Jump to content

Zawody :) Pozycja (ZWERFIKOWANY)

Vivere

Recommended Posts

Mój kolega bierze udział (bieżące wydarzenie) w zawodach. (1008 km, Bałtyk -Bieszczady).

Kibicuję Mu z tego miejsc:flamenco:

Zadałam kartom pytanie:

Czy zmieści się w pierwszej piątce w kategorii solo?

W odpowiedzi; 6 buław

tło: 8 denarów Paź denarów 3 denarów

No cóż, wjedzie chyba 6. Pozycję 5 zajmie chyba młodszy zawodnik (paź), ma lepiej opracowaną taktykę, którą skutecznie zrealizuje - (8-3).

Pokibicujecie ze mną?

Ps. Jutro będę znała wyniki. Teraz jest na 8 pozycji i pozostało Mu ok 300 km.

Ja sie przyłacze....6 buław+ 8 denarów + 3 denarów = 17 =1+7 = 8

Obstawiam 8 pozycje:) ale zycze podium :):):)

To byłby zadowolony bo ma plan zmieścić się w 10tce :)

Zmieści...6 kijów to pokazuje

8 denarów Paź denarów 3 denarów

Zapracował sobie na sukces...:) Sama ziemia.... Widać,że ambitny i wytrzymały chłopak... Tak trochę ''przez trudności do gwiazd''?

• Like 1
Guest Euterpe

spróbuję po przerwie :)

6 buław pokazywała mi zwycięstwo, ale nie zawsze takie, jakiego człowiek się spodziewa

jak kolega marzy, aby być w pierwszej dziesiątce, to stawiam, że tak może być, ale nie koniecznie w piątce

drugie pytanie: ciężko na to pracuje (8 denarów), ale dostanie nagrodę (paź denarów; jest w ogóle jakaś?) i pochwali się innym (3 denary)

Z pewnością jest wytrwały i przygotowany. Siedzi już na rowerze 1 dzień + 11godzin i 5 minut a przed nim jeszcze ok 180 km (tej chwili track z chipa) tj. może jakieś 10 h. Chciałby tę trasę, 1008 km, zrobić w 2 doby.

Mnie już wszystko boli od kibicowania przed komputerem.

Guest gość5
Mój kolega bierze udział (bieżące wydarzenie) w zawodach. (1008 km, Bałtyk -Bieszczady).

Kibicuję Mu z tego miejsc:flamenco:

Zadałam kartom pytanie:

Czy zmieści się w pierwszej piątce w kategorii solo?

W odpowiedzi; 6 buław

tło: 8 denarów Paź denarów 3 denarów

No cóż, wjedzie chyba 6. Pozycję 5 zajmie chyba młodszy zawodnik (paź), ma lepiej opracowaną taktykę, którą skutecznie zrealizuje - (8-3).

Pokibicujecie ze mną?

Ps. Jutro będę znała wyniki. Teraz jest na 8 pozycji i pozostało Mu ok 300 km.

bedzie zadowolony ze swojego wyniku/miejsca- zajdzie wyzej niz przypuszczał ale czy bedzie na 5 miejscu? byc moze...... czego mu życzę- podziwiam taki zapal na tyle kilometrów........

Guest paulinqa123

6 buław odpowiadałyby ze zmieści się w pierwszej piątce, ale tło z 8 denków może mówić o swoim własnym sukcesie ale nie koniecznie w pierwszej piatce, tak czy siak będzie usatysfakcjonowany z wyniku, w peirwszej 10tce na penwo się znajdzie, i stawiam że będzie albo 5ty albo 6ty

Weryfikacja:

Czekałam z weryfikacją aż zrobię wywiad z bohaterem tego wątku, by poznać szczegóły.

I tak:

Kolega na linie mety wjechał 12 solo a 23 open ( zawody ukończyło niespełna 160 zawodników). Zatem nie zmieścił się w pierwszej 10 ale wyrobił się w zamierzonym czasie tj. krócej niż 48 godzin ( 1 dzień 22 godz i 44 min). Dodam, dla porównania, że w 2012 r jechał tą sama trasę ponad 52 godziny. Miał duże szanse na dziesiątkę a na poz. 5 już nie bardzo.

Na ostatnich 100 km zboczył z wyznaczonej trasy i się zgubił. Mniej więcej o ok. 3 godz (nocą) znalazł się w miejscu, w którym szybciej wilka spotkasz niż człowieka lub domostwo (Bieszczady - ok. Ustrzyk Dolnych). Fani K (pracujący na nocne zmiany) i śledzący K poczynania na trasie (GPS) widzą co się dzieje. Wielu z nich stara się do Niego dodzwonić by K cofnąć na wyznaczoną trasę. Nie odbiera. Wreszcie udaje się komuś. Wyprowadza K na właściwy szlak wyznaczony przez organizatorów zawodów. Niestety, traci tym samym ok. 3 godziny a na liczniku zamiast mieć 1008 km ma ostatecznie 1052 km. Cóż, każdy kilometr w Bieszczadach do spory wysiłek (zjazdy i podjazdy)

Jestem zrozpaczona bo pociągnęło mi się życzeniowo. Tak bardzo chciałam by praca jaką włożył przełożyła się na sukces. A tu masz, mało Go wilki nie zjadły :) Tak czy siak K doświadczył, ile osób niezależnie od pory dnia kibicuje Mu i emocjonuje się Jego wynikami. Stał się, w gronie wielbicieli kolarstwa "miejscowym celebrytą" - o czym zresztą 6 buław też mówi. Stał się również ( na jakiś czas) punktem zainteresowania organizatorów i miejscowej Policji - zorganizowali poszukiwania zaginionego.

Edited by Vivere
  • Like 1
O kurna, szkoda! Ale i tak ładny wynik, a za rok jeszcze lepszy może :slonko:

Tak.Jeszcze ledwo chodzi a już sie szykuje na nast. edycję ( chyba w 2016r) Zaczyna od oszczędzania kasy na zakup GARMINA (nawigacji) by się znów nie zgubić :D