Jump to content

Gejowski obóz (?)


Leon27

Recommended Posts

Witam, od kilku dni nie daje mi spokoju jeden bardzo dziwny sen. Jestem mężczyzną i pamiętam kilka snów o charakterze erotycznym (co oczywiste) - wszystkie były typowe i raczej niczym specjalnym się nie wyróżniający. Ostatniego do grupy erotycznych trudno zaliczyć, niemniej występuję w nim aspekt seksualny. Zastrzegam, że niektóre szczegóły mogą zostać uznane za wulgarne, dlatego wrażliwe osoby proszę o nieczytanie dalszej części tego postu. Pozostałych proszę o zrozumienie. Nigdy dotąd nie sięgałem do senników ani niczego w tym stylu- aż do czasu, gdy przyśnił mi się ten "niesamowity" sen.

 

Otóż śniło mi się, że byłem razem z przyjacielem na czymś w obozu dla gejów w młodym wieku. Dokładnie śnił mi się "skrót" z jednego dnia takiego obozu - podczas którego "wykładowcy" mówili głównie o aspekcie społecznym homoseksualizmu. Na następny dzień przewidziano natomiast zajęcia praktyczne związane z gejowskim życiem erotycznym...

 

Droga do tego miejsca była łudząco podobna do drogi, którą pokonałem dzień wcześniej odbierając samochodem przyjaciółkę z pracy (jako pasażer, kierowcą była jej koleżanka, całkiem realnie). Sam sen zaczął się od dojazdu - jechałem wspólnie samochodem z owym przyjacielem (jako kierowca). Podróż przebiegała w radosnej atmosferze - mogłoby się wydawać, że obaj chcemy "wziąć udział" w tym "przedsięwzięciu". Po dotarciu na miejsce pozytywna atmosfera utrzymała się - a ponadto uczestnicy oraz wykładowcy byli w znakomitym nastroju oraz bardzo chętnie i często żartowali. Szczególnie pamiętam scenę w jednej z "sal wykładowych", w której prezentowano urządzenie do sprawdzania długości męskiego przyrodzenia... Wstrząśnięty tym widokiem odszedłem na bok sali podczas gdy przyjaciel pozostał na miejscu, aczkolwiek był wyraźnie zmieszany. Od tego czasu atmosfera zaczęła się pogarszać i obaj zaczęliśmy się zastanawiać nad sensem naszego udziału w tym "obozie". Sen właściwie urwał - ostatnie co pamiętam, to zapowiedź "dnia następnego"

 

Zaznaczam, że ze wspomnianym we śnie przyjacielem nie łączą mnie żadne seksualne relacje tak samo jak z jakimkolwiek innym mężczyzną. Czasami żartujemy (szczególnie po alkoholu) na temat współżycia, ale są to wyłącznie młodzieńcze żarty.

 

Będę wdzięczny za próbę interpretacji. Nie traktuję tego snu bardzo poważnie, raczej jako ciekawostkę, niemniej nigdy wcześniej nie miałem z czymś takim do czynienia.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Rywka Blumenstein

Ja, szczerze mówiąc, w ogóle nie interpretowałabym tego snu w kontekście "sennikowym". Wg mnie jest to raczej sen wynikający z wieku, hormonów, poruszanych tematów (ostatnio chaciażby w mediach sporo się mówi o gejach, więc mózg mógł to "wywalić" we śnie)...Taki po prostu sen, ot co :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...