Skocz do zawartości

Wrzesień :D(WERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

ogólna aura – 5buław, słońce

Tutaj by pasowało lekkie urwanie kontaktów. Fajnie pasują słowa Arcan " Mimo drobnych problemów nie stracisz pogody ducha ".

otoczenie – głupiec, 8pucharów, as buław, król buław

Zaś tutaj fajnie moje słowa :P " Flirt (ostrzejszy, ale nie romans), z którym może się wiązać rozdarcie wewnętrzne, nastąpi punkt zwrotny w związku z jakimś panem "

Może spotkam/poznam jakiegoś faceta na imprezie I mnie ruszy.

Iwki "tutaj wydaje mi się, że będziesz rozczarowana otoczeniem, znajomymi, ale w śród nich może dostrzeżesz kogoś wartościowego, godnego Twojej uwagi"

Leny75 moga wystapić jakies trudności , i bedziesz rozdarta wewnetrznie

Tridy wejdziesz wg mnie w ciekawą konwersację z jakimś panem. 8 pucharów może sugerować, ze owy pan bd to jakaś znajomy z przeszłości, z którym różne relacje miałaś.

Arcan Otoczenie...słodko-gorzkie... Może podejmiesz decyzje,że niektórzy nie są dla Ciebie i chwilowo ich zostawiasz? Powinien się jakiś ognisty Pan pojawić

uczucia – as buław, 5pucharów, rycek buław, sprawiedliwość, 8pucharów

Moje być może jakiś facet będzie działał w moim kierunku , zrodzi się rozdarcie wewnętrzne.

Iwka chyba jakieś potyczki Cię czekają z ryckiem buław

Arcan Nagle może się jakiś Pan pojawić

niespodzianka – wisielec, koło fortuny, as buław, królowa mieczy, 3puchary

Moje już trzeci raz ten sam as. Oj czekają zmiany, czekają I stawiam na uczucia...

 

Wrzesień głównie był oparty na panu z przeszłości ;)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

ogólna aura – 5buław, słońce

będziesz się z czymś zmagać, ale w sensie pozytywnym; kojarzy mi się to z taką zdrową rywalizacją

 

otoczenie – głupiec, 8pucharów, as buław, król buław

tutaj wydaje mi się, że będziesz rozczarowana otoczeniem, znajomymi, ale w śród nich może dostrzeżesz kogoś wartościowego, godnego Twojej uwagi

 

uczucia – as buław, 5pucharów, rycek buław, sprawiedliwość, 8pucharów

tu mam wrażenie, że będzie burzliwie... chyba jakieś potyczki Cię czekają z ryckiem buław i poważne podejście do relacji

 

niespodzianka – wisielec, koło fortuny, as buław, królowa mieczy, 3puchary

sprawa, która już jakiś czas wisiała, nagle dostane tempa za sprawą królowej mieczy (może to Ty sama?), może od czegoś się sama odetniesz i sprawi Ci to radość, może znajdziesz dzięki temu znajomych lub gdzieś wyjdziesz na fajną imprezę...

 

a mogę prosić o interpretację mojego wątku? http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81384-praca-i-hobby.html

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie:)

Wrzesień zapowiada sie u Ciebie bardzo interesujaco:) As Buław zdecydowanie chce Ci powiedziec ze przed Toba początek czegos nowego,faktycznie moga wystapić jakies trudności , i bedziesz rozdarta wewnetrznie ...nie wiem czy w pracy ,czy w uczuciach...brak zarysu sytuacji.:) Jednak ewidentnie los ma dla Ciebie jakąs niespodziankę:)

Pozdrawiam:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
ogólna aura – 5buław, słońce

Pracowicie, z różnymi myślami. Ale Słonecznie ;) na duszy i w życiu. Sporo radości Cię czeka, poprzedzone pewnymi wyborami.

 

otoczenie – głupiec, 8pucharów, as buław, król buław
nijak w sumie... uważaj trochę na znajomych wg mnie, bo możliwe, że jakaś wymiana zdań ognista się szykuje.

Pierw myślałam, że kłótnia ale nie - wejdziesz wg mnie w ciekawą konwersację z jakimś panem.

8 pucharów może sugerować, ze owy pan bd to jakaś znajomy z przeszłości, z którym różne relacje miałaś.

 

uczucia – as buław, 5pucharów, rycek buław, sprawiedliwość, 8pucharów
Kolejne burze i wymiany zdań. Raczej widze takie lekkie zawiedzenie, że nic i nikt niż poznawanie nowych ludzi.

 

niespodzianka – wisielec, koło fortuny, as buław, królowa mieczy, 3puchary
Poruszenie jakiejś sprawy, ale czy uczucia...

 

Nie ja jakoś we wrześniu u Ciebie spraw uczuciowych nie widzę.

 

Ciężkie i trochę nijakie jak dla mnie te karty na ten miesiąc masz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mogę się odwdzięczyć kładąc karty ;)

 

ogólna aura – 5buław, słońce

Hmm może się szykować lekka 'burza', ale wtedy słońce mi nie pasuje :P W każdym bądź razie jeśli napotkam jakieś trudnosci to je pokonam. Radosne chwile, fajnie spędzony czas, aura będzie mi dopisywała.

otoczenie – głupiec, 8pucharów, as buław, król buław

Flirt/romans, z którym może się wiązać rozdarcie wewnętrzne lub po prostu impreza wyszła w tym diabełku. Nastąpi punkt zwrotny w związku z jakimś panem.

Może spotkam/poznam jakiegoś faceta na imprezie I mnie ruszy.

uczucia – as buław, 5pucharów, rycek buław, sprawiedliwość, 8pucharów

As buław po raz drugi... Początek czegoś, karta pokazuje też stronę seksualną, z czego może wyjść rozczarowanie. Być może jakiś facet będzie działał w moim kierunku I odczuję gotowość do uporządkowania życia, a przez to zrodzi się rozdarcie wewnętrzne.

niespodzianka – wisielec, koło fortuny, as buław, królowa mieczy, 3puchary

I już trzeci raz ten sam as. Oj czekają zmiany, czekają I stawiam na uczucia...

 

Mimo drobnych problemów nie stracisz pogody ducha:)

Otoczenie...słodko-gorzkie... Może podejmiesz decyzje,że niektórzy nie są dla Ciebie i chwilowo ich zostawiasz? Powinien się jakiś ognisty Pan pojawić

 

Uczucia...oj oj...tutaj jakieś rozczarowanie :(

Nagle może się jakiś Pan pojawić

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że tutaj już częściowo mogę zweryfikować :P

 

Pojawił się Pan z przeszłości i miesza, oj miesza mi w głowie, a otoczenie... duuuużo rzadsze spotkania z pewną osobą.

 

Lepsza weryfka pod koniec mca ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...