Jump to content

Arabskie dzieci, kościół -prośba o interpretacje

magnolia1978
 Share

Recommended Posts

Miałam dziwny sen, miałam wrazenie ze snie na jawie.

Snilo mi się ze jakis facet porwał mnie z jakas inna dziewczyna i chciał wykorzystac seksualnie(do niczego nie doszło), ale ja sama do niego poszłam nikt mnie nie zmuszał.

Po czym jechałam z nimi i zauważyłam kościoły i chciałam do nich wejsc. Weszłam, ale facet wszedł za mna oddalony sporo. Patrze a w nawie głownej siedza same dzieci, na koncu ławki odwrócił się do mnie chlopiec w okularach a ja sobie pomyślałam ze wyglada jak moje dziecko.

Pozniej weszłam w boczne nawy koscioła, i prosiłam ludzi o pomoc ze porwał mnie facet. W bocznej nawie - były tam takie małe pokoiki i w każdym z nich bawiły się dzieci- arabskie dzieci, i tak mnie ten sen zaabsorbował bo co wchodziłam do pokoju to dzieci były ładniejsze i ubrane w kolorowe stroje i robiły cos z papieru, malowały. I tak mnie ten sen zaciekawił, ze chciałam wejsc do każdego z pokoi i popatrzec na dzieci ze zaspałam do pracy :-)

a jesli chodzi o ta pomoc co prosiłam ludzi to na koncu snu jakis pan poprosił mnie do osobnego pokoju mowiac ze mi pomoze.....

Dla mnie to dziwny sen,duzo dzieci, chlopiec podobny do mojego dziecka i mnostwo arabskich ładnych i w kolorowe ubrania ubrane dzieci.

poprosze o inetrpetacje