Jump to content

Ogólny - karty na wrzesień(ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

1. Moje samopoczucie/ aura we wrześniu: (7 Monet, 6 Monet, 2 Monet) - Wrzesień będzie dla mnie raczej spokojnym miesiącem, głównym tematem moich rozmyślań będą finanse, czekanie aż w to co zainwestowałam (rękodzieło) zacznie przynosić jakieś możliwe dochody. Ogólnie miesiąc wyczekiwania na coś.

2. Atmosfera w pracy: (7 Buław, 2 Mieczy, Rycerz Kielichów) -Nerwowo i mało przyjemnie, będę się mnie czepiać (7 buław) a ja jak typowy nerwus (rycek kielichów) nie utrzymam emocji w ryzach co spowoduje ucięcie relacji z niektórymi osobami (2 mieczy), ewentualnie ta dwójeczka znaczy, że będę lawirowała pomiędzy 2 pracami.

3. Atmosfera w domu: (9 Monet, 3 Buław, Król Mieczy) - Raczej spokojnie, tak mi się skojarzyło, że może moja mama pojedzie za granicę odwiedzić syna, bo wybiera się od jakiegoś czasu jak sójka za morze a ja zostanę sama panią na włościach.

4. Atmosfera w uczuciach: (Paź Mieczy, V PAPIEŻ, 10 Monet) - Szansa na wyjaśnienie sobie czegoś z kimś, trudna rozmowa.

5. Istotne wydarzenie: (XIV UMIARKOWANIE, Paź Kielichów, As Kielichów ) - Osiągnięcie spokoju, równowagi z kartami powyżej na temat uczuć, że jednak wyjaśnię sobie coś z kimś, uda się załagodzić sytuację. Albo poznam jakiegoś pazia i się zakocham.

6. Tym powinnam się zająć: (10 Kielichów, As Buław, Paź Buław) - Pojawi się szansa na coś nowego, nowy początek powinnam otworzyć się na innych ludzi żeby tej szansy nie przegapić.

7. Efekty jakie otrzymam: (XII WISIELEC, 8 Buław, VII RYDWAN dociągnęłam po rydwanie Królowa Kielichów) - Że ten miesiąc tylko pozornie będzie miesiącem stagnacji, w rzeczywistości sporo może się zmienić jeżeli wykorzystam szansę na zmiany jakie mi się przydarzą.

Ktoś coś inaczej to widzi?

Edited by Ceres

1) Będzie to miesiąc , w którym odpoczniesz trochę, ale też wydasz trochę pieniędzy.

2) W pracy może cię ktoś nie rozumieć, krytykować twoje pomysły, możesz niekontrolować swoich emocji.

3) W domu spokój i zadowolenie, możliwy wyjazd z jakimś mężczyzną.

4) W uczuciach ostrożność, trzymanie na dystans, może być chwilowa samotność.

5) Możesz poznać jakiegoś młodego mężczyznę, możliwe, że zakochasz się w nim.

6) Będzie szansa którą powinnaś wykorzystać jeśli chodzi o sprawy uczuciowe.

7) Na początku będzie zawieszenie w sprawach, jednak później zadziała się i poznasz kogoś interesującego.

• Like 1
1. Moje samopoczucie/ aura we wrześniu: (7 Monet, 6 Monet, 2 Monet) - Wrzesień będzie dla mnie raczej spokojnym miesiącem, głównym tematem moich rozmyślań będą finanse, czekanie aż w to co zainwestowałam (rękodzieło) zacznie przynosić jakieś możliwe dochody. Ogólnie miesiąc wyczekiwania na coś.

Dokładnie...Będziesz pracowała, zajmowała się ''ziemskimi sprawami'' Jednak bez nerwów i szarpania...na spokojnie:)

2. Atmosfera w pracy: (7 Buław, 2 Mieczy, Rycerz Kielichów) -Nerwowo i mało przyjemnie, będę się mnie czepiać (7 buław) a ja jak typowy nerwus (rycek kielichów) nie utrzymam emocji w ryzach co spowoduje ucięcie relacji z niektórymi osobami (2 mieczy), ewentualnie ta dwójeczka znaczy, że będę lawirowała pomiędzy 2 pracami.

te 2 miecze...może pojawić się jakieś pismo urzędowe? Praca papierkowa...Mogą się troszkę czepiać... ale o drobnostki... Wielkich awantur nie widać

3. Atmosfera w domu: (9 Monet, 3 Buław, Król Mieczy) - Raczej spokojnie, tak mi się skojarzyło, że może moja mama pojedzie za granicę odwiedzić syna, bo wybiera się od jakiegoś czasu jak sójka za morze a ja zostanę sama panią na włościach.

Jakiś facet może się złościć i być niemiły... Niemniej w 9 denarach chętnie będziesz spędzała czas z bliskimi

4. Atmosfera w uczuciach: (Paź Mieczy, V PAPIEŻ, 10 Monet) - Szansa na wyjaśnienie sobie czegoś z kimś, trudna rozmowa.

Niestety tutaj nerwowo...ale atmosfera po czasie się uspokoi...Może być jakaś zadyma

5. Istotne wydarzenie: (XIV UMIARKOWANIE, Paź Kielichów, As Kielichów ) - Osiągnięcie spokoju, równowagi z kartami powyżej na temat uczuć, że jednak wyjaśnię sobie coś z kimś, uda się załagodzić sytuację. Albo poznam jakiegoś pazia i się zakocham.

Poznasz kogoś z kim będziesz flirtować...ale relacja będzie powolna... Obstawiam jakieś spotkanie

6. Tym powinnam się zająć: (10 Kielichów, As Buław, Paź Buław) - Pojawi się szansa na coś nowego, nowy początek powinnam otworzyć się na innych ludzi żeby tej szansy nie przegapić.

Powinnaś zająć się tym by być szczęśliwa!:)

7. Efekty jakie otrzymam: (XII WISIELEC, 8 Buław, VII RYDWAN dociągnęłam po rydwanie Królowa Kielichów) - Że ten miesiąc tylko pozornie będzie miesiącem stagnacji, w rzeczywistości sporo może się zmienić jeżeli wykorzystam szansę na zmiany jakie mi się przydarzą.

Dokładnie jak napisałaś...

Ktoś coś inaczej to widzi?

Dopisałam Ci czerwonym kolorem interpretacje

• Like 1
  • 5 weeks later...

Weryfikacja

Ha wydatki, wydatki i jeszcze raz wydatki faktycznie niby nic się nie działo a jednak cały czas musiałam kombinować skąd brać kasę na to czy na tamto.

Wszystko się zgadza, było i nerwowo i nieprzyjemnie i awantura się zdarzyła

Moja matka prawie, że pojechała za granicę dosłownie brakło tylko jednej rzeczy, że nie wyjechała związanej z finansami i to pewnie ta 9 Denarów. Jakby wyszła 10 to pewnie by wyjechała.

Taki niechciany wielbiciel, którego usiłuję spławić w dyplomatyczny sposób (normalnie to u mnie rach ciach, awantura facet się obraża i mam spokój ale z tym pracuję więc wypadałoby pozostać na koleżeńskiej stopie) a spławić go chcę bo mnie nudzi.

Jedyne co mi przychodzi na myśl to odnowienie znajomości z kilkoma osobami, wspólne spędzanie z nimi czasu bo dawno tego nie robiłam i że miło ten czas spędzałam - imprezy.

Sobą powinnam się zająć, to jak wyglądam ma duży wpływ na to jak się czuję. Więc się sobą zajęłam :)

No właśnie nic się nie działo oprócz tego, że ciągle pożyczałam i wydawałam pieniądze i siedziałam od rana do wieczora w pracy ale ... to zaprocentuje w październiku.

• Like 1