Skocz do zawartości

Las, sen o śnie


dorsist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Ostatnio często w moich snach pojawia się las.. Ostatnio śnił mi się las piękny, jasny, z wysokimi brązowo-zielonymi drzewami.. Idąc po lesie dochodziłam do końca ścieżki przed którą znajdowało się rozwidlenie do kilku kolejnych.. I tak sytuacja się powtarzała.. W tym śnie nawet zaatakował mnie dzik, którego pokonałam dźgając nożyczkami.. W końcu doszłam do skraju lasu i się obudziłam.. Dziś znów mi się śniło, że byłam w lecie.. Szłam za jakąś kobieta, która mi gdzieś zniknęła z pola widzenia, a ja doszłam do lasu.. Nie był już on taki jak poprzednio- taki jasny, bo wszystko w tym śnie było lekko zamglone i szare.. Ale najśmieszniejsze jest to, że kiedy zobaczyłam ten las to zdziwiłam się, że jest to las z mojego snu (pamiętałam w śnie, że już o tym śniłam).. Drzewa były równo posadzone-wszystkie w jednej linii, jak narysowane.. Weszłam do lasu, a tam biegało wiele psów, które aportowały gałęzie.. W ogóle leżało tam bardzo dużo połamanych gałęzi, a ten układ, który widziałam z zewnątrz już w środku zniknął i drzewa stały nierówno, jak w normalnym lesie.. Na temat snu o lesie jest dużo interpretacji.. Może mi ktoś pomóc właściwie odczytać mój sen?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las to stan naszego umysłu. Jeśli jest piękny, to sam tylko pozytywny znak. Ten dzik, którego zabijasz może oznaczać, że jesteś w stanie, albo niedługo pokonasz jakiś swój lęk, lub przeszkodę. Idąc tropem dzika mogę wywnioskować, że skoro ten zwierzak żyje w lesie(czyli de facto w twoim umyśle) to skłaniałabym się bardziej do tego stwierdzenia o pokonaniu lęku :) Kobieta może oznaczać wiele np. podświadomy pociąg seksualny, albo stanowi symbol twojej seksualności, tożsamości samej siebie jako kobiety albo ideał kobiecości, za którym gonisz. Albo inaczej, to symbol matki, przewodniczki.Ten zamglony kawałek lasu to obszar Twojego ja, którego sama się trochę boisz, nie odkryłaś go jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...