Skocz do zawartości

bardzo dziwny sen, proszę o pomoc, bo zwariuję.


zniecierpliwiona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trzy tygodnie temu przeprowadziliśmy się z Narzeczonym do Anglii.

nie mamy jeszcze swojego kąta, i nie znam za bardzo Jego dalszej rodziny - podpowiedź do snu.

 

 

A więc: Śniło mi się, że jechałam na wóżku inwalidzkim z koleżanką, też na wózku i kłóciłyśmy się,

Ona mówiła, że skoro układa mi się tu wszystko tak dobrze, to muszę się pomodlić w Kościele, ale do tego muszę uklęknąć,

ja na to odpowiedziałam, że nie! bo boję się, że nie wstanę z powrotem na wózek.. i koleżanka gdzieś zniknęła.

Okazało się, że Mój Narzeczony zostawia mnie dla swojej dalekiej kuzynki, bo się w niej zakochał...

tak mi było przykro, nie miałam z Nim żadnego kontaktu, tylko z tą kuzynką, bywałam pod Jej domem,

Ona stroiła się na imprezy z koleżankami przed domem, opowiadała jaki to On nie jest wspaniały..

mnie było tylko przykro, serce mi rozrywało. Pewnego dnia też tam pojechałam na tym wózku.

I nie umiałam wrócić do domu... zadzwoniłam do mojej dawnej 'miłości', [ mieszka w Niemczech, obecnie jest w Polsce,

nie wiem co miałby niby tam robić] powiedział, że po mnie przyjedzie, zapytałam czy ma miejsce na wózek,

bo nikt nie wiedział, że na nim jeżdżę. To było dziwne, bo mogłam wstawać z wózka tylko na 5min,

w tym śnie miałam jakiś krótkotrwały zanik mięśni...

Pojechaliśmy do mnie, On opowiadał, że dziewczyna zrobiła Mu to samo kiedyś.

I opowiadał jak ktoś chciał, aby mu ściął włosy, a On na to, że tak ale nie za darmo, bo buty też swoje kosztują.

 

I się obudziłam cała przerażona i spocona..

 

Czy takie sny się sprawdzają? Może On chce mnie zostawić?

nie wiem sama co mam myśleć i jak to interpretować..

Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

popraw tytuł :)

 

sen może odzwierciedlać Twoje obawy. Znasz tam dobrze chyba tylko narzeczonego... Nic dziwnego, że boisz się, że stracisz grunt pod nogami. Spróbuj się uspokoić - niech facet zrobi Ci masaż marzeń :D

 

Martwiłabym się, gdyby sen bardzo często się powtarzał. Nie przejmuj się na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek inwalidzki symbolizuje twoje uzależnienie od innych, czas stać się nie zależnym, widziałaś koleżankę na wózku to oznacza że ktoś potrzebuje twojej pomocy ale boi się o nią poprosić. Nie pozwól aby ktoś ciebie pchał, tylko stań na własnych nogach i otwórz się na potrzeby innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...