Jump to content

Czy otrzymam staż?(ZWERYFIKOWANY)

akszeinga1985

Recommended Posts

Czy otrzymam staż?

Obecna sytuacja - Wisielec

To się nie stanie - Walet mieczy

To się stanie - IX kijów, X mieczy, VI pucharów

Podsumowanie (czy otrzymam ten staż?)- VIII kijów, IV puchary, Król kijów

W obecnej sytuacji oczekuję na wiadomość, czekam jak potoczą się sprawy związane ze stażem.

Nie będzie tak jak sobie myślałam, może na innych warunkach.

Otrzymam niedługo nowiny, jednak okaże się, że nie będą pozytywne. Zatęsknię za przeszłością.

Podsumowanie- Widać koniec zastoju. Mam obawy przed tym stażem. Jednak wynikiem będzie otrzymanie tego stażu.

Hm, sama nie wiem, z jednej strony widać jakbym otrzymała ten staż, a z drugiej jakby coś mi się w tym nie podobało. Jak myślicie?

Czy otrzymam staż?

Obecna sytuacja - Wisielec jestes zawieszona w próżnic, wszystko staneło na głowie, nie wiesz co masz robić

To się nie stanie - Walet mieczy napewno nie odetniesz sie od walki o ten staż

To się stanie - IX kijów, X mieczy, VI pucharów to takie czekanie z założonymi rękoma, chciałabys aby złe przeszło w przeszłość

Podsumowanie (czy otrzymam ten staż?)- VIII kijów, IV puchary, Król kijów ale mi sie zdaje że tutaj jest jakiś ruch, coś się zacznie pomimo tego że 4 pucharów to takie marzenie o nieosiągalnym. Jestem początkujaca ale w podsumie wychodzi mag i myślę , że dostaniesz ten staż albo nową propozycję innej pracy. Pozdrawiam

Weryfikując rozkład: Otrzymałam wiadomość, że jest staż, jednak jest problem, ponieważ nie jestem osobą bezrobotną, a oferta stażu jest już na teraz. I niestety oferta przepadła:(

• Like 1