Jump to content

Jak potoczy się znajomość? (ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Rozkład wstawiam dla znajomej za jej zgodą.

Spotyka się od 3 miesięcy z pewnym gościem (słabo go znam) ale od niedawna ma wrażanie, że stosunki pomiędzy nimi jakby się ochłodziły.

Jakie kroki podejmnie on w stosunku do niej przez kolejny miesiąc?

(VIII MOC, 5 kielichów, 5 Buław )

Ja to widzę tak, że ta moja znajoma za wszelką cenę próbuje gościa zatrzymać przy sobie (moc) co w efekcie doprowadzi do ochłodzenia uczuć pomiędzy nimi (5 kielichów) a nawet jakiejś ostrej wymiany zdań, kłótni (5 buław).

Czy za miesiąc nadal będą parą ?

(8 Kielichów, 6 Kielichów, 4 Buław)

Przez zdarzenia z powyżej uczucia niestety się ochłodzą, wypalą (8 kielichów), związek stanie się przeszłością ( 6 kielichów), te 4 buławy jakoś kojarzą mi się z uwieńczeniem czegoś, zakończeniem w powiązaniu z poprzednimi kartami z zakończeniem tego związku. Więc odpowiedź byłaby, że już nie będą parą

Ktoś coś doda?

Facet da jej do zrozumienia wyraźnie i jednoznacznie, że relacji nie będzie.

Też tak samo powiem - nie będą parą.

Nijakie... Co najwyżej wyrzuty...

Podobnie jak Ty uważam, że chyba chce pana zatrzymać na siłę ale jej nie idzie i szło niestety nie będzie.

Musi wprowadzić troszkę luzu wg mnie.

Odnoszę wrażenie, ze dojdą do wniosku, ze wolą być znajomymi. Ze lepiej się dogadywali jako znajomi niż jako para etc.

Wydaje mi się że czeka ich ostra kłótnia

Może będą się schodzic i rozchodzić, tak mi się te 8 i 6 kiel skojarzyło, 4 buławy to niby związek

Jakie kroki podejmie on w stosunku do niej przez kolejny miesiąc?

-- widać,że walczy z sobą, miotają nim emocje przeszłych wydarzeń - ale wciąż jest zaangażowany/5 buław/ i podejmie starania wobec niej-jakie?-trudno

powiedzieć, nie odpuszcza jednak i wciąż jest zainteresowany

-- Będą parą, wyjaśnią sobie wcześniejsze nieporozumienia - zbyt wiele ich łączy aby ot tak puścić wszystko w niepamięć -

Tak się trochę wywiedziałam o tym jej facecie, że to taki kwiatek, który z żadna kobieta nie był związany dłużej niż 3-4 miesiące, bo go podobno potem zaczynają przytłaczać i się dusi w związku.

Odp. 1. Widze klotnie z kobieta, inicjalizowane przez nia.

Odp. 2. Beda rozstania i powroty, ale ewidentnego rozstania nie widze. Raczej relacja bedzie trwac.

• 4 weeks later...

Weryfikacja

Rozkład wstawiam dla znajomej za jej zgodą.

Spotyka się od 3 miesięcy z pewnym gościem (słabo go znam) ale od niedawna ma wrażanie, że stosunki pomiędzy nimi jakby się ochłodziły.

Ja to widzę tak, że ta moja znajoma za wszelką cenę próbuje gościa zatrzymać przy sobie (moc) co w efekcie doprowadzi do ochłodzenia uczuć pomiędzy nimi (5 kielichów) a nawet jakiejś ostrej wymiany zdań, kłótni (5 buław).

Były pomiędzy nimi jakieś sprzeczki,pretensje, wyrzuty, przez jakiś czas się nie widywali.

Przez zdarzenia z powyżej uczucia niestety się ochłodzą, wypalą (8 kielichów), związek stanie się przeszłością ( 6 kielichów), te 4 buławy jakoś kojarzą mi się z uwieńczeniem czegoś, zakończeniem w powiązaniu z poprzednimi kartami z zakończeniem tego związku. Więc odpowiedź byłaby, że już nie będą parą

Nie rozstali się, nadal są parą. Postanowili spróbować poprawić swój związek.

Ktoś coś doda?

• Like 1