Jump to content

Ufo i kosmici


RaVe

Recommended Posts

Kiedys leciałem w statku kosmicznym, który był połaczony w połowie z moim domem. Kiedy wyszedłęm z pokoju poszedłem na pokład. gdzie spotkłame kosmitke, ktora sie przewróciła. Następnie spadł jej na głowe majzel, a jej głowa wybuchła. Do tego ta kosmitka była cala zielona... Pamiętam, że mialem uczucie satysfakcji z tego powodu, ze ona zgineła, gdyż sobie sobie zasłużyła.

 

Następnie śniło mi sie kiedyś, że statki kosmiczne lataja nad ziemia...

 

Nastepnie miałem sen kiedy widziałem taki statek lecacy. Mialem miecz w rece i biegłem do tego statku. Wtedy krzykłem: "Jesli będa chcieli walczyć - będziemy walczyć" Wtedy z staku wyszły dwie świetliste istoty, które miały w reku łuk, który chciały mi przekaząc. Jednak był on miedzy nimi, a mna. I wtedy pomyslałem: "Aha to tak sie kontaktujemy"

 

Następnie byłem obserwatorem pewnej sytuacji, która zaszła w moim pokoju. Pojawił sie w nim kosmita, który był obrzydliwy jednym słowem! I przytulała sie do niego mała dziewczynka, która miala czarne włosy. Do tego pokój był ustrojony tak jak przed 12 laty. Ja wszystko obserwowałem przez okno w którym w połowie tkwiłem - przenikłem przez to okno.

 

Najgorsze jest to, że sen ten odzwierciedlam do Otwrcia mojego Czakramu Umysłu. Najważniejszego Czakramu naszej duszy. Wtedy tez poczułem jak jestem w świetle. A z mojej głowy tryskala fontanna "energi" czy mieniąceych sie kolorowo kropel. Wszytko to nagle przeciąła błyskawica i wtedy pomyślałem "Aha to tak sie kontaktujemy"

 

 

Ja ogólnie od kilku długich lat Rozwijam sie Duchowo... I jestem ciekaw Waszej interpretacji tych snów! Zauwazyłem, że psychologowie tutaj tłumacza sny :) Bardzo mnie to cieszy - może w koncu sie dowiem co mi dolega :???: I znajde odpowiedzi na kilka pytań :)

Link to comment
Share on other sites

Jak to co Ci dolega? Rozwijasz sie duchowo i tyle. Nikt nie mowil, ze bedzie latwo? Jestem milosnikiem SF i w zyciu nie mialem takich snow, zazdroszcze Ci. Pozdrawiam.:)

Link to comment
Share on other sites

Jak to co Ci dolega? Rozwijasz sie duchowo i tyle. Nikt nie mowil, ze bedzie latwo? Jestem milosnikiem SF i w zyciu nie mialem takich snow, zazdroszcze Ci. Pozdrawiam.:)

 

Tyle to ja tez wiem :) Czy jest mi czego zazdrościć... hmmm teraz tak. Kiedys niebyło czego zazdroscic.

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozumiales mnie zazdroszcze Ci snow o latajcych talerzach nie rozwoju duchowego. Zawsze moze byc jeszcze wyzszy poziom w rozwoju duchowym prawda? Postaram sie pomoc:

STATEK POWIETRZNY

palącą wręcz sprawą staną się spekulacje i życzenia odnośnie do twojej dalszej drogi życiowej;

unoszący się w powietrzu: łudzisz się w jakiejś kwestii;

lecieć nim: popełnisz błąd w działaniu;

opadający: staniesz się ofiarą iluzji;

spaść wraz z nim: niebezpieczeństwo utraty życia! Błąd w postępowaniu albo jakaś pomyłka spowodują ogromne szkody w twoim życiu.

 

Pozdrawiam.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...