Jump to content

koszty naprawy po kolizji.(ZWERYFIKOWANY)

NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

Mój partner miał wypadek,na szczęście uszedł z tego cały i zdrowy.Moje szczęście polegało na tym,że nie udało mi się wziąść urlopu,ponieważ zgodnie z planem miałam wybrać się z nim i pomóc mu w pracy. Jestem wdzięczna losowi, i wszelkiej opatrzności że z poważnej kolizji wyszedł bez szwanku, czego nie można powiedzieć o służbowym samochodzie.Drzwi od strony pasażera są całkowicie zmiażdzone. Problem leży w tym że nie mają uregulowanej sytuacji prawnej, pojazd nie ma autocasko a kolizja nastąpiła z jego winy. Jutro odbędzie się rozmowa z "szefem" odnośnie pokrycia szkody. Partner rozmową się przejmuję, poprosił o rozlożenie kart

Jakie rozwiązanie odnośnie kosztów za kolizje przyjmie mój partner z szefem na jutrzejszej rozmowie?

III mieczy

Sąd Ostateczny

IV denarów

Wydaje mi się że szef zacznie od twardych negocjacji co do kwoty którą powinien zapłacić.Podejrzewam że zechce obciążyć mego partnera dodatkowymi kosztami.Kolokwialnie mówiąc naciągnąć go,korzystając z zaistaniałych okoliczności. Rozmowa będzie długa, i nie bedzie należeła do przyjemnych. Mam niejasne przeczucie,że zechce by zaistniałą szkodę odpracować.

Nie wygląda to ciekawie.. chyba sprawa pójdzie wyżej ... nie widze aby sie dogadali ...

mogą być rozmowy z prawnikiem czy kims od odszkodowan... nie znam sie na tym, ale lekko nie bedzie (sprawa pójdzie dalej) patrzac na te karty

Edited by bakea
  • Maestro

Szef odrzuci sentymenty, jasno i szczerze przedstawi swój punkt widzenia. Twój partner pokryje jakies koszty, ale nie bedzie to wygórowana kwota, w kazdym razie jego portfel nie zostanie jakos mocno nadszarpniety, nie ma tu kart mówiących o stracie finansowej..

• 4 weeks later...

Dopiero mogę zweryfikować rozkład.

Rozmowa okazała się niejasna,nie podjęto żadnych kroków- deklaracji.Ot luźna pogadanka o wypadku,bez pociągnięcia tematu kosztów.

Kilka dni temu otrzymaliśmy wycene wymiany drzwi, szef podjął temat że zapłaci z OC. Żadnych sankcji nie przewiduje.

Dzięki, i przepraszam że troche to trwało ;)

• Like 1