Jump to content

Pytanie na szybko i szybka weryfka! Jak mi minie jutrzejszy skok?(ZWERYFIKOWANY)

Arcan

Recommended Posts

Jestem w Zakopanem.:icon_smile: Zauważyłam dzisiaj,że jest możliwość skoczenia z bungee. Mam lęk wysokości i...boje się zjeżdżać schodami ruchomymi..czasem windą... A stwierdziłam,że ten skok to wielka możliwość przezwyciężenia lęku

Jak mi minie jutrzejszy skok? (zakładając,że się odważę)

3 kiele, królowa kijów,6 kijów

Królowa kijów- powinnam się odważyć! Będzie radość i poczucie zwycięstwa (6 kijów). Mam tylko nadzieje,że jutro na górze nie zrezygnuje

Jutro napiszę:)

edit. Tak na marginesie to mam saturna na asc teraz... Dla osób znających się na astrologii to ważna podpowiedź :)

Tytułuj proszę wątek zgodnie z zadanym pytaniem, a co do skoku to odważysz się, nie widzę żadnej rezygnacji, choć wjechawszy na górę zaczniesz się poważnie wahać (Wieża i Pustelnik i Kochankowie w podsumach) znajomi będą dopingować i dasz radę, sumę masz Głupca, a więc spontan, nowe doświadczenie, uznasz, że 'wow';)

Nie skoczyłam! Rano pojechałam z matką na Słowację... Okazało się,że trzeba długo jechać i autobus wyjeżdża późno... Jak wróciłam to już nie można było skoczyć...chociaż było koło 20...

• Like 1
Nie skoczyłam! Rano pojechałam z matką na Słowację... Okazało się,że trzeba długo jechać i autobus wyjeżdża późno... Jak wróciłam to już nie można było skoczyć...chociaż było koło 20...

ale numer...

a takie karty były....:-)))

hehehe życie jest jednak baaardzo przewrotne:-)

Zostawiam to pytanie jeszcze otwarte...Może dzisiaj skoczę... chociaż widzę,że pogoda jest paskudna.

Miałam taki plan,że pojadę z Mamą na Słowację (ona bardzo chciała). Wrócę do Zakopca i skoczę. Ale to się wszystko strasznie przedłużyło...

Ale te karty...:o Po nich bym na 100% powiedziała,że skok będzie!!!

No wiesz, tak bogiem a prawdą, zapytałaś: jak Ci minie jutrzejszy skok zakładając, że się odważysz, więc karty odpowiedziały na pytanie jak by Ci minął :P Dlatego na przyszłość zawsze lepiej zapytać jak zrealizuje się plan by coś zrobić, a dopiero później dopytywać. Jak zapytam jaki będzie mój związek z Bradem Pittem (zakładając, że się poznamy i zostawi Angelinę) to też mogą wyjść super karty;)

Odznaczam jako zweryfikowany, bo ujawnił mankament pytania, dobry wątek na naukę;)

Edited by Czarownica
ale numer...

a takie karty były....:-)))

hehehe życie jest jednak baaardzo przewrotne:-)

Iwka, to nie życie.... a to o czym ja często wspominam! :P Nie każdy ma rękę do kart i nie w każdych rękach się sprawdzają :)

Edited by bakea
Guest paulinqa123

ja uważam Bakea ,że nie do konca masz racje. karty prognozują, a nie są wyrocznią, bieg zdarzeń można zmienić....wszystko zależy od nas, wiem po swoim przykładzie

No wiesz, tak bogiem a prawdą, zapytałaś: jak Ci minie jutrzejszy skok zakładając, że się odważysz, więc karty odpowiedziały na pytanie jak by Ci minął :P Dlatego na przyszłość zawsze lepiej zapytać jak zrealizuje się plan by coś zrobić, a dopiero później dopytywać. Jak zapytam jaki będzie mój związek z Bradem Pittem (zakładając, że się poznamy i zostawi Angelinę) to też mogą wyjść super karty;)

Odznaczam jako zweryfikowany, bo ujawnił mankament pytania, dobry wątek na naukę;)

Podpisuję się pod tym co napisałaś ;)

Faktycznie! Nie ma co w kartach zakładać. Powinnam najpierw zadać pytanie CZY Skoczę... dopiero później jakie będę mieć odczucia po skoku.. Jakbym skoczyła to byłoby tak jak karty pokazały

Cornelia dobry przykład z Bradem Pittem..