Jump to content

Pożar, dym, byk, świnia, pieniądze


fiacik

Recommended Posts

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich odwiedzających ten temat.

 

Przechodząc do sedna.

Śniło mi się ostatnio, że będąc strażakiem (w rzeczywistości jestem hobbystycznie) gasiłem pożar domu połączonego z oborą. Właścicielem tego domu był ktoś z mojej rodziny. Słowo pożar jest tutaj niezbyt adekwatne, ponieważ nie było ognia tylko sam dym. Dym z kolei unosił się do góry i nie był ani koloru białego, ani czarnego - coś pomiędzy. Gdy już dym opadał, wraz z innymi strażakami wszedłem do środka i zobaczyłem trochę słomy w kostkach z której unosił się dym oraz dwójkę zwierząt - byka i świnię. Oba zwierzaki nie wydawały się być przestraszone, a byk rzekłbym był w dobrym nastroju - wnioskuję po tym, że śpiewał sobie coś po Hiszpańsku (bądź w jakimś podobnym języku) i z mojego ówczesnego odczucia było to coś bardziej pozytywnego. Niestety nie pamiętam jak dokładnie zachowywała się świnia. Następnym faktem, który pamiętam to moment jak opuściliśmy budynek i właściciel dał każdemu strażakowi pieniądze. tutaj nie wiem sam, czy to ująć jako zarobek, czy darowiznę. Tyle pamiętam.

 

Sam kiedyś próbowałem bawić się w odczytywanie własnych snów, jednak dobrze mi szło, gdy we śnie pojawiały się maksymalnie dwa istotne fakty. Ten niestety przerasta moją wiedzę.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam. Płonący dom to złodziej, dom odzwierciedla nas samych więc możesz zostać okradziony. Byk to siła, więc raczej podniesiesz się z tego bez uszczerbku a dostawanie pieniędzy to strata. świnia może symbolizować kogoś kogo znasz kto zrobi ci to świństwo. Być może odzyskasz stratę ale będziesz musiał być cierpliwy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...