Jump to content

telefon, smsowanie, morze, dzika plaża, las, martwe węże, skóra węża


skajs

Recommended Posts

Witam.

 

Miałem dość dziwny sen.

Śniło mi się, że byłem razem z rodziną na plaży. Była to tak jakby dzika plaża, która znajdowała się tak jakby na wyspie. Wokół plaży był las/dżungla. Przebywali na niej również inni ludzi.

 

W czasie snu, pisałem z dziewczyną na której mi zależy. Wymienialiśmy kilka smsów. Na kilka z nich nie zdążyłem odpisać, ponieważ poszedłem do wody. W czasie pływania zauważyłem, że moja mama i siostra zaczęły bawić się moim telefonem. Jak się okazało wysłały tej dziewczynie wierszyk miłosny, co bardzo mnie to zdenerwowało. Byłem wkurzony do tego stopnia, że zrobiłem im awanturę i rzuciłem nawet telefonem o ziemie, z którego poszły iskry. Telefon nie działał. Nie żałowałem tego telefonu, ponieważ w kieszeni jak się okazało miałem drugi telefon. Obrażony udałem się na spacer w wzdłuż plaży, gdzie minąłem jakąś młodą dziewczynę, która siedziała na kamieniu. Patrzyłem się na nią i chciałem jej spojrzeć w oczy, ale miała na sobie okulary. Poszedłem dalej...

 

Szedłem jakąś drewnianą kładką, która zaprowadziła mnie do dżungli... Trafiłem na jakiś targ. Wszedłem do jakiegoś drewnianego domku, gdzie jakiś facet sprzedawał martwe węże. Posiadał również same skóry tych węży. Patrzyłem długo na nie. Po chwili jednak wróciłem na plażę. Jak się okazało mój telefon, który był zepsuty, działał ponownie. Dzwoniła do mnie siostra.

 

Prosiłbym o interpretacje tego snu.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

plaża widzieć albo przebywać na niej: zapowiada wiele urozmaicenia,leżeć i relaksować się na plaży: życie pełne przygód. Morze symptom nadciągającego „nowego”,kąpać się w nim: nadarzy się okazja, by na krótki czas pozostawić za sobą troski dnia powszedniego.Dżungla to Nerwy, które będą wywołane przez kłopoty finansowe lub pracę. Postaraj się być bardziej ekonomiczny, dżungla może też być wyrazem tęsknoty za bardziej ekscytującym życiem. ludzie - zatroszcz się o swoją przyszłość.Sen o telefonie symbolizuje niespodziewane, pilne sprawy,problemy miłosne.Mama -symbol płodności, jeżeli śni się rzadko to masz z nią dobre stosunki w innym razie brak ci samodzielności.Siostra- u mężczyzn: element żeński w psychice mężczyzny daje o sobie znać, będziesz cieszyć się zdrowiem. Iskry otrzeźwienie po namiętnej miłości. dziewczyna Zbyt swobodnie żyjesz. Okulary niepokój wewnętrzny, skupianie się nad samym sobą, znajdziesz się w pechowej sytuacji. Kładka będziesz mieć powody do uśmiechu. Targ zrobisz doskonały interes. Domem jesteś ty.Wnętrze domu przedstawia twoje wnętrze. Jego zewnętrze – to, w jaki sposób przedstawiasz się innym, ile im pokazujesz i co. Okna domu, to twoja otwartość na świat. Twoje postrzeganie świata. Ściany domu są tym, na czym opierasz swoje życie. Węże symbol seksualny, ostrzeżenie przed podstępem i złośliwością kobiet. Skóra: musisz wykazać hart ducha i mimo wszystko wytrwać w pewnej sprawie,by osiągnąć sukces. Zmień taktykę w pracy, warto spełniać swoje marzenia, nawet jeśli są nieco szalone.

Link to comment
Share on other sites

Guest Euterpe

jakie masz relacje z matką i siostrą? jeżeli są takie same jak w śnie, znaczy, że przyśnił Ci się czas obecny.

Twoja rodzina wie o tej dziewczynie? Jak nie, to w śnie boisz się, że wszystko wyjdzie na jaw, ale jesteś w to bardzo zaangażowany (kąpiel w wodzie). A propos - jaka była ta woda?

 

rozwalenie komórki - straciłeś z kimś ostatnio kontakt? Jak nie, to może chciałbyś przez jakiś czas pobyć samemu, z dala od cywilizacji.

 

Z czym Ci się kojarzy plaża? Mnie z relaksem, więc pomyślałabym o chęci wypoczynku, odprężenia się i sprawdzenia co na prawdę we mnie siedzi (znowu motyw kąpieli).

 

dżungla - jakie masz skojarzenia?

 

Martwe węże i ich skóry... może otaczali Cię fałszywi ludzie, były problemy, ale udało Ci się je przezwyciężyć (+ komórka znowu chodzi, znowu możesz nawiązać kontakt).

 

 

co do dziewczyny w okularach - może chciałeś kogoś bliżej poznać, ale nie wyszło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...