Jump to content

Ślub i chrzest


cres

Recommended Posts

Hej :)

 

Ostatnio przyśnił mi się bardzo dziwny sen:

miałam za chwilę wyjść za mąż, byłam w łazience w mojej byłej szkole i przechadzałam się po niej w różowej sukience ślubnej na ramiączkach i jak mantrę mówiłam: "żeby tylko mąż mnie nie zobaczył". Po chwili wyszłam stamtąd i na korytarzu (dalej w mojej byłej szkole) przywitałam się z trzema kolegami z mojej byłej klasy.

Sceneria nagle się zmienia, jestem na cmentarzu, którego nigdy w życiu nie widziałam i szukam jakiegoś wujka, koło grobu mojego dziadka (który w rzeczywistości tak nie wyglądał) siedział kot.

Pomieszczenia znowu się zmieniają, jestem w rodzinnym domu (który w rzeczywistości tak nie wygląda) i pytam jakąś osobę, która wygląda zupełnie jak moja mama, ale nie wiem czy nią jest, czy na pewno chce być matką chrzestną mojego dziecka, które będzie chrzczone na moim ślubie. Mogę jeszcze napisać, że matka chrzestna miała na sobie biały fartuch, fioletowy golf i jeans, a blond włosy miała spięte spinką. Ta osoba po chwili pyta się mnie gdzie jest Maciek albo Mateusz, albo Marek, ale raczej chyba Marek, bo jest ojcem chrzestnym dziecka. Przestraszona mówię, że nie wiem i biegnę go szukać. Docieram do kotłowni, która wygląd identycznie jak ta w rzeczywistości, otwieram drzwi i widzę tylko stary zakurzony rower. Nagle z kotłowni wybiega ten sam kot, który był na cmentarzu, zaczynam go przeganiać i udaje mi się to.

Mój dom w którym aktualnie mieszkam jest bliźniakiem i ten we śnie też nim był. W następnej scenie wchodzę do drugiego domu i na progu wołam "Babciu, Olka, jesteście tu?". Wchodzę w głąb domu i zastaje babcię, która myje starą, drewnianą podłogę mopem. Wnętrze domu wyglądem przypomina stare, zabytkowe pomieszczenie. Wchodzę do salonu i przy stole siedzi moja kuzynka, jakaś kobieta, którą pierwszy raz widzę na oczy oraz posiwiały mężczyzna z okularami na nosie. Moja kuzynka rozmawia z tą kobietą i coś mówią o włosach. Tutaj jeszcze się o coś kłóciłam z moją kuzynką. Wyszłam z salonu i dosiadłam się do mojej drugiej kuzynki, która oglądała coś w telewizji.

Tyle pamiętam, jeśli ktoś będzie chciał jakieś jeszcze szczegóły to postaram się napisać.

 

Z góry dziękuje za wyjaśnienia :)

~Cres

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...