Jump to content

Ogólny do końca roku ( ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Taki ogólny rozkład dla kolegi - wstawiam za jego zgodą - do końca roku co mu się przytrafi, Teraz pracuje na budowie a ma na oku prace jako palacz przy jakimś większym osiedlu dodatkowo gra w pokera na jakichś takich profesjonalnych turniejach. Z matką unika kontaktów od dawna odkąd zostawiła rodzinę dla innego faceta z ojcem nigdy za dobrych stosunków nie miał.

1. ZDROWIE ( 4 Buławy, 9 Monet, 4 kielichy ) - Tak ogólnie to nie powinien mieć powodów do narzekania, będzie cieszyć się dobrym zdrowiem może z małymi przeszkodami, powinien zwrócić uwagę na ciśnienie ( osiadły tryb życia prowadził przez ostatnie kilka miesięcy i sporo mu się przytyło).

2. UCZUCIOWO ( 7 Mieczy, Król Mieczy, 2 Mieczy ) - Raczej nie zwiąże się z żadną kobietą chociaż będzie kombinował jak tu jakąś znaleźć lub karty mówią o tej , z którą się niedawno rozstał, że żadnego kontaktu pomiędzy nimi nie będzie, cisza, ona się od niego odcięła.

3. FINANSOWO (2 Kielichy, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Kielichów ) - Tu nie wiem jakoś nie finansowe te karty dla mnie

4. ZAWODOWO (8 Kielichów, Paź Kielichów, XIX SŁOŃCE ) - Poszukiwanie pracy, zmiana na jakąś bardziej korzystną ofertę

5. RODZINNIE ( Królowa Mieczy, II KAPŁANKA, V PAPIEŻ ) -Kolega nie utrzymuje kontaktów zbytnio ze swoja rodziną i tu wg mnie nic się nie zmieni, bo odciął się od nich.

6. NA CO UWAŻAĆ (7 Kielichów, As Kielichów, X Monet ) - Nie bujać głową w obłokach i schodzić częściej na ziemię, bo jakieś kłopoty finansowe mogą się przez to zdarzyć (gra w karty więc powiedziałabym żeby nie obstawiał za wysoko)

7. NIESPODZIANKA (Król Monet, 9 Kielichów, As Buław ) - Większa gotówka może się przytrafić

Edited by Ceres

A czy ten kolega to serio woli Panie? bo te karty to mi na inną orientację mówią ;)

w zdrowiu niech zwroci uwagę na cholesterol i krew... moze miec skoki cisnienia..

Uczuciowo to sam on taki maczo niech panie i panowie wybaczą ;) zimny typ na zewnatrz tak go odbierają...nie widac uczuc bo on pesymista.. zle widzi caly swiat jak to zmieni bedzie lepiej...

finansowo ktos go wspiera ma w kims oparcie i poki co nic mu nie grozi.. choc mogą chodzic pogloski"musisz sie wkoncu ustatkowac. bo ja juz dluzej ci pomagac nie moge"

Zawodowo to on malo wierzy w siebie ale szykuje mu sie fajna robota aby tylko skorzystal i nie odrzucil.

Rodzinnie to mama albo jakas kobieta sie pokazala ktora ma duzy wplywa na niego.. troche uzaleznony od rodziny

Uwazac trzeba na używki *.*

Niespodzianka - tu sie nie wypowiem :P

1. ZDROWIE ( 4 Buławy, 9 Monet, 4 kielichy ) - Tak ogólnie to nie powinien mieć powodów do narzekania, będzie cieszyć się dobrym zdrowiem może z małymi przeszkodami, powinien zwrócić uwagę na ciśnienie ( osiadły tryb życia prowadził przez ostatnie kilka miesięcy i sporo mu się przytyło).

No wlasnie przyszlo mi do glowy zasiedzenie tutaj i zbytnie dogadzanie sobie. Co jeszcze, wynikajace z tego powodu problemy z krazeniem. Wiecej ruchu wprowadzic do zycia, wazne w Tym przypadku.

2. UCZUCIOWO ( 7 Mieczy, Król Mieczy, 2 Mieczy ) - Raczej nie zwiąże się z żadną kobietą chociaż będzie kombinował jak tu jakąś znaleźć lub karty mówią o tej , z którą się niedawno rozstał, że żadnego kontaktu pomiędzy nimi nie będzie, cisza, ona się od niego odcięła.

No tu raczej ruchu nie widac, kombinowanie raczej i strach przed zaangazowaniem sie w cos nowego. Brak gotowosci na cos nowego, rzeklabym. Dla niego jeszcze nie czas na nowe milosci. Musi pobyc sam.

3. FINANSOWO (2 Kielichy, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Kielichów ) - Tu nie wiem jakoś nie finansowe te karty dla mnie

No jak sie nie wezmie w garsc (do pracy) to kokosow nie bedzie. Te karty nigdy mi finansowo majatku nie pokazywaly. Raczej ciagniecie od 1-go do 1-go i ewentualnie wsparcie z zewnatrz finansowe. Suma HB to Sprawiedliwosc, czyli jak sie postara, tak bedzie mial.

4. ZAWODOWO (8 Kielichów, Paź Kielichów, XIX SŁOŃCE ) - Poszukiwanie pracy, zmiana na jakąś bardziej korzystną ofertę

No tu nie do konca zmiane widze. Paz Kielichow nie kojarzy mi sie z niczym zwiazanym z praca, chyba, ze jest artysta, zajmuje sie sztuka itd. Ogolnie widze tu dalszy ciag obecnej sytuacji. On sam nie wie do konca, czego w tej kwestii chce. Dopoki tego sobie nie wykrystalizuje, to bedzie takie szukanie dla szukania.

5. RODZINNIE ( Królowa Mieczy, II KAPŁANKA, V PAPIEŻ ) -Kolega nie utrzymuje kontaktów zbytnio ze swoja rodziną i tu wg mnie nic się nie zmieni, bo odciął się od nich.

Ewentualnie pojawi sie kontakt z jakas kobieta z rodziny (matka?). Moze zajsc potrzeba odwiedzenia jej nagle.

6. NA CO UWAŻAĆ (7 Kielichów, As Kielichów, X Monet ) - Nie bujać głową w obłokach i schodzić częściej na ziemię, bo jakieś kłopoty finansowe mogą się przez to zdarzyć (gra w karty więc powiedziałabym żeby nie obstawiał za wysoko)

Nie wpadac w depresje. Nie zalamywac sie. Nie wspominac przeszlosci. Takze, jak piszesz, nie bujac w oblokach. Wykorzystac obecny stan samotnosci do odnalezienia sie na nowo.

7. NIESPODZIANKA (Król Monet, 9 Kielichów, As Buław ) - Większa gotówka może się przytrafić

Jak widac, uda mu sie z czasem odnalesc. Moze takze polepszyc mu sie finansowo. Jakas okazja pojawi sie, aby stanal materialnie (i zyciowo) na nogi.

A jakieś nakreślenie co robi, kim jest??

1. ZDROWIE ( 4 Buławy, 9 Monet, 4 kielichy )

Niech w zimie uważa na przeziębienia i zatoki a tak ogólnie jest ok.

2. UCZUCIOWO ( 7 Mieczy, Król Mieczy, 2 Mieczy )

Raczej romansów tu nie widać. Nawet bym pokusiła się o stwierdzenie, że jakieś odcięcia, kłotnie itp.

3. FINANSOWO (2 Kielichy, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Kielichów ) -

Stabilnie. Przypływy i odpływy gotówki. Bez wielkich ohhów. Może jakiś mały zastrzyk gotówki w czasie wrzesień – październik.

4. ZAWODOWO (8 Kielichów, Paź Kielichów, XIX SŁOŃCE )

Sporo pracy ale za jakiś czas poprawa. Może nie awans ale jakaś premia (to by się łączyło z poprzednim zastrzykiem gotówki).

5. RODZINNIE ( Królowa Mieczy, II KAPŁANKA, V PAPIEŻ )

Tak nijako trochę. Może jakieś życzenia, chwila rozmowy. Ale chłodno i rzeczowo.

6. NA CO UWAŻAĆ (7 Kielichów, As Kielichów, X Monet )

Nie wydawać za dużo pieniędzy na imprezach / wyjściach. Radziłabym trochę przyoszczędzić w tym czasie trochę niż pozwalać sobie na dodatkowe przyjemności.

7. NIESPODZIANKA (Król Monet, 9 Kielichów, As Buław )

Spotkanie z dobrym znajomym, jakiś spontaniczny wyjazd / impreza / zabawa.

Teraz pracuje na budowie a ma na oku prace jako palacz przy jakimś większym osiedlu dodatkowo gra w pokera na jakichś takich profesjonalnych turniejach. Z matką unika kontaktów od dawna odkąd zostawiła rodzinę dla innego faceta z ojcem nigdy za dobrych stosunków nie miał.

Edited by Ceres
A czy ten kolega to serio woli Panie? bo te karty to mi na inną orientację mówią ;)

zdecydowanie hetero znam go dosyć długo

Uczuciowo to sam on taki maczo niech panie i panowie wybaczą ;) zimny typ na zewnatrz tak go odbierają...nie widac uczuc bo on pesymista.. zle widzi caly swiat jak to zmieni bedzie lepiej...

No właśnie na odwrót to niepoprawny optymista jest mogłabym powiedzieć, że aż za bardzo, nie martwi sie o to co będzie jutro i raczej nieśmiały, za dużo nie mówi

finansowo ktos go wspiera ma w kims oparcie i poki co nic mu nie grozi.. choc mogą chodzic pogloski"musisz sie wkoncu ustatkowac. bo ja juz dluzej ci pomagac nie moge"

nikt go nie wspiera finansowo, jest samodzielny od 19 roku zycia a teraz ma 28 lat za wyjątkiem może babci, która czasami mu jakieś 50 zeta da jak jest u niego bardzo źle w pieniądzach

Rodzinnie to mama albo jakas kobieta sie pokazala ktora ma duzy wplywa na niego.. troche uzaleznony od rodziny

W ogóle nie jest od nich uzależniony z matka przez ostatnie kilkanaście lat widział sie niewiele razy nie utrzymuje z nia kontaktów odkąd wyprowadziła sie do innego faceta, z ojcem jest na takiej stopie, że ten nawet nie wie gdzie syn mieszka

• 4 months later...

Weryfikacja

Taki ogólny rozkład dla kolegi - wstawiam za jego zgodą - do końca roku co mu się przytrafi, Teraz pracuje na budowie a ma na oku prace jako palacz przy jakimś większym osiedlu dodatkowo gra w pokera na jakichś takich profesjonalnych turniejach. Z matką unika kontaktów od dawna odkąd zostawiła rodzinę dla innego faceta z ojcem nigdy za dobrych stosunków nie miał.

Było ok

Nie znalazł sobie nowej dziewczyny, a z poprzednią nastąpiło zerwanie wszelkich kontaktów

A co zarobił to wydał głównie na imprezy

Zmieniał w tym czasie pracę dwa razy ale na nic rewelacyjnego

A odwiedził matkę, z która nie jest w zbyt ciepłych relacjach.

A większa wygrana w karty mu sie przytrafiła

• Like 1