Skocz do zawartości

Zła moc


Milena Maria Kolińska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właściwie znalazłam się tu dzisiaj poprzez sen który odwiedził mnie dzisiejszej nocy.Mianowicie śniła mi się pewna uroczystość nie jestem pewna co to było,natomiast znajdowała się tam jakaś część mojej rodziny.Wszystko to miało miejsce w pochmurny dzień.Miejsce cięzko jest mi okreśłić ponieważ nigdy tam nie byłam aczkolwiek woda i jej przejrzystość wskazywałyby na to,że mógł to być basen na otwartym powietrzu.W pewnym momencie widziałam jak moja babcia wchodzi do tej wody a jakaś nieznana moc ćiągnie ją tuż pod powierzchnią przez cała długość.Przestraszona wskakuje za nią i próbuję płynąć w jej stronę,lecz (jak podejrzewam)ta sama siła odpycha mnie w przeciwnym kierunku.W pewnym momencie rzuca mnie na ściane jakiego budynku i tam trzyma mnie w figurze Jezusa wiszącego na krzyżu

Chciałabym dodać,że dwa dni temu zmarł mój dziadek.Mimo iż jestem osobą wierzącą z powodów osobistych nie byłam od kilku lat u spowiedzi.Bardzo proszę o interpretację tego snu,jakkolwiek mogłaby mi pomóc.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

za pół roku umrze Twoja babcia i nic w związku z tym nie możesz zrobić, ta siła nie musi być wcale zła, bo nie zmusiła babci do tego aby weszła do basenu, ona to zrobiła z własnej nieprzymuszonej woli, i ingerencja w jej decyzje jest naruszeniem jej wolnej woli, jeżeli faktycznie myślisz o ingerowaniu w decyzję swojej babci, to działasz w sprzeczności z jej wolą, to by czyniło Ciebie tą złą, a siła którą interpretujesz jako zło to po prostu prawa natury, gdzie każdy powinien działać w zgodzie ze swoją własną wolą, bez ingerencji osób z zewnątrz.

 

Co do krzyża, możesz być męczennicą wiedząc że babcia umrze i nie posiadając takiej mocy aby wpłynąć na jej decyzję, ale jesteś męczennicą na tyle na ile rozumiesz prawa natury, wolną wolę i mechanizm przyczyny i skutku (coś jak karma), im bardziej będziesz się sprzeciwiać temu co być powinno, tym bardziej będziesz męczennicą, działaj w zgodzie z prawami natury, nie przeciwko nim.

 

Wiarę i kościół zostaw na późniejszą interpretację, kiedy przemyślisz związek wiary, religii i praw natury.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

za pół roku umrze Twoja babcia i nic w związku z tym nie możesz zrobić, ta siła nie musi być wcale zła, bo nie zmusiła babci do tego aby weszła do basenu, ona to zrobiła z własnej nieprzymuszonej woli, i ingerencja w jej decyzje jest naruszeniem jej wolnej woli, jeżeli faktycznie myślisz o ingerowaniu w decyzję swojej babci, to działasz w sprzeczności z jej wolą, to by czyniło Ciebie tą złą, a siła którą interpretujesz jako zło to po prostu prawa natury, gdzie każdy powinien działać w zgodzie ze swoją własną wolą, bez ingerencji osób z zewnątrz.

 

Co do krzyża, możesz być męczennicą wiedząc że babcia umrze i nie posiadając takiej mocy aby wpłynąć na jej decyzję, ale jesteś męczennicą na tyle na ile rozumiesz prawa natury, wolną wolę i mechanizm przyczyny i skutku (coś jak karma), im bardziej będziesz się sprzeciwiać temu co być powinno, tym bardziej będziesz męczennicą, działaj w zgodzie z prawami natury, nie przeciwko nim.

 

Wiarę i kościół zostaw na późniejszą interpretację, kiedy przemyślisz związek wiary, religii i praw natury.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

Witam.

Mogła byś napisać coś więcej. Przyznam, że to interesujące. Skąd wiesz, że śmierć nastąpi za pół roku a nie wcześniej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

możesz sprawdzić w statystykach ile czasu żyje osoba starsza po stracie partnera, pamiętam że to było coś pomiędzy 3 miesiącami a rokiem, zgaduję że to będzie pół roku.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auegamma, a gwarancje na papierze wypisujesz? Że koniecznie za pół roku umrze? A jak babcia odmówi zgonu, to co, dobijamy? Moja babcia nie przykładała się do statystyki i żyła jeszcze z dziesięć lat po śmierci dziadka, druga, dwa. Jeżeli nie jest tak, że o czymś nie wiemy np, o tym że tak naprawdę jesteś Wszechmogącym w przebraniu, to proszę o nie wypowiadanie tak stanowczych opininii w temacie cudzych zgonów.

 

Sen owszem wskazuje na strach przed śmiercią babci, ale nie podaje daty więc proszę o opanowanie kasandrycznych zapędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na papierze proszę mi napisz że nie umrze, i to że nie mogę stawiać hipotez że umrze, dopiero za pół roku się okaże czy dożyje czy też nie, dodatkowo, każdy ma indywidualne doświadczenia w danej kwestii.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. mogłaś napisać PW w związku z tą sprawą, jeżeli jesteś usatysfakcjonowana odpowiedzią proszę skasuj swoją i moją wiadomość, jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowana przejdźmy na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...