Jump to content
Lilya

sny prorocze

Recommended Posts

Lilya

Hej.

Czy są jakieś sposoby na wywołanie u siebie snu proroczego? Jak tak to jakie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
WróżkaZębuszka

Sposobów nie znam, ale w moim życiu kilka - kilkanaście pojawiło się samoistnie. Po jakimś czasie orientowałam się, będąc w danej sytuacji, że już ją wcześniej wyśniłam... i byłam strasznie zdziwiona.

 

Myślę, że ze snami, jak z każdą praktyką ezoteryczną, potrzeba spokoju, wyciszenia i medytacji, wątpię, żeby coś działało "od ręki" :).

Edited by zoska1977

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lady Magda

Nie nie ma sposobów. Albo raczej nikt do tego nie doszedł. Sen proroczy sam się przyśni jak trzeba i tyle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubevisst

nie dzieje się od ręki jak w kazdym przypadku potrzebne jest pewne zestrojenie, ja to nazywam dostrojeniem anteny, na odpowiednią częstotliwość, jedni maja to wrodzone innym pojawia się w miarę praktyk medytacyjnych, otwierają się przy tym różne drzwi nie zawsze tektóre chcemy, więc nie nalezy się do tego śpieszyć lepiej zeby doszło do tego w odpowiednim czasie adekwatnie do naszej świadomości, lub inaczej poznania.

mówiąc praktyki medytacyjne mam namyśli obnizenie częstotliwosci pracy mózgu jakby wyjscie poza umysl, czyli wejscie w swaą swiadomość, albo inaczej połaczenie się z polem zbiorowej swiadomości, z tym ze trzeba zaznaczyć że wszystko tam zawarte jest jedynie możliwością i to my decydujemy, choc inaczej się ma sprawa dotycząca nas i tych wielkich spraw, które są dziełem oczekiwań intencji szerszej masy. z tąd proroctwa dotyczące wojen i tym podobne są bardziej realne, choć teraz wszystko zmienia się szybciej ze względu na okolicznosci.

Edited by ubevisst

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

W moim doświadczeniu znaczna część snów może mieć charakter proroczy. Z ta różnicą, że niektóre będą dokładnie obrazować jakieś wydarzenie, a inne w postaci symboli, które musisz rozszyfrować. Idąc tym tropem pomóc w ich uzyskaniu może silne pragnienie, aby sen podpowiedział Ci np. jak się potoczy interesująca Cię sprawa. Kolejne prowadzenie dziennika snów, w którym zapisuj wszystkie zapamiętane sny ze szczegółami i szukaj ich znaczenia w swoim życiu. Gdy zaczynamy zwracać uwagę na sny udaje się ich zapamiętać więcej, a co za tym idzie również te prorocze, jeśli się pojawią. Staraj się zadbać o spokojny sen. Zbytni stres i przemęczenie może utrudniać zapamiętywanie snów nawet jak się pojawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gozer

Jeśli chodzi o mnie to sny prorocze jakie miewam różnią się od zwykłych tym że w nich nie uczestniczę, jestem jakby bezuczuciowym obserwatorem tego co się dzieje, jakbym widział urywki filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marta Weronika

nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem. moim zdaniem to niemożliwe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rondek

Godzinę temu odpisałem o moim śnie w tytule "Katastrofa lotnicza", opisując jako sen zwiastujący (moje nazewnictwo). Ale żeby śnić sny prorocze na zamówienie to uważam że jest to możliwe, pod warunkiem że jest się prorokiem. W naszych czasach zjedlibyśmy takiego, nim by się narodził.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...