Jump to content

Częste sny o ptakach


Nimue00

Recommended Posts

Ostatnio bardzo często śnią mi się ptaki, które można podzielić na:

 

Orła - pojawia się najrzadziej, jednak uczucie jego obecność jest wyjątkowo silne. Wydaje się być potężny, wszechwładny, znajduję u niego ratunek i drogowskaz, boją się go kruki.

 

Kruki - najczęściej się zjawiają, próbują mnie atakować bądź stale mi się przyglądają. Mam wrażenie, że "szepczą" mi do głowy różne rzeczy.

 

Sowy - pojawiają się rzadko, a ich rola kończy się wyłącznie na przyglądaniu mi się. Kiedyś próbowałam je od siebie odgonić (mimo, że nic mi nie robiły), jednak powracają.

 

Kiedyś w innym śnie zostałam nazwana "jaskółką", cokolwiek to znaczy.

 

Przykładowy sen:

 

Stoję na jakimś placu, gdzie jest chmara kruków. Przyglądają mi się i zaczynają kpić, jak i krakać coraz głośniej. Mam wrażenie, że to nie ptaki, lecz coś znacznie potężniejszego. Jeden z nich podlatuje do mnie i mówi, że przyglądały mi się od zawsze i będą to robić na zawsze, gdziekolwiek pójdę, one już tam będą i zabiorą mnie ze sobą. Boję się ich i zaczynam wypatrywać orła, który się nie zjawia. Nagle na ziemi dostrzegam jego wizerunek, jakby namalowało go jakieś dziecko zieloną kredą. Stoję jak najbliżej obrazka, a kruki powoli odlatują, choć ciągle mówią, że "to nic nie da".

 

Faza jakbym wciągnęła kilka kilogramów vibovitu...

Link to comment
Share on other sites

Zwierzęta mają silną symbolikę, często odnieść je można do związków międzyludzkich, ptak symbolizuje również wolność zwłaszcza duchową. Sen z ptakami oznacza, że chcemy przenieść się w obszary bardziej uduchowione. Ptak zamknięty w klatce oznacza zbliżające się problemy. Ptak drapieżny może oznaczać wroga który tak szybko się nie ustąpi, zachowaj czujność, kukułka lub sroka oznaczają zagrożenie zdradą małżeńską.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale mi nie zależało na wklejeniu tekstu z jakiegoś sennika, tylko na interpretacji...

 

Jak pomyślisz i przeanalizujesz to co ja napisałam i to co czujesz, to może wyjdzie ci to co może się stać. Nie znając twoich lęków i obaw, nie jestem w stanie powiedzieć co na pewno może znaczyć twój sen. Jak sobie interpretuję to zawsze się sprawdza, ale ja siebie znam.

Link to comment
Share on other sites

Wow, bardzo mnie zaciekawił ten sen :D Mnie sie wydaje, że te ptaki to nic innego jak symbole ludzi, z którymi się spotykasz na co dzień, albo się obawiasz. Może nie lubisz, gdy ktoś z ciebie szydzi,lub czujesz się wyśmiewana? Mamy nie raz takie uczucie, że wszyscy sie na nas gapią i chichoczą pod nosem. Chodzi mi o kruki. Kruk od zawsze był kojarzony ze złorzeczeniem, czarną magią, ogólnie jest archetypem zła.

 

Orzeł może być symbolem mężczyzny(?) To silny patriarcha, który przesłania widok na zło, które cię otacza, w kontekście snu są to kruki. Może też symbolizować ojca, lub wyśniony przez Ciebie obraz kochanka. W jakim jesteś wieku?

 

Co do sów nie jestem pewna, ale skoro sowa jest symbolem mądrości.. może są to ludzie, którzy dużo o Tobie wiedzą, interesują się Twoją osobą, ale nie dostrzegasz ich, bo przejmujesz się chmarą kruków, które z Ciebie szydzą? Fakt, że znajdujesz się na placu sama, jako jedna jaskółka może wskazywać na fakt, że czujesz się samotna, czekasz na swojego ukochanego orła, ale on nie nadchodzi. Sama musisz dopasować te symbole do sytuacji, które przytrafiają ci się w życiu :) Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ale co to ma do rzeczy z moim snem? Nie ładnie wciskać się w cudze wątki.

 

A sen oznacza, że pewnie niedługo umrzesz w męczarniach i zostanie po Tobie wyłącznie trupia czaszka.

 

Pozdrawiam i życzę miłych ostatnich chwil życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...