Skocz do zawartości
smakolyczek

Wazny sen, prosze o pomoc!!!

Rekomendowane odpowiedzi

smakolyczek

Witam, prosilabym kogos kto zna sie na snach zeby mi zinterpretowal dwa. Pierwszy sen to ze jechalam samochodem z jakims chlopakiem, ktorego nie znalam super kabrioletem niebieskim i musielismy sie zatrzymac bo nadjezdzal pociag towarowy a ten samochod mial slabe hamulce ale jakos powoli i ledwo co nie zderzylismy sie z tym pociagiem i czekalismy az przejedzie a za chwile ktos probowal wzniesc mi sie do gory pod gorke i jak juz sie ledwo na ta gore tam wspielam to zobaczylam ze ten chlopak, z ktorym jechalam samochodem jest bezdomny i mieszkal w czym opuszczonym przez ludzi, starym budownictwie i sobie pomyslalam ze ja tam nie moge byc i zeszlam z tej gorki. To byl jeden sen a drugi to dzisiaj mi sie snilo ze jechalam z moja dawna kolezanka - teraz nie mam z nia kontaktu - pociagiem w dol bardzo bardzo szybko i starsznie sie balam a ona nie i jak juz dojechalysmy na miejsce to ona poszla do cioci mieszkac a ja tak zostalam sama nie wiedzac co dalej... i sie obudzilam. Co te sny moga oznaczac? z gory dziekuje smakolyczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi