Jump to content

Jakie kroki wobec mnie podejmie?

Arcan

Recommended Posts

4 miecze, 4 kiele, król kijów

Ciekawe są te karty.... 4 miecze to brak decyzji, to regeneracja, to odpoczynek... 4 kiele to pospolity foch, stanie z założonymi rękoma... Po tych kartach bym stwierdziła,że mnie oleje kompletnie...ale jest też król kijów... a król kijów do biernych nie należy i jakoś dziwnie zabarwił te karty...

Obstawiam,że albo

1) Przestój i fochy przełamie król kijów... Zacznie być aktywniejszy, energiczniejszy, ruszy do przodu,

2) będzie chciał rozwoju znajomości (król kijów) ale żadnych kroków nie wykona...będzie hamował energię w sobie

Ale bardzo dziwne połączenie kart

Nie łączy nas wiele... Przelotne spojrzenia, uśmieszki,rozmowy...Jest jakieś zainteresowanie... ale do związku to daleko...to pierwszy etap

Edited by Arcan

A na jaki okres czasu stawiane byłe karty?

Nijakie wg mnie te kroki będą...

4 miecze to raczej odcięcie, swój świat.

Jeśli razem pracujecie to o tym mogą sugerować 4 buławy.

Buławowy może sugerować nagły zwrot akcji lub - oczekiwanie na Twój pierwszy ruch i dopiero wtedy Pan ruszy do akcji ;)

Guest paulinqa123

4 miecze, 4 kiele, król kijów króków specjalnie tutaj żadnych nie widać, raczej gromadzenie energii, odpoczynek, i ewentualne rozmyślanie, widać też przesyt, rozczarowanie, ale już też brak zainteresowania i powroty do przeszłości ale raczej nie zwiazanej z Tobą

4 miecze, 4 kiele, król kijów

Ciekawe są te karty.... 4 miecze to brak decyzji, to regeneracja, to odpoczynek... 4 kiele to pospolity foch, stanie z założonymi rękoma... Po tych kartach bym stwierdziła,że mnie oleje kompletnie...ale jest też król kijów... a król kijów do biernych nie należy i jakoś dziwnie zabarwił te karty...

Obstawiam,że albo

1) Przestój i fochy przełamie król kijów... Zacznie być aktywniejszy, energiczniejszy, ruszy do przodu,

2) będzie chciał rozwoju znajomości (król kijów) ale żadnych kroków nie wykona...będzie hamował energię w sobie

Ale bardzo dziwne połączenie kart

Nie łączy nas wiele... Przelotne spojrzenia, uśmieszki,rozmowy...Jest jakieś zainteresowanie... ale do związku to daleko...to pierwszy etap

Moim zdaniem pan nie wykona póki co zadnych kroków. Jest zajety innymi sprawami,moze innym związkiem.Jesli cos sie bedzie działo to na jego zasadach, moze to byc gwałtowny ale krótki romans.

Pozdrawiam

Wg mnie Król Buław w tym układzie przedstawia mężczyznę, o którego pytasz a pozostałe karty co zrobi. I wg mnie nie zrobi nic - 4 miecze jest zamknięty, odseparowany, zajmuje go coś innego a 4 kielonki cos co go w danym momencie nie interesuje.

W dwóch pierwszych kartach nie widać działania w ogóle, a tym bardziej ukierunkowanego na kogoś drugiego. Karty pokazują tu jego maksymalną koncentrację na sobie. W najbliższym czasie nie podejmie żadnych kroków, ale później niewykluczone, że to się zmieni i zadziała.

Dzięki Wam za wypowiedzi. Czuje,że nie jestem mu obojętna. Póki co nic się jednak nie dzieje...

Nie stawiam kart na czas, tj. na 3 miesiące, 6 miesięcy, rok... Bo zauważyłam,że bardzo szybko mi się sprawdzają... Partnerski sprawdza mi się w... miesiąc... Ogólnie takie pytania szybko mi się weryfikują

Obstawiam, że Twoja odpowiedź 2 jest trafna... Kroki będą jak do tej pory, nie jesteś mu obojętna ale nic z tego nie wyniknie, będzie dalej się zachowywał jak się zachowuje (uśmieszki, spojrzenia etc) Suma jest Słońce więc taka entuzjastyczna pasywność bym powiedziała.

Guest Euterpe

4 miecze to bierność - takie oddalenie się, wyciszenie; dla mnie jedna z najmniej kontaktowych kart, więc kroków nie będzie

w 4 buławach już widać ogień w jego wnętrzu, ale że 4, no to prędko z nimi nie wyjdzie

król buław skupia się na sobie, swoich doznaniach i interesach, więc jak będzie mu się opłacało, to podejmie kroki, a jak nie to nie

króle to też jedne z tych figur, które reprezentują dojrzałość, wyższy poziom świadomości w danym kolorze, więc gościu może chcieć zachować się dojrzale w tej sytuacji, a przynajmniej się postarać

ostatecznie: kroków jeszcze nie podejmie, ale myślę, że w razie czego mogłabyś na niego liczyć - masz tutaj aż dwie pozytywne karty, a tą pierwszą interpretowałabym jako dystans. Dobry materiał na kolegę :okok: