Jump to content

Koszmar, Kruk, potem inny , niepokój


szopenn

Recommended Posts

Witam

 

Miałem bardzo niepokojący sen. Byłem w ciemnym pomieszczeniu, obok mnie była(wydaje mi się) moja babcia, która przekazała mi do ręki kruka (ptak po prostu przeszedł z jej ręki na moją) zachowywał się normalnie jak kruk z tym, że nie wydał żadnego dźwięku, w pewnym momencie nie chciałem już go trzymać to go spłoszyłem, odleciał i usiadł na regale. Potem we śnie położyłem się spać i jak tak się położyłem to ten kruk podleciał do mnie i delikatnie zaczął mnie dziobać w usta, jak już się zacząłem wybudzać(na jawie) cały czas czułem to dziobanie i bałem się wstać jak wstałem został tylko strach ponieważ skojarzyłem kruka ze złym znakiem z filmu omen.

 

Potem położyłem się znowu spać i zaczął się następny sen, śniło mi się, że byłem wysoko na drzewach(upadek = pewna śmierć) przemieszczałem się po dużej, grubej gałęzi czymś co wydawało się być bardzo długimi drzewami połączonymi grubymi gałęziami czułem wtedy lęk, na końcu drogi znajdował się kruk, tylko tym razem miał dziwną głowę popatrzyłem się na niego, przestraszyłem się i go przepłoszyłem przy czym jak go zobaczyłem sceneria zmieniła się ale nie pamiętam jak, ten kruk też nie wydał żadnego dźwięku.

 

Ten pierwszy kruk wyglądał sympatycznie a ten następny miał jakby trzy dzioby jeden nad drugim, nie widziałem jego oczu. Jestem trochę zmartwiony tym snem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...