Jump to content

Powtarzające się sny o swojej śmierci


krzysio2138

Recommended Posts

Witam,

 

Mam mały problem, ponieważ od jakiegoś czasu mam sny, w których ginę. Pierwszy jak pamiętam to był sen, w którym zginąłem razem z kolegami w wypadku samochodowym, w moim mieście. Drugi raz gdy miałem podobny sen, śniło mi się, że zginąłem od prądu. A wczoraj miałem sen, w którym była III wojna światowa, również zginąłem. Byłem cywilem, zostałem ranny przez jakiś pocisk, który trafił w moją głowę. To było w moim mieście, pamiętam, że rozprowadzany był cyklon, ten którego używano podczas II wojny światowej w obozach zagłady. Z tym, że on zlatywał z nieba, i gazował wszystkich... Przerażają mnie za każdym razem te sny...

Link to comment
Share on other sites

Poprawiłem, trochę dodałem więcej szczegółów.

 

Pierwszy był o tym, jak zginąłem w swoim mieście w wypadku samochodowym, byli ze mną moi koledzy, w tym śnie również był mój tata. Drugi sen polegał na tym, że zginąłem w wyniku porażenia prądem, miałem całą twarz spaloną, nie pamiętam dokładnie. Trzeci sen był również o wypadku samochodowym, w którym również zginąłem, obok mojego domu. Samochód wywrócił się na dach, ja zginąłem. I ostatni sen, który miałem wczoraj był o III wojnie światowej. Byłem na rynku u siebie w mieście, było jeszcze parę osób, była zima. Nie pamiętam kto, ale ktoś uwolnił cyklop, którym mordowano ludzi w obozach zagłady. Przeżyłem, zatkałem pamiętam nos, a oddychałem przez usta, przy pomocy chustki - miałem ją przyłożoną do ust. Ktoś we mnie strzelił z jakiegoś karabinu, czy pistoletu w głowę. Widziałem swoją krew, leżałem na ziemi, na plecach. I wtedy się obudziłem.

Link to comment
Share on other sites

Coś się kończy i coś zaczyna. Czas na zmiany jeżeli jesteś kawalerem to prawdopodobnie ożenisz się i ustatkujesz, jeżeli nie to rozstaniesz się z żoną, przyjaciółmi itp. ponieważ żywi nie obcują ze zmarłymi i vice versa. Ogólnie sen dobry wróży coś co nadejdzie ale nie koniecznie coś złego.

Link to comment
Share on other sites

O.. A bardziej dokładnie możesz opisać?

Na pewno nie martw się, że coś ci się stanie. Sny nie pokazują tego co ma się stać, dlatego trzeba je interpretować. Najlepiej ty sam zinterpretujesz swój sen, ponieważ nikt tak dodrze nie zna twoich obaw, lęków i marzeń jak ty sam. Wiedząc, że śmierć to początek czegoś nowego, możesz zastanowić się: może poznałeś kogoś kto ci imponuje, może zmiana mieszkania, pracy, ktoś cię denerwuje i masz ochotę powiedzieć mu co myślisz?. W tedy będziesz wiedzieć z czym zmagasz się w snach. Zmiana to coś nowego czego się boimy ale nie koniecznie to coś złego.

Link to comment
Share on other sites

W sumie, to jakiś czas temu się rozstałem z dziewczyną, cały czas o niej myślę, a w zasadzie myślałem. I mi się właśnie ten sen przyśnił. Lecz inne były może miesiąc temu, dwa. Przedwczoraj mi się śniło, że widziałem, jak ktoś ją posuwa. Następnego dnia zobaczyłem ich fotki jak się liżą.

Link to comment
Share on other sites

W sumie, to jakiś czas temu się rozstałem z dziewczyną, cały czas o niej myślę, a w zasadzie myślałem. I mi się właśnie ten sen przyśnił. Lecz inne były może miesiąc temu, dwa. Przedwczoraj mi się śniło, że widziałem, jak ktoś ją posuwa. Następnego dnia zobaczyłem ich fotki jak się liżą.

 

Ty ciągle żyjesz jeszcze tym co było a twoja podświadomość mówi ci, że czas na zmiany, które nastąpią czy tego chcesz czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Znowu zginąłem.

 

Ten mnie najbardziej przeraził. Byłem u dziadków na wsi, tam się rozgrywało to wszystko. Pamiętam, że byłem ścigany przez jakiegoś człowieka, sadystę, który chciał mnie zabić. Dopadał inne ofiary, i się nad nimi ta osoba znęcała, nie jestem pewien, ale to chyba był mój dziadek -.-

Pamiętam, że ta osoba odcinała swoim ofiarom nogi, części ciała, znęcała się nad nimi. Dorwała również mnie, i mnie zabiła, dwoma kulami z pistoletu w głowę.. Leżałem w jakiejś kałuży, gdzie mnie zabrano, zaciągnięto przez nich. Był też ktoś inny obok mnie, i był taki pal naostrzony, gdzie przebijano głowy. I oni odeszli na chwilę, bo miałem być dalej rozszarpywany. Zacząłem uciekać. I nie wiem jak, ale zmartwychwstałem.. I uciekłem w jakieś drzwi. W jakimś pomieszczeniu było kilkoro ludzi, którzy uciekli, i się chowali jak szczury. Byłem tam, bo również uciekłem. Kopali jakieś w podziemiach wyjścia, mieli takie pułapki ze sznurków, że odcinało głowy i je obok nas magazynowano. W jednej dziurze był snajper, który chciał trafić w tą osobę(dziadka), ale nie udało mu się. Widziałem celowanie, z tej lunety. Pamiętam, że coś się stało złego, i w takiej jaskimi spalono mnie, rzucono we mnie pochodnią zapaloną, a ja się spaliłem. Pod sam koniec jak się udało im uciec, to ja nie żyłem. Przybiegła jakaś osoba, i nade mną płakała, opłakiwała mnie....... Przerażony jestem.

 

Zerwałem kontakt ze swoją byłą, nie myślę o niej. To był kolejny koszmar, i akcja znowu się działa na terenie u moich dziadków.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Na początek chcę żebyś się uspokoił i nie martwił. Ja muszę trochę pogłówkować zanim napiszę coś konkretnego. Dziadek to dobra postać, mędrzec od dobrych rad (jego śmierć może sugerować twoje lekceważenie jego rad).

Link to comment
Share on other sites

Z tym, że on nie umarł, a ja. I to dwa razy. Raz umarłem od strzału w głowę, później zmartwychwstałem, i znowu umarłem przez spłonięcie. Z dziadkiem w ogóle się nie kontaktujemy, bo patologia.

Link to comment
Share on other sites

Głowa oznacza twoją osobowość, Symbolizuje zły znak. Można wiele stracić i nic nie zyskać, albo wiele zyskać pod warunkiem, że nic nam nie umknie, przez podejmowane bezmyślnie decyzję. Po takim śnie powinno się dobrze zastanowić zanim przystąpi się do działania. Płomień kojarzy nam się z czymś zarówno przyjemnym jak i nie przyjemnym. Ognisko domowe które w zimie nas ogrzeje, ale też może nas oparzyć. Może oznaczać zarówno doznania seksualne (które przeżyliśmy lub nasze marzenia o nim) jak i ostrzegać nas, albo wymazać z naszej podświadomości przeszłość.Czas zatroszczyć się o swoją przyszłość i przestać przed nią uciekać tylko stawić jej czoła. Zmartwychwstanie to odrodzenie, uwolnienie się od złego, przemiana (twoje sny cały czas o tym mówią). Nowe nie znaczy złe. We śnie przewija się ostrzeżenie, nie wolno go ignorować, Musisz mieć oczy szeroko otwarte i rozglądać się na boki (nie chodzi tu o śmierć ale o decyzje jakie podejmiesz), widać też bezpieczeństwo. Słuchaj co we śnie mówi dziadek do ciebie i staraj się zapamiętać, to ważne.(Jak mi śniła się prababka, pies i siostra(babka mówiła do nas a ja zapamiętałam co)i wiedziałam, że stanie się coś złego i że będzie konflikt. Po jakimś czasie zmarła moja babcia a ja pokłóciłam się z siostrom o to gdzie ma być pochowana. Sen wyraźnie ostrzegał mnie przed siostrom a na pewno słowa prababki). Morderstwo to nienawiść do kogoś, ofiara we śnie, to ktoś kogo chcemy się pozbyć, przez kogo nie możemy normalnie funkcjonować. Możesz to być też ty sam i problemy których chcesz się pozbyć. To też okłamywanie samego siebie, nie przyznawanie się przed sobą, że jest inaczej niż sobie i innym wmawiamy. Trzeba pracować nad sobą i nie obwiniać innych za swoje nie powodzenie (np. Nie myśleć, że jakiś koleś zabrał ci dziewczynę tylko skupić się na tym co zrobiłeś źle, że ją straciłeś, po to, żeby nie popełnić więcej tego błędu). Ucząc się na własnych błędach stajemy się mądrzejsi i dojrzalsi. Przeraża cię ten koszmar,jesteś nim przerażony tak jak tym co dzieje się wewnątrz ciebie. Musisz zmienić swoje podejście do życia i samego siebie a wszystko dobrze się skończy.

Link to comment
Share on other sites

Może wstydzisz się rodziny, płoniesz ze wstydu na samą myśl, że kto może się dowiedzieć, że masz taką rodzinę. Może ich obwiniasz o rozstanie się z dziewczyną i wszystkie nie powodzenia jakie cię spotykają. Prawda jest taka, że przyczyna tkwi w tobie. Musisz się uwolnić od przeszłości bo jak sam piszesz to patologia. Rodziny się nie wybiera ale decyzje jakie podejmujesz są twoje i to ty decydujesz jak będziesz żyć i z kim. Nie utożsamiaj się z nimi. Wstając rano i patrząc w lustro powtarzaj sobie, że jesteś mądrym, inteligentnym, przystojnym i pełnowartościowym człowiekiem, że właśnie nastał piękny dzień i wszystko będzie szło po twojej myśli. Pozytywne nastawienie do życia, świata i samego siebie jest najważniejsze bez względu na to co inni o nas mówią i myślom. Sam fakt, że nie jesteś jak twoja rodzina czyni cię lepszym od nich.

Link to comment
Share on other sites

W sumie to wstydzę się swojej rodziny, nie miałem nigdy prawdziwych dziadków, wiec tak. Teraz zaczęła się szkoła, więc mam zamiar nad sobą pracować. Dziękuję za porady! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...