie...

król pucharów - pewien pan nie prędko wyjdzie z Twojej głowy

król pucharów + król mieczy - dwóch panów może się pojawić: ten, o którym myślisz oraz nowy/ex; może też być tak, że mężczyzna, który często zaprząta Ci głowię wreszcie się zmaterializuje, tzn. pojawi się we własnej osobie

król mieczy - pan z pod znaku bliźniąt, wodnika lub wagi może się zjawić albo też poznasz kogoś, kto nie prędko (albo wcale) angażuje się emocjonalnie

Guest Daffne

myślę, że pojawi się jakiś sympatyczny Pan, któremu nie będziesz obojętna... i nie wiem czy nie będziesz go troszkę trzymać na dystans studząc jego zamiary...

• Maestro

Jak dla mnie staniesz przed poważnym życiowym wyborem...Będziesz miała koło siebie dwóch mężczyzn i trzeba będzie coś postanowić.Jeden mocno emocjonalny, drugi chłodny.

Zadałam kartom pytanie jak będzie wyglądało moje życie osobiste do końca tego roku

Pewne dylematy damsko-męskie.

Ja bym tutaj stawiała trochę na poszukiwanie 'ideału' i wahanie między Panami.

Powodzenia:)

Z Kochanków i Króla Kielichów można sugerować, że obecnie masz znajomość

lub będziesz miała z kimś wcześniej ci znanym bliską zażyłość - oraz związany z tym dylemat.

Będzie to dla Ciebie przykre przeżycie, bo Pan najprawdopodobniej się wycofa/Król Mieczy/ i ochłodzi z tobą relację.

Źle zadane pytanie

Życie osobiste czyli miłość/seks/przyjaźń/rodzina/dzieci/imprezy? Właściwie wszystko można pod to podpiąć... Jeżeli chodzi o taką ''luźną'' interpretacje to mogą pojawić się jacyś Panowie.. Jeden z trygonu wody, drugi z powietrza... Chyba,że będzie tak jak pisze Niiwa- Pojawi się Pan, który później wycofa się z relacji

hmm

czyżby pojawiła się konieczność wyboru między dwoma panami?

dodam, że jestem samotną osobą

ma ktoś jakiś pomysł?

kiepska jestem niestety w interpretacjach...

Przed Tobą labirynt wyborów gdzie serce będzie musiało żyć w zgodzie z rozumem.

Staniesz przed wątpliwościami. Niewykluczone, że pojawi się w Twoim życiu dwóch mężczyzn i będziesz usiała zdecydować. Choć taka opcja jest dla mnie mniej prawdopodobna, bo taki urodzaj to w życiu rzadko występuje. Bardziej skłaniam się ku temu że wybór będzie dotyczyć tego czy być z człowiekiem który się pojawi czy nie być. Bo on może się okazać w rezultacie kimś innym niż wydawał się na początku. Szansa na nawiązanie znajomości będzie, ale myślę, że ona nie przetrwa lub ewentualnie ktoś kolejny ją "naruszy".

Hmmm....Kochankowie to owszem wybór ale tez miłośc romans...Myślę ze bedziesz musiała wybrac miedzy dwoma Panami...Król Pucharów(nowy) i Król mIeczy ( ten jakis poraniony).Kochana...końcówka roku bedzie bardzo gorąca:)

• 4 months later...

ok rok się skończył mogę zweryfikować;)

pojawił się nowy mężczyzna, ale sama wycofałam się z tej relacji. To nie mężczyzna dla mnie, chociaż sympatyczny i dość chętny, że tak powiem...

;)

• Like 1