Skocz do zawartości

Nowy


luck55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zubilem sie jakis czas temu i nie potrafie znalezc właściwej drogi.Dzis uświadomiłem sobie że chyba potrzebuje pomocy.Chce rozpoczać wszystko od początku ale jak sami wiecie nie jest to takie proste,szczerze nie wiem nawet od czego zaczac i zastanawiam sie czy aby przypadkim nie upadłem kompletnie na głowe ,że o tym pisze!?Ale to chyba efekt desperacji.

Może ktoś przerabiał juz podobny stan ducha,gdy codziennie rano budzisz sie przerażony i zastanawiasz sie co dalej,gdy zgubiles swoje cele, marzenia i nie bardzo wiesz jak je odzyskać,gdy nagle wszystko traci sens i hierarchie i nie umiesz sie w tym odnalezc?

Nie chce Was przerazic wiem ze kawal roboty trzeba odstawic samemu a moj maly sukces to fakt ze zdałem sobie sprawe ze musze cos zrobic ,coś zmienić-wiec jesli znacie jakies ksiazki ktore pomoga odnależć ponownie cel w życiu,ktore pomoga odnależć i poznać siebie i swoje powolanie -mysle ze bedzie to niezly poczatek i oczywiscie bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej luck ty się zgubiłeś, a mi wszystko odebrano.

Jak zacząć od nowa, wszystko od początku? Trudna sprawa ale proponuje byś na kartce spisał wszystko: twoje oczekiwania, nadzieje i priorytety. Potem uważnie przeczytaj wszystko i zastanów się co z tego jest w danej chwili dla ciebie najważniejsze.

Zacznij od tego, małymi kroczkami podążaj w poszukiwaniu sensu, a znajdziesz go.:_okok:

P.S bądź uczciwy sam przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne Aura-juz myślałem ze nikt nie odpowie bo wiem ze too co napisałem nie jest łatwe.Mam jakis punkt odniesienia dzieki Tobie wiec zadziałam ,szkoda tylko że nie jest to takie proste,jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście - trudna definicja dla każdego oznacza co innego.

Prosze powiedz, co cię tak przeraża? Że ci się uda? Że będzie lepiej? Że nie będziesz już miał na co nażekać?

Że sobie nie poradzisz? Tego nie wiesz i nie będziesz wiedział dopuki nie spróbujesz! :_okok:

Odpowiedz najpierw co cię tak paraliżuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Auro -paraliżuje mnie wiele rzeczy,strach ,samotnosc ale najbardziej fakt że znalazłem sie w takim momencie życia ,że nie wiem co mam dalej robic,brak konceptu,brak pomysłu,niemoc,wena i inspiracja gdzieś sie ulotniły,cośbym chciał a nie wim co,miotam sie i to mnie przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na innym poscie podalam linki pomocne w sampoznaniu siebie i pokochania siebie- ale powiem trudno jest pomagac nie wiedząc kim jestes Napisz cos o sobie tak krocitko- co ciebie ineresuje, co robiłes- wtedy latwiej dodac ksiązki do pomocy Pozdrowienia:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...