Jump to content

Sobotnia impreza 23 sierpień(ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

W sobotę wybieram się ze znajomymi na imprezę prawdopodobnie do jakiegoś klubu.

Jak mi tam będzie?

VII Buław, IV Buław, Rycerz Buław

Myślę, że zwrócę czyjąś uwagę (będzie tam taki kolega, który uderza do mnie w konkury ja go lubię ale nie jestem nim zainteresowana jako materiałem na faceta), uwagę właśnie tego kolegi (4 buław) ale, że ja nie jestem zainteresowana to będę się przed nim bronić i usiłować go zniechęcić (7 buław)

Poza tym 4 buław mówi mi, że będzie wesoło, hucznie,dobra zabawa i gdzieś tam pokaże się jakiś facet, być może będę się z nim bawiła do rana ale nic więcej z tego nie będzie.

Jak wrócę do domu?

Król Buław, VII Kielichów, X Mieczy

Taksówką w stanie upojenia alkoholowego :)

Edited by Ceres

Jak mi tam będzie?

VIII Buław, IV Buław, Rycerz Buław

Dużo ruchu, tańca, miła atmosfera na pewno.

I tu jest 7 czy 8 buław? Bo zapisałaś 8 a zinterpretowałaś jako 7 ;)

Chyba jakiś pan bd się przystawiał do Ciebie ;)

Jak wrócę do domu?

Upojenie alkoholowe na pewno ale czy taxówką ;> Mam wątpliwości. Może jednak ktoś Cię odprowadzi – skojarzyło mi się, że chociaż część trasy pokonasz na pieszo.

Już edytuję :) to jest 7 buław

Nie umiem tego 10 Mieczy zinterpretować a nie lubię tej karty, bo za każdym razem jak wychodzi to coś się niespodziewanie psuje taka karta - psujka

Trida pieszo wątpię :) mam 15 km do domu

Edited by Ceres
Jak mi tam będzie?

Myślę, że zwrócę czyjąś uwagę (będzie tam taki kolega, który uderza do mnie w konkury ja go lubię ale nie jestem nim zainteresowana jako materiałem na faceta), uwagę właśnie tego kolegi (4 buław) ale, że ja nie jestem zainteresowana to będę się przed nim bronić i usiłować go zniechęcić (7 buław)

Poza tym 4 buław mówi mi, że będzie wesoło, hucznie,dobra zabawa i gdzieś tam pokaże się jakiś facet, być może będę się z nim bawiła do rana ale nic więcej z tego nie będzie.

Coś ci tam nie będzie pasowało na początku, ale ta sytuacja szybko się skończy. Albo odwrotnie - od razu spotkasz się z miłymi ludźmi i cały czas będzie miła atmosfera. Na pewno czeka cię dobra zabawa, fajne towarzystwo. Będziesz się chyba bawiła z jakimś mężczyzną.

Co do powrotu, to na pewno rękę przyłoży do tego jakiś starszy facet, zaopiekuje się tobą, bo trzeba będzie. Co do tej 10 mieczy, to ja bym powiedział, że uważaj na wszystko, może się coś niespodziewanego stać, tylko pytanie czy będziesz w stanie ;) lub po prostu upijesz się do nieprzytomności ;)

Koleżanko :D w doborowym towarzystwie i 30 km nie stanowi problemu ;)

Dlatego napisałam, że część trasy przejdziesz na pieszo a część autem.

A 10 mieczy to fakt... taka nie wiadomo co ;)

Strasznie nie lubię 10 mieczy, wtedy coś zawsze się rozwala, a wiec uważaj w czasie powrotu do domu. A poza tym zabawa bedzie super w towarzystwie bardzo dynamicznego pana. Ktos starszy pomoże ci wrócić do domu (może taksówkarz) albo tatus przyjedzie po ciebie i bedzie draka. Miłej zabawy, pozdrawiam

Strasznie nie lubię 10 mieczy, wtedy coś zawsze się rozwala, a wiec uważaj w czasie powrotu do domu. A poza tym zabawa bedzie super w towarzystwie bardzo dynamicznego pana. Ktos starszy pomoże ci wrócić do domu (może taksówkarz) albo tatus przyjedzie po ciebie i bedzie draka. Miłej zabawy, pozdrawiam

Hehe tatuś nie bardzo ja po 30-stce już :)

Weryfikacja

Jak mi tam będzie?

Wszystko się zgadza oprócz faceta przed, którym myślałam, że będę musiała się trochę bronić. W palarni znienacka wystartował do mnie jakiś łysy dres, któremu nie spodobała się jakaś moja wypowiedź nawet nie wiem jaka ale facet wyglądał raczej na naćpanego niż pijanego i chyba chciał się ze mną bić ale koledzy go odgrodzili a ochrona szybko usunęła. Rycek buław to chyba ten gość na to wychodzi.

Jak wrócę do domu?

Taksówką w stanie upojenia alkoholowego :)

Trida znowu wygrałaś :) Wczoraj rano kumpel, z którym też szłam na tą imprezę zaproponował żebym u niego przenocowała a że mieszka 2 km od knajpy to szłam pieszo :) Resztę drogi przebyłam autem ale dopiero dzisiaj :) 10 Mieczy mogę przypisać chyba tylko do tego, że zepsuła się pogoda i wracaliśmy w deszczu a nikt nie miał parasola.

• Like 1