Jump to content

sny prorocze


Lilya
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sposobów nie znam, ale w moim życiu kilka - kilkanaście pojawiło się samoistnie. Po jakimś czasie orientowałam się, będąc w danej sytuacji, że już ją wcześniej wyśniłam... i byłam strasznie zdziwiona.

 

Myślę, że ze snami, jak z każdą praktyką ezoteryczną, potrzeba spokoju, wyciszenia i medytacji, wątpię, żeby coś działało "od ręki" :).

Edited by zoska1977
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nie dzieje się od ręki jak w kazdym przypadku potrzebne jest pewne zestrojenie, ja to nazywam dostrojeniem anteny, na odpowiednią częstotliwość, jedni maja to wrodzone innym pojawia się w miarę praktyk medytacyjnych, otwierają się przy tym różne drzwi nie zawsze tektóre chcemy, więc nie nalezy się do tego śpieszyć lepiej zeby doszło do tego w odpowiednim czasie adekwatnie do naszej świadomości, lub inaczej poznania.

mówiąc praktyki medytacyjne mam namyśli obnizenie częstotliwosci pracy mózgu jakby wyjscie poza umysl, czyli wejscie w swaą swiadomość, albo inaczej połaczenie się z polem zbiorowej swiadomości, z tym ze trzeba zaznaczyć że wszystko tam zawarte jest jedynie możliwością i to my decydujemy, choc inaczej się ma sprawa dotycząca nas i tych wielkich spraw, które są dziełem oczekiwań intencji szerszej masy. z tąd proroctwa dotyczące wojen i tym podobne są bardziej realne, choć teraz wszystko zmienia się szybciej ze względu na okolicznosci.

Edited by ubevisst
Link to comment
Share on other sites

W moim doświadczeniu znaczna część snów może mieć charakter proroczy. Z ta różnicą, że niektóre będą dokładnie obrazować jakieś wydarzenie, a inne w postaci symboli, które musisz rozszyfrować. Idąc tym tropem pomóc w ich uzyskaniu może silne pragnienie, aby sen podpowiedział Ci np. jak się potoczy interesująca Cię sprawa. Kolejne prowadzenie dziennika snów, w którym zapisuj wszystkie zapamiętane sny ze szczegółami i szukaj ich znaczenia w swoim życiu. Gdy zaczynamy zwracać uwagę na sny udaje się ich zapamiętać więcej, a co za tym idzie również te prorocze, jeśli się pojawią. Staraj się zadbać o spokojny sen. Zbytni stres i przemęczenie może utrudniać zapamiętywanie snów nawet jak się pojawią.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to sny prorocze jakie miewam różnią się od zwykłych tym że w nich nie uczestniczę, jestem jakby bezuczuciowym obserwatorem tego co się dzieje, jakbym widział urywki filmu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Godzinę temu odpisałem o moim śnie w tytule "Katastrofa lotnicza", opisując jako sen zwiastujący (moje nazewnictwo). Ale żeby śnić sny prorocze na zamówienie to uważam że jest to możliwe, pod warunkiem że jest się prorokiem. W naszych czasach zjedlibyśmy takiego, nim by się narodził.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...