Jump to content

Karty na wrzesien.. Dwa pytanka :)

Niczka

Recommended Posts

Jak bedzie wygladal u mnie wrzesien pod wzgledem uczuciowym?

3 Miecze, Krol Pucharow, Wisielec + 5 Bulaw

Dodam ze jestem w stalym zwiazku, tutaj moga pojawic sie jakies problemy

Z dogadaniem sie ze soba, moj chlop moze sie bardziej zamknac w sobie,

Cos skrywac przedemna, otworzy sie ale moze pod koniec miesiaca...

Chyba bedzis mial konkurencje i to go podminuje.

A jak w pracy/finanse?

7 Denarow, 4 Denary, 10 Mieczy, Rydwan

Narazie jak dotychczas, stabilnie, moze w koncu zaczne cos odkladac ;) Dostane chyba

Tez jakas propozycje na zmiane pracy.. Zobaczymy.

Poprosze o pomoc dziewczyny. Jestem poczatkujaca, ale weryfikacja

Na pewno bedzie.

Guest Euterpe

może jakieś problemu sercowe spowodowane pewnym panem, o którym często myślisz

pierwsza część miesiąca nie wygląda najlepiej

3 miecze to czasami problem w komunikacji

w wisielcu wszystko zobaczysz inaczej i zaczniesz się z tym zmagać albo Twoje uczucia na jakiś czas zawisną w próżni i później od nowa staniesz do boju

A jak w pracy/finanse?

na początku bardzo stabilnie

7 denarów to czekanie na rezultaty, zbieranie plonów pracy, a w czterech denarach będziesz tego pilnować

jeżeli jest to praca, w której trzeba pracować głową, a nie mięśniami, to 10 mieczy podobno jest dobrym omenem :)

ostatnia karta może też mówić o zakończeniu jakiegoś przedsięwzięcia, zamkniesz za sobą pewien etap

witamy na forum :przytul:

Dzieki wielkie, co do komunikacji to juz teraz nie mozemy sie dogadac.. A jak sie

Dogadamy to niby wszystko okej, a pozniej znow jakies halooo... ;<

Prace pilnuje na bierzaca jestem strasznym pracusiem ale czasem dopada mnie leniuch..

No nie wiem zobaczymy jak to bedzie :queen: moze jeszcze jakas osoba napisze cos

Od siebie? ;*

kłótnie, problemy, marzysz o powrocie dobrych czasów ale dla mnie to jesteś zawieszona i zmagasz się z tym co masz

A jak w pracy/finanse?

Na poczatku spokojna praca, pilnowanie tego co osiagnełaś, potem spokój odpoczynek przed nowymi wyzwaniami

JA też jestem poczatkujaca ale mam nadzieję że bedzie dobrze. pozdrawiam

• Like 1
  • Maestro

Twój partner może Cię ranić, widać, że Cię kocha, ale z róznych powodow moze byc niemily, pod koniec miesiaca proby dogadania sie, ale uwazajcie, zeby zadne z Was za mocno nie stawialo na swoim, moze byc jakies zamieszanie, ale i konkurencja, niewykluczone, ze Ty zla na zachowanie swojego faceta dasz delikatne fory innemu (nie w sensie zdrady, ale moze lekki flirt).

W pracy nie widac podwyzki, raczej marazm i nude, moze pojawic sie jakas nieprzyjemna sytuacja, w zwiazku z ktora mozesz podjac nieoczekiwane kroki, ew.faktycznie czeka Cie jakis wyjazd, delegacja, ew.przeniesienie do innej placowki, czy dzialu o ile to mozliwe

• Like 1

Witaj

Co do uczuć to moim zdaniem

Faktycznie twój partner może Cie zranić, zamknie sie w sobie co z kolei sprawi ze ty tez sie trochę wycofasz i będziesz może chciała spojrzeć na to z dystansu. Dacie sobie czas aby dojść do wniosku czy chcecie o ten związek zawalczyć ( raczej tak)

Praca

Duzo pracujesz czasami za duzo bo widać pracoholizm co z kolei może sprawić ze będziesz zmęczona i możesz sie czuć wypalona zawodowo jednak Twoje starania zostaną docenione. Zmiana pracy(albo stanowiska) możliwy tez wyjazd sluzbowy raczej nie za daleko.

Pozdrawiam

• Like 1

Dodam ze jestem w stalym zwiazku, tutaj moga pojawic sie jakies problemy

Z dogadaniem sie ze soba, moj chlop moze sie bardziej zamknac w sobie,

Cos skrywac przedemna, otworzy sie ale moze pod koniec miesiaca...

Chyba bedzis mial konkurencje i to go podminuje

Ja to widze tak...Faktycznie moga sie pojawic jakies problemy ( 3 mieczy) i beda w wasze sprawy wtrącać osoby trzecie ( 5 buław) Król Pucharów to chyba Twój partner ze swoimi uczuciami...Wisielec to takie zawieszenie i oczekiwanie na rozwój sytuacji.

A jak w pracy/finanse?

Narazie jak dotychczas, stabilnie, moze w koncu zaczne cos odkladac ;) Dostane chyba

Tez jakas propozycje na zmiane pracy.. Zobaczymy.

Wiesz ze mozesz liczyc tylko na siebie( 4 denarów) i bedziesz cięzko pracowac na sukces ( 7 denarów).Co najgorsze za Toba ,cykl zamkniety (10 mieczy)Rydwan to szybkośc jak i spełnienie w pracy.Mysle ze bedziesz szybko podejmowac trafne decyzje dotyczace zycia zawodowego:)

Poprosze o pomoc dziewczyny. Jestem poczatkujaca, ale weryfikacja

Na pewno bedzie.

Witam Niczka na forum:)

• Like 1

Tutaj jakaś kłótnia niewielka, wymiana zdań ale Pan pierwszy ulegnie i zacznie rozmowę. Tutaj wg mnie widoczny jest zwrot akcji w Waszej relacji. bd próbowali się dogadać, pójść na kompromisy itd.

Różnie może być, nie do końca kolorowo.

A jak w pracy/finanse?

Wiele się zmieniać póki co nie bd, chociaż pod koniec miesiąca perspektywa awansu / podwyżki / zmiany pracy jak najbardziej możliwa.

W obecnej bez szaleństw.

• Like 1