Jump to content

Marzenia odnośnie pracy

Arcan

Recommended Posts

Pracuje w telewizorni.. Nie chce pisać za bardzo w jakiej i na jakim stanowisku,bo łatwo mnie namierzyć... Jak łamię regulamin to z góry przepraszam:zawstydzony_na: Ogólnie nie mam za wysokiego stanowiska, ale staram się jak mogę by wejść szczebel wyżej. Bardziej pomagam innym, niż samodzielnie występuje. Nie jestem aż tak istotna

Skoro marzenia są darmowe...to można sprawdzić:):icon_smile:

Czym zakończy się moje oczekiwanie,że zajmę stanowisko x?

8 den, 10 kieli, koło

Jest to najważniejsze stanowisko. Takie pierwszo- planowe, najlepiej płatne, dające najwięcej splendoru. To po prostu ''naj''.

Czym zakończy się moje oczekiwanie,że zajmę stanowisko y?

3 den, paź kijów, 8 den

To stanowisko jest o poziom niżej niż x, ale i tak jest świetne... Takie drugie w kolejności najistotniejsze

Zaciekawiło mnie,że powtórzyło się 8 denarów... Nie wiem czy pokazuje to po prostu pracę, czy może moje starania? Słyszałam też,że 8 denarów wskazuje na karmę... Karty przy stanowisku y sugerują jakbym już powoli wspinała się na to stanowisko... 3 denary i 8 denarów to praca...paź kijów-energiczna, młoda osoba

Stanowisko X.. to takie typowe marzenie...Karty nie są złe, ale tak na logikę to jest wręcz niemożliwe...są lepsi ode mnie... Tutaj ciekawe jest koło...Jakiś zbieg wydarzeń, nieoczekiwane okoliczności... które mogłyby mi dać pełnie szczęścia (10 kieli)

Właściwie całkiem ładne te karty wyszły...Spodziewałam się o wiele gorszych... Tak mówią do mnie ''nie porzucaj nadziei, może się uda" :)

Aaaa zapomniałam... Pracę tam dostałam, gdy saturn wszedł mi na asc... Na pewno nie jest to praca na chwilę...

Edited by Arcan
Guest Daffne

8 den, 10 kieli, koło

to stanowisko jest w zasięgu Twych możliwości, ale zanim będzie osiągnięte (10 kielichów) czeka Cię spory wysiłek i trud włożony w jej uzyskanie (8 denarów). Istotne też to, że gdy juz zdobędziesz to stanowisko to możesz obawiać się o jego utrzymanie jakbyś dostrzegła, że można je łatwo stracić (koło fortuny)

3 den, paź kijów, 8 den

tutaj również pokazuje się, że trzeba by się starać i złapać okazję, jesli sie nadarzy, podobnie jak wyżej pokazuje sie, że jest to stanowisko, o które trzeba walczyć nieustanie bonie wystarczy go raz osiągnąć i spocząć na laurach... to nieustanna praca i wysiłek w utrzymanie później stanowiska (8 denarów). Większe szanse widzę przy stanowisku x, niż y.

Dziękuje Ci Daffne.

Wcześniej pracowałam w teatrze. Ogólnie zawód aktora jest bardzo kruchy. To ciągłe starania, ciągły wysiłek. W każdej chwili może pojawić się ktoś lepszy, młodszy, ładniejszy...Wiesz o co chodzi... Po prosty stresujący zawód :) Więc w tym kole mam świadomość,że nigdy nie można spocząć na laurach

Teraz ogólnie pracuje nad sobą. Brakuje mi pewności siebie i zrobiłam się trochę nieśmiała. Wydaje mi się,że to przez to,że przez ostatnie lata wszyscy mnie oceniali. Jak mówię, jak wyglądam...Czasem mam takie myśli,że mój największy problem jest w głowie...Dlatego tak zdziwiły mnie te karty..Bo pokazują,że mam szansę... tylko,że ja sama w siebie trochę przestałam wierzyć

Dalej będę się starać, a może się uda?:) Ogólnie patrzę na to pozytywnie:) Czasem los w dziwny sposób mi pomaga... a siedzenie i płakanie nad sobą nie ma sensu:)

Guest Daffne

Zdaje sobie sprawę, że ten zawód do łatwych nie należy, a i konkurencja wiecznie sapie za plecami...

Pewność siebie trzeba wypracować, może pomoże Ci fakt,że wszędzie w życiu jesteśmy oceniani na każdym kroku...czy to w nowej znajomości, czy pracy, przez partnera bądź przyjaciółkę...wiecznie na każdym kroku wystawiają nam ocenę... trzeba to zaakceptować i oswoić się z tym...bo jakie inne wyjście?

Pracuj nad sobą bo efekty na pewno będą, trzymam też kciuki by się udało :przytul:

Widzę to mniej więcej jak Daffne, więc nie będę powielał tu kogoś myśli.

Tak gdybym był Tobą, to pokusiłbym się jeszcze o dodanie jednej, dwóch kart do tego Koła F. Może coś troszkę więcej określiłoby znaczenie tego Koła. Zresztą, Twoja sprawa. Zrobisz - dobrze, niezrobisz - drugie dobrze.

8 den, 10 kieli, koło

Jesli się mocno mocno postarasz to się uda. Musisz włożyć w to sporo pracy i wysiłku umysłowego (8 den) i możliwe, ze Ci się uda (10 kieli) tylko zastanawiam się, czy:

a) jest rotacja na tym stanowisku

B) jest kilku kandydatów na to stanowisko i możliwe są 'okresy próbne'

c) jest możliwe, ze je zlikwidują

d) Ty jednak dojdziesz do wniosku, że to nie to.

Koło Fortuny mi się tutaj jednak kojarzy, ze za dużo musiałabyś poświecić, by się tam dostać (i) utrzymać. ale jak najbardziej awans na to stanowisko jest do osiągnięcia przez Ciebie.

3 den, paź kijów, 8 den

Tutaj, wg mnie, większe prawdopodobieństwo, ze uda Ci się dostać na to stanowisko JEDNAK, jak Daff napisała - trzeba cały czas się doszkalać, być na bieżąco. Zasugerowałabym nawet po kartach, że to stanowisko jest bardziej wymagające niż pierwsze w gruncie rzeczy.

Powodzenia, bo masz możliwość na oba stanowiska :)