Jump to content

jak wspomóc miłość magią ?


Tamafune
 Share

Recommended Posts

Cześć, przepraszam jeżeli mój temat nie pasuje do wątku ,ale nie wiedziałam gdzie go założyć, jestem tu nowa i kompletnie zielona jeśli chodzi o magię i proszę was o pomoc.

Moi rodzice nigdy nie mieli szczególnie udanego związku , ale nie było też jakoś szczególnie źle , moja mama miała od zawsze wredny charakterek, a tato jak i w sumie my nie mogłyśmy znieść jej ględzenia, i w sumie bywały niezłe akcje w domu tak ,że chyba całe 10 pięter słyszało, jednak jakieś 2 lata temu mama dowiedziała się o tym że tato mailuje z jakąś panienką z pracy. Ja osobiście śmiałam się z tego bo nie przypuszczałam ,że ojciec jest do tego zdolny ,ale się wydało i rzeczywiście na jakieś 3 miesiące się nawet wyprowadził , wtedy mówił żeby mama sobie ułożyła życie i takie tam ale potem wrócił jak się panna rozmyśliła a mama jak się zaczęła z kimś spotykać to wielkie problemy. Ostatnio się dowiedziałam ,że mama zgłosiła sprawę na policję i że się boi ojca bo coraz częściej do niej skacze.

Chcę się dowiedzieć czy ludzie kiedy się kiedyś kochali i nie wyobrażali robić ukochanej osobie krzywdy, czy przykrości mogą jeszcze być razem czy jakaś biała magia tu pomoże, czy lepiej pomóc mamie jakimś czarem by sobie na nowo życie ułożyła, bo jak na razie mieszkają razem a do sprawy rozwodowej daleko i nie wiadomo czy ojciec się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

Ale po co czary?

Ryba - psycholog, psychiatra, wsparcie mentalne i już.

Najważniejsze, co może pomóc to czas.

Magia w tym wypadku - wg mnie, jest zbędna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nie wiem czy miłość można tutaj jeszcze wspomóc, bo wygląda jakby ona już daleko odeszła. Na pewno psycholog by najwięcej zdziałał, ale wiadomo nie łatwo jest wysłać rodziców do psychologa. Może warto w takim razie spróbować oczyścić trochę atmosferę. Zapalenie białej szałwii na pewno nie zaszkodzi. Warto w takich sytuacjach oczyścić dom i atmosferę. Może pomoże:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...