Jump to content

Mój wrzesień(ZWERYFIKOWANY)

Arcan

Recommended Posts

Ogólna aura: księżniczka kijów

Księżniczka=paź/giermek. Aura bardzo zacna. Szansa na coś nowego, ruch...Miła atmosfera... :) Ciekawe spędzanie czasu...nauka nowych rzeczy

Praca: księżniczka kieli

akurat kielichy na prace nie są dobre... Lepsze byłyby tu denarki...Niemniej w pracy zapowiada się fajna atmosfera...Zero nerwówki, pogaduszki ze współpracownikami

Finanse: diabeł

:jupi::jupi::jupi::jupi::poklon: Najlepsza karta na finanse! Aż podskoczyłam na krześle jak tutaj diabła zobaczyłam :D Akurat w kasie diabolo wymiata... Niektórzy interpretują go jako ograniczenia, ale mi parę razy pokazał spoooorą kasę:)

Uczucia: 6 kieli

Powrót myślami do przeszłości? Ciepła atmosfera w sercu... Podoba mi się chłopak z którym pracuje...w pracy mam księżniczkę kieli...Może nawiąże wreszcie z nim kontakt?

Zdrowie: 3 kiele

Ok:) Będę zdrowa :) Nie ma tu większych problemów

Otoczenie: gwiazda

Pozytywne, otwarte otoczenie, radosne... Będę spotykać dobrych ludzi na swojej drodze

Rodzina: 10 mieczy

To mnie najbardziej zmartwiło...Od dłuższego czasu boje się,że listy od windykatorów dotrą do moich rodziców...i dowiedzą się o wszystkim. Ukrywałam to, bo po pierwsze moja matka bardziej się stresuje ode mnie...Po drugie...wstydziłam się... Boje się też o zdrowie babci i matki...Obie chorują...

Niespodzianka: 7 kieli

Może jakieś spełnienie marzeń? Albo imprezy? 7 kieli pokazują mi często picie :D

Co robić: sprawka

Zachować się zrównoważenie, sprawiedliwie...Nie dawać się wyprowadzać z równowagi...Być honorową

Czego nie robić; 5 mieczy

Nie poddawać się i płakać...Nie podkładać nikomu świni...Nie kłamać

Rada 3 kije

Działać, nie być bierną, walczyć o siebie i o swoje

Ogólnie fajny miesiąc się zapowiada... Kurczę, te 10 mieczy mnie przeraża... mam nadzieje,że moje obawy się nie zrealizują...

W pracy zapowiada się miło...

Te karty w ogóle mówią, by się nie załamywać...by iść przed siebie nie ważne co się będzie dziać

Ten diabeł...skąd ja tyle kasy będę mieć?:_cwaniak:

Będzie energicznie i rozsądnie.

Równowaga w działaniu i znalezienie dobrego wyjścia z trudnej sytuacj

Jak dla mnie to pieniądze mogą być, ale albo tzw. brudne, albo coś sprzedasz, znajdziesz.... I tak bym nie interpretowała zbyt dobrze diablika.

Tęsknota, powrót do przeszłości, rozpamiętywanie i melancholia

Ok

Spokojnie, harmonijnie, osoby, którym można zaufać, może nowa miłość/zauroczenie

10 mieczy często oznacza śmierć, dlatego mogłaś wyciągnąć jeszcze jedną/dwie karty. Jest to też spojrzenie w oczy smutnej prawdzie.

Liczne pokusy przed Tobą, będziesz fantazjowała

Bądź sprawiedliwa

Nie daj ponieść się podstępom i ufaj tylko sprawdzonym

Guest Euterpe

o! ta karta kojarzy mi się z optymizmem, sporą ilością energii, wiadomościami, nowymi/świeżymi informacjami :)

pracujesz? jak tak, to ciąg dalszy miłej atmosfery, może dowiesz się czegoś jeszcze... albo propozycja wspólnego wyjścia z kimś

nie? może trafi się jakaś oferta

ja tą kartę lubię, ale tylko w pytaniach czy dany pan mnie pożąda :) Osobiście myślę, że jakiś chochlik może się wkraść i licho porwie więcej grosza.

powrót do pewnej osoby na poziomie emocjonalnym, ale nie wykluczone spotkanie po okresie rozłąki

w zdrowym ciele, zdrowy duch :)

sprzyjające, może nawet życzą Ci lepiej niż myślisz :)

tutaj jakieś sprawy z nią związane się zakończą

dla mnie to karta spełnionego marzenia, więc bardzo możliwe, że urzeczywistni się to, co tak chcesz :)

tak, staraj się dokonywać sprawiedliwych wyborów

na mojej karcie osoba trzyma w ręce miecz, a ten z kolei odcina się od niektórych rzeczy, więc jeśli, jest ktoś toksyczny w Twoim otoczeniu, postaraj się te kontakty ograniczyć. Pamiętaj, że sprawiedliwość to nie sama logika, bierz też pod uwagę emocje, to co mówią inni. Zbierz wszystko do kupy i sama osądź.

staraj się grać uczciwie, nie daj się ponieść, staraj się nie ranić innych, o ile to możliwe, nie odcinaj się od wszystkiego

Rada 3 kije

poszerzaj swoje horyzonty, nie bój się nowych wyzwań, przyjmij to, co Ci daje świat z otwartymi ramionami, wyjedź gdzieś na jakiś czas (czasami taki zwykły, krótki wypoczynek za miastem potrafi zdziałać cuda) :)

Edited by Euterpe

Wszędzie będzie cię pełno. Pojawią się spontaniczne pomysły i nowe perspektywy. Wrzesień będzie dla ciebie pogodnym, aktywnie spędzonym miesiącem.

Możesz liczyć na życzliwą atmosferę, jednak ciężko będzie ci się skupić na pracy. Myślami będziesz zupełnie gdzie indziej.

Uważaj na oszustów i naciągaczy. Diabeł wróży pieniądze, ale rzadko zdobyte uczciwą pracą - częściej fartem.

Możesz natknąć się na pewną osobę, z która kiedyś coś cię łączyło. Obudzą się w tobie dawne uczucia i poczujesz ukucie nostalgii.

Będziesz w pełni sił witalnych.

Ludzie z otoczenia będą nastawieni do ciebie przyjaźnie. Znajdziesz wśród nich zrozumienie i wsparcie w trudnych chwilach.

Będziesz musiała zmierzyć się z przykrą sytuacją. 10 Mieczy pokazuje mi często poważne i bolesne kłótnie, w których pada o jedno słowo za dużo.

Czeka cię niezły odlot - za sprawą alkoholu, lub silnych emocji.

Spojrzeć na pewne sprawy obiektywnie. Przy rozwiązaniu problemów odsunąć na bok uczucia i pozwolić rozsądkowi wieść prym. Nie ufać pozorom.

Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. :-)

Rada 3 kije

Mieć oczy szeroko otwarte, by nie przegapić ciekawej okazji.

A jakieś nakreślenie sytuacji…? Singielka, pracująca??

Dużo zapału do działania, ruch, szybkość. Pomysły. Stawiam, ze bd sporo wyjść gdzieś z domu, spotkań ze znajomymi, lub nawet samotne spacery etc ale pełne energii.

Wszystko płynie :) jak dla mnie spokój, ewentualnie nowy współpracownik.

No tutaj bym się mocno zastanawiała nad tym przypływem gotówki… Nie wiem, czy właśnie ktoś Cię nie oszuka na kase. No ale życzę jak najlepiej ;)

Jakieś miłe wspomnienia, nostalgia :)

Uważaj na przeziębienie.

Pozytywnie nastawione. Jakieś spotkanie się wg mnie szykuje.

Ojjj cięte rozmowy mogą być. Przykro mi, ale też mi się bardzo źle ta karta skojarzyła :/

Nie mam koncepcji szczerze mówiąc.

Postępować zgodnie ze swoim sumieniem, nigdy wbrew sobie. Nic na siłę.

Nie wszczynać kłotni, odpuść sobie dopiekanie innym i bycie wredną. To nie ten miesiąc na takie wybryki.

Rada 3 kije
Działać. To karta podróży więc nawet myślami wędruj daleko :)
  • 3 weeks later...

Mogę częściowo zweryfikować

W finansach było strasznie ciężko...ledwo dałam radę, myślałam,że wtopie... Zdziwiłam się, bo diabeł zawsze mi pokazywał,że pieniądze będą... a w tym miesiącu poważne ograniczenia

Aura miesiąca była fajna...ciepła, przyjacielska, miałam dużo energii,nosiło mnie

w pracy nie za ciekawie...więcej było rozmów, zabawy, aniżeli solidnej pracy...mało pracowałam, więc mało kasy dostane...Ciepła atmosfera, ale nic więcej..

Zdrowie ok

W rodzinie żadnych 10 mieczy nie było..ale miesiąc jeszcze nie dobiegł końca

W uczuciach byłam samotna... tęskniłam za kimś, odlatywałam myślami

Otoczenie fajne, pozytywnie nastawione

Ok, miesiąc się kończy...

Te 10 mieczy w rodzinie...Nic złego na szczęście się nie stało...Nie wiem co ta karta chciała mi przekazać...

Niespodzianka-7 kieli...chyba fantazjowanie... Coś do exa wracałam myślami często.. To by też wyjaśniało 6 kielichów w sercu...

Otoczenie raczej na tak. W pracy pod koniec miesiąca się ułożyło

• Like 1