Jump to content

Ślubny sen

kamil00014
 Share

Recommended Posts

Witam ostatniej nocy miałem taki dziwny sen. Śnił mi się ślub mojej ukochaniej z jakimś typem mieścią przed naszym weselem ( to wszystko było w śnie termin naszego ślubu również ) co to może oznaczać ?

Twoje obawy przed niepowodzeniami w temacie ślubu, boisz się, że możesz stracić ukochaną? Miesiąc do ślubu to niedługo, a normalne jest, że przed takim ważnym wydarzeniem w życiu mamy sny o tym, że ono zupełnie nie wypala, panuje na nim chaos i rozgardiasz - nie tak jak sobie to wyobrażaliśmy! Ja sama przed studniówką np. miałam sny, że rwie mi się sukienka, że mój partner wyrywa do tańca inne dziewczyny albo gubię buty ;) Nie panikuj, taki sen oznacza raczej, że ten ślub będzie dla Was wspaniałym przeżyciem :)

Guest Euterpe

popieram koleżankę :)

mnie przed egzaminami, które były dla mnie bardzo ważne śniło mi się, że je oblałam.

gdy byłam dzieckiem i bardzo bałam się jeździć autami, też bardzo często przed takim wydarzeniem miałam sen, że ginę w wypadku samochodowym.

egzaminów tych nie oblałam i nadal żyję. Głowa do góry, sen pokazał Twoje obawy :)

edit: jeszcze jedno... podobno jak się śni o czyimś ślubie, to zwiastuje śmierć kogoś, kogo znamy - u mnie w rodzinie kilku osobom już się tak sprawdziło, ale trzymam kciuki, że Twój sen pokazywał tylko obawy o ukochaną :)

Edited by Euterpe

Hej

może nie uwierzycie, ale od paru dni mam dziwne sny. Najpierw śniło mi się hasło neostrata zupełnie nie wiem czemu, a potem mi się śniły kosmetyki naturalne te, które używałem, gdy szedłem na ślub do koleżanki ze studiów. Ciekawe czy to może cokolwiek oznaczać? A jeśli tak to co?