Skocz do zawartości

Pożar, dym, byk, świnia, pieniądze


fiacik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich odwiedzających ten temat.

 

Przechodząc do sedna.

Śniło mi się ostatnio, że będąc strażakiem (w rzeczywistości jestem hobbystycznie) gasiłem pożar domu połączonego z oborą. Właścicielem tego domu był ktoś z mojej rodziny. Słowo pożar jest tutaj niezbyt adekwatne, ponieważ nie było ognia tylko sam dym. Dym z kolei unosił się do góry i nie był ani koloru białego, ani czarnego - coś pomiędzy. Gdy już dym opadał, wraz z innymi strażakami wszedłem do środka i zobaczyłem trochę słomy w kostkach z której unosił się dym oraz dwójkę zwierząt - byka i świnię. Oba zwierzaki nie wydawały się być przestraszone, a byk rzekłbym był w dobrym nastroju - wnioskuję po tym, że śpiewał sobie coś po Hiszpańsku (bądź w jakimś podobnym języku) i z mojego ówczesnego odczucia było to coś bardziej pozytywnego. Niestety nie pamiętam jak dokładnie zachowywała się świnia. Następnym faktem, który pamiętam to moment jak opuściliśmy budynek i właściciel dał każdemu strażakowi pieniądze. tutaj nie wiem sam, czy to ująć jako zarobek, czy darowiznę. Tyle pamiętam.

 

Sam kiedyś próbowałem bawić się w odczytywanie własnych snów, jednak dobrze mi szło, gdy we śnie pojawiały się maksymalnie dwa istotne fakty. Ten niestety przerasta moją wiedzę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Płonący dom to złodziej, dom odzwierciedla nas samych więc możesz zostać okradziony. Byk to siła, więc raczej podniesiesz się z tego bez uszczerbku a dostawanie pieniędzy to strata. świnia może symbolizować kogoś kogo znasz kto zrobi ci to świństwo. Być może odzyskasz stratę ale będziesz musiał być cierpliwy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...