Jump to content

Predyspozycje do nauk ezoterycznych


davidthomas

Recommended Posts

Witam!

Interesuje mnie wpływ układu planet w kosmogramie urodzeniowym na predyspozycje do nauk ezoterycznych.

Właściwie to przez kilka lat zajmuję się*numerologią i udało mi się zgłębić wiele jej tajników.

Aktualnie studiuję na kierunku, którego głównym celem jest badanie oddziaływań cząstek biologicznych na poziomie molekularnym i tutaj mam nadzieję połączyć*wiedzę naukową z ezoteryczną, ale chciałbym dalej rozwijać się duchowo, a ze względu na ograniczoną ilość*czasu, nie chciałbym błądzić.

 

Równolegle z numerologią ćwiczę*techniki medytacyjne, rozwijam intuicję, czego efektem są prorocze sny i przebłyski, które umożliwiają mi podejmowanie decyzji najlepszej z możliwych, co uznaję*za miłą rekompensatę za traumatyczne przejścia z dotychczasowego życia.

 

Chciałbym spróbować czegoś*nowego, np. radiestezji lub pracy z czakrami, ale gdy próbowałem pracować z wahadełkiem, to wydaje mi się, że może za bardzo przeceniam swoje możliwości i pierwsze efekty są bardziej wytworem mojej wyobraźni, niż darem, który mógłbym doskonalić.

 

Jeżeli ktoś miałby ochotę*zerknąć i pomóc

(16:15, 20E37 50N52, 15/05/95)

Link to comment
Share on other sites

Całkiem miła jest obecność Księżyca i Jowisza w znaku Strzelca, które lubią zajmować się "wielkimi ideami". Dom trzeci, czyli zainteresowań, myśli, nauki i znajomości - to dobre miejsce.

 

Ponadto ciekawa opozycja Merkurego do Jowisza, który też jest ładnie postawiony. To bardzo duży kapitał. Gdy do tego dodamy Słońce w domu ósmym (tajemnice, śmierć, spadki, zaufanie, brama do psychiki) + Wenus jako wł ASC w kwadraturze z Uranem, to mamy wszelkie podstawy do tego, by sądzić, że to nie przypadek.

 

Jest to dobry materiał, ale ostrzegam przed... uwodzeniem. Wł ASC Wenus w d. VII w Baranie w aspektach do Neptuna/Urana, wł DSC w Lwie ostrzegają, żeby swoich talentów nie wytracić w powierzchownych relacjach, albo romansach. Nie sugeruję się przy tym zdjęciem - nie wiem czy to czyjeś, czy to własne.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...