Jump to content

Obecna sytuacja pomiedzy mna a przyszlym :) (ZWERYFIKOWANY)

JagodowaTruskawka

Recommended Posts

Czy znam mojego przyszlego partnera: kochankowie, krolowa mieczy, 9 bulaw - Znam, cos bylo miedz nami, ale to ja sie wycofalam

Obecna sytuacja pomiedzy mna, a przyszlym : Śmierć, 8 mieczy, kochankowie, 6 mieczy, słonce, 9 pucharów - Relacja umarla, brak kontaktu, a jesli juz, to internetowy, chociaz 8 mieczy moze pokazywac kompletny jego bra. Karty jednak pokazuja, ze oboje o sobie mysla i w przyszlosci, moze dojsc do zejscia z ktorego nie do konca moge byc zadowolona

Patrzac na te karty pomyslalam o moim bylym

Czy w przyszlosci wydarzy sie coś jeszcze w mojej znajomosci z exem? Wieza, paź denarów, 3 puchary, rycerz buław, krol buław, 3 buławy - Odda mi zalegle pieniądze i tyle, głowne skrzypce będzie grał inny pan.

Obecna sytuacja skojarzyla mi sie z dwoma innymi panami:

Czy moim przyszlym bedzie pan H : Paz kielichów, Wieza, Sila (-) - Co prawda z tym panem mam kontakt, sporydyczny bo wyjechal na wakacje ale rozmawiamy, ale jakos o nim pomyslalam. Karty jednak wskazuja, Pan jakies tam zarciki bedzie sypal, potem sytuacja miedzy nami sie zawali

Czy moim przyszlym bedzie pan A - Cesarzowa, Sprawiedliwosc, 8 denarów/ koło fortuny - mam dylemat, bo karty ogolnie idealnie pasuja do pana (kladlam rozklady na wyglad zewn, charakter ) i obecna sytuacja takze idealnie odzwierciedla. Patrzac jednak na te karty, nie widze kart czysto zwiazkowych. Cesarzowa, na karcie widnieje sama, chociaz czesto kojarzy mi sie jako kobieta zycia, zona, matka, kochanka. Sprawiedliwosc w tym rozkladzie moze mowic o jakiejs umowie, moja pierwsza mysl to slub cywilny, co w polaczeniu z cesarzowa kojarzy mi sie z ciaza.

Co o tym sadzicie? :prosi::_zmeczony:

Edited by JagodowaTruskawka
Guest Euterpe

Czy znam mojego przyszlego partnera: kochankowie, krolowa mieczy, 9 bulaw

pierwsza karta jako ta główna mówi "tak" (na mojej karcie jest para: on patrzy na nią, ona w anioła na górze)

dalsze karty mogą mówić, że odcięłaś się od tej osoby, któreś z was mogło kiedyś oberwać (9 buław)

Obecna sytuacja pomiedzy mna, a przyszlym : Śmierć, 8 mieczy, kochankowie, 6 mieczy, słonce, 9 pucharów

to, co było między wami umarło, później mogła być chęć reaktywacji, ale skończyło się na tym, że teraz każde z was patrzy głównie siebie (słońce + 9 pucharów pachną egocentryzmem)

te 8 mieczy mogą mówić o przyblokowaniu spowodowane negatywnym myśleniem (to nie zawsze są czynniki zewnętrzne)

6 mieczy to odcięcie się od przeszłości

tutaj nie jestem pewna czy nawet utrzymujecie ze sobą kontakt... a nawet jak jest, to i tak możesz nie dostrzegać tej osoby

Czy w przyszlosci wydarzy sie coś jeszcze w mojej znajomosci z exem? Wieza, paź denarów, 3 puchary, rycerz buław, krol buław, 3 buławy

sytuacja może się jeszcze obrócić, ale ten pazik patrzy głównie na materię (praca, szkoła, pieniądze, obowiązki domowe itd...), więc jedno z was będzie bardziej pochłonięte czymś innym

w 3 pucharach to raczej luźny kontakt, taki bezstresowy albo też będziesz częściej przebywać w towarzystwie pań

pojawili Ci się dwaj panowie w rycerzu i królu, więc mam dwie opcje:

- Twój ex z rycka zamieni się w króla i już mu się nie będzie za bardzo chciało ruszać tyłka, aby coś zrobić, a Ty możesz wyczekiwać (+ 3 buławy)

- poznasz jeszcze kogoś innego i będziesz myśleć o przyszłości głównie z nim (+ 3 buławy)

ani H, ani A - tak myślę...

karty wcześniejsze mówiły, że nie bierzesz go pod uwagę, więc zastanów się dobrze...

powodzenia :)

O exa zapytalam glownie ze wzgledu na karty o obecna sytuacje. Wiem ze nie bedzie powrotu bo to z mojej strony niemozliwe :D O H zapytalam bo pasowal do opisu w innym pytaniu ktorego tu nie umiescilam a A, pasuje niemalze w 100% i dlatego poruszylam takie rozbudowane pytania

• 3 months later...
Czy znam mojego przyszlego partnera: kochankowie, krolowa mieczy, 9 bulaw - Znam, cos bylo miedz nami, ale to ja sie wycofalam - dokladnie, wymienilismy kilka wiadomosc i ja przestalam odpisywac, nie imalam ochoty na zaden zwiazek szczegolnie przez internet

Obecna sytuacja pomiedzy mna, a przyszlym : Śmierć, 8 mieczy, kochankowie, 6 mieczy, słonce, 9 pucharów - W tamtej chwili nie mielismy kontaktu ktory byl internetowy, bo ja nie odpisalam na jego ost wiadomosc, on byl za granica, ale za jakis czas zagadal do mnie i zaczelismy bardzo duzo rozmawiac. Przerwa trwala okolo 1,5 mies

Czy moim przyszlym bedzie pan H : Paz kielichów, Wieza, Sila (-) - nie, pan H pisal do mnie jakies glupkowate zarty ale ucieklam z nim kontakt

Czy moim przyszlym bedzie pan A - Cesarzowa, Sprawiedliwosc, 8 denarów/ koło fortuny - nie bedzie :)

• Like 1