Jump to content

Karty na tydzień 18VIII- 24VIII (ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Karty na tydzień 18VIII- 24VIII II Monety- X Mieczy - Kapłanka

No cóż... z tego co widze szału nie bedzie ;) ale bardzo źle też :)

II Monety - to karta stałego,trwałego związku ,starego małzenstwa jak moje ;) no ale wskazuje tez ze będę wybierac ,tylko nie wiem czy miedzy czymś lub kim .

X Mieczy - nie znoszę tej karty- cos nagłego , nieszcześliwego....zawsze wskazuje na odcięcie się,ale patrząc na otaczajace ja karty ,moze chodzi o odcięcie sie od przeszlości :):):)

Kapłanka - będę matkowac,opiekowac sie (wyjdzie mamusia ze mnie ;)) ale i pewnie znów pochłonie mnie bez reszty ezoteryka :):):)

Suma Umiarkowanie:spokojnie,harmonijnie i bezpiecznie :):):)

Pozdrawiam :)

Kiedyś pociągnęłam sobie karty na dzień i wylosowałam 2 monet i 10 mieczy (nie pamiętam co dalej) wówczas rower mi się popsuł i musiałam zmienić plan :D

zatem strzelam, że i u Ciebie będzie nagła zmiana planów.

Ja również tutaj widzę skupienie się na czasie teraźniejszym (2 Monet); możliwe, że będą związane z tym jakieś rozterki. Na pewno będą jakieś zmiany, o których mówi 10 Mieczy. Może niekoniecznie zmiana planów, ale zmiana poglądów i opinii o czymś. A Kapłanka...hm, może będziesz potrzebowała spokoju, by pozbierać myśli i na chwilę odpocząć. Możliwe, że będzie tak jak mówisz - skupisz się na ezoteryce, a to wspomoże Twój rozwój.

Karty na tydzień 18VIII- 24VIII

II Monety- X Mieczy - Kapłanka

Bd skupiona na pracy, 10 mieczy pokazuje wg mnie zmęczenie i chęć odpoczynku, który nastąpi w weekend. kapłanka może mówić o błogim lenistwie, nicnierobienie bez planów, ale z lekkim zastanowieniem nad tym i owym.

Karty na tydzień 18VIII- 24VIII II Monety- X Mieczy - Kapłanka

No cóż... z tego co widze szału nie bedzie ;) ale bardzo źle też :)

II Monety - to karta stałego,trwałego związku ,starego małzenstwa jak moje ;) no ale wskazuje tez ze będę wybierac ,tylko nie wiem czy miedzy czymś lub kim .

X Mieczy - nie znoszę tej karty- cos nagłego , nieszcześliwego....zawsze wskazuje na odcięcie się,ale patrząc na otaczajace ja karty ,moze chodzi o odcięcie sie od przeszlości :):):)

Kapłanka - będę matkowac,opiekowac sie (wyjdzie mamusia ze mnie ;)) ale i pewnie znów pochłonie mnie bez reszty ezoteryka :):):)

Suma Umiarkowanie:spokojnie,harmonijnie i bezpiecznie :):):)

Weryfikacja:)

No i było spokojnie,harmonijnie i bezpiecznie. :)(Umiarkowanie)

Trida miała racje...dopadło mnie zmeczenie i marze o odpoczynku...58 godz w pracy w ciagu 7 dni to troche za duzo :/

Na szceście nie stalo sie nic strasznego ( 10 Mieczy) ale wybierałam...:) Kupiłam ksiązki i nowe karty Tarota ( II Monety i Kapłanka) i skupiłam sie na tym ,ale tez skupiłam sie na córce ,której niestety nie mogłam zbyt wiele czasu poswięcic ale jesli juz mogłam to robiłam to 100 % :):):)

Pozdrawiam

• Like 1